Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pancho se účastnil akce 60min, jako bylo ve filmu 60s, ale po česku. Tocela slušný tohle za 60minut nakrást Pancho. Clint se jen diví, takovej jop jeho nepotká, ještě, že tak nebo by usnul a chytli by ho. S čím tedy přijedeš na sraz? To stihneš zlegalizovat ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Clint napsal:

A nyní se vrátím k programu nadcházejícího srazu:

 

1/ Setkání v 17:00, potřesení pazourama (Tentokrát Kokta nebude, tak si nebude nutné mejt po tomto úkonu ruce)

2/ Konstatování, kdo přijel a kdo dorazí. Poté i kdo naštěstí nedorazí.

3/ Náročný výstup do prvního patra restaurace

4/ Vyhledání našeho stolu a výběr míst k sezení. Zde nebude nutné jako minule pokládat Koktovi na židli ubrousek, aby nedošlo k ušpinění židle.

5/ Výběr jídel, objednání a hodování. To se většinou protáhne kvůli Motosovi, který si objednává po snědení první a druhé večeře ještě třetí.

6/ Volná zábava od 20:00 po jídle, která obnáší pomluvy těch soudruhů, kteří nepřijeli (v tomto případě Plačka a Kokta) U Kokty se příjezd

    již nepředpokládá dopředu, takže místo pro něj ani není rezervováno. Pokud by přesto dorazil, sedne si jako vždy na zem.

7/ Povinné vyzdvihování kvalit vozidel Škoda (Petrrr se nezúčastňuje, v tomto čase sedí na záchodě s průjmem)

8/ Debata nad hubnoucím programem Pancha, který z neznámého důvodu přestal fungovat a působí obráceně.

9/ V průběhu podávání zmrzlinových pohárů s malinama poté debata, týkající se nového modelu O3 FL.

10/ Přednáška Motosmana o bezpečnosti a pravidlech silničního provozu.

11/ Přednáška Ozáka o porušování silničních pravidel a používání antiradaru

12/ Dále již venku prohlídka vozidel a jejich technického stavu. kontrola Panchova auta a jeho čistoty v inetriéru (tentokrát se nekoná, auto v servisu)

13/ Dále přivítání opozdilců Tomiikka, Sida a Arla.

14/ Rozloučení a odjezd z akce v 22:00-23:00 hodin.

Fakt jsem se zasmál, nejhorší je, že je vše pravda. :D:D:D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, kokta7 napsal:

pěkný pančo, vzadu leon TCR :wub: vpředu nějaké stutgarty, ale není moc vidět :D

Tvl ty se v tom vyznáš :D Rozeznáš akorát kozu od petržele a tady ze sebe děláš Alonza :D

 

To Pancho udělal Koktovi radost těma fotkama...ještě, že nejede na sraz, z vděčnosti by chtěl Pancha vojet zezadu a pancho by byl nasranej, pač je na holky :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On jinej nebude. Celé dny jen hledá, kde koncern udělal nějakou chybu, pak křičí radostí, skáče na posteli, rozlejvá po ložnici šampaňské a plive na plakáty s Kabáněm. Je to pacient, zralej pro Chocholouška [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je realita panove podlozena cisly, verim ze pro vas bolestiva, ale je to tak. Skoda alespon vysla lepe z tech horsich. Ale uz toho necham. Beu je z toho na meko, slzy mu tecou po umele kuzi sedadel jeho Octavie. Jeste se mu oloupe ta kuze jako mne a Clintovi radicka.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jako můžu zvýšit popularitu jenom 10x za den? mě serte hoši..

 

Jo a plačko sorry, ale doufam že jsi si nad tim článkem pořádně vyhudlal krocana, bo to je tak holej nesmysl co zrovnává hovna se zlatýma cihlama najedný hromadě..

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že jsem takovou reakci čekal, ale ať si každý věří čemu chce. A páč mi nejdou lajky, prý mám vyčerpáno za dnešek, přitom jsem dnes ještě žádný nedal tak takto:

Kokto like

Pawouku like

Fannanek nelike

 

:D

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...