Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nemám to ověřené z jiných pramenů, zdroj je tady z fora. Bohužel lidi, co měli možnost tyto informace ověřit, sem už nechodí. Sám jsem si myslel, že to bude mít spíš souvislost s vypalováním GPF, ale ten tam ještě není.

Paradoxně u 1.4 TSI první generace jdou z výfuku spíš teplé, než horké spaliny. V zimě je to znát nejvíc a tím myslím u řádně zahřátého motoru a výfuku. Nikdy jsem o problémech se vstřikovacím systémem u tohoto motoru nic nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budeš mít načteno to, co já tady a až budeš mít takový počet reklamací co mám já za sebou, můžeš přijít, já Ti utřu slzičku a nudli, koupím kofolu a můžeš mi začít tykat. Do té doby seď, koukej do monitoru, uč se od zkušených a šoupej nohama. 

Tohle vše přebije jen Tebou koupená současná Škoda s kterou najedeš 100tis km bez závady. Pak přijdu já, koupím Ti ty kofoly dvě, k tomu večeři a k tomu se ti budu klanět až k zemi a můj hřbet se při tom bude ohýbat ( ne mědvědův). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dal včera 20 lithiových bateriek bez mercury do zberu.  To je základ elektropokroku. A na protest elektromafii som dnes natankoval do O2FL 55 litrov nafty, čo mi dalo 1050 km dojazdu a tým si na seba poštval ekoelektroteroristov svietiacich vonnými sviečkami.

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už mi zbývá jen 3 měsíce a Plačka se mi bude klanět a kupovat mi kofoly a večeři. Už se těším, to budu mít přesně najeto 100 tisíc. Já mám totiž takový dojem, že to Plačka slibuje jen těm s nízkým nájezdem [emoji23] [emoji23] [emoji23] Závada na motoru zatím žádná [emoji6]

 

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe plačko.. není to u vás v rodině stejný? mam taky pocit že se tvejm rodičům narodil nějakej polotovar člověka a s výchovou si moc dobře neporadili
On se Plačka nenarodil, ale vyskytl a už od mala měl na kočárku jen samé reklamace. Vyrostl v reklamacích, ve škole reklamoval pětky z češtiny [emoji23]
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, beuticek napsal:

Ale prdlajs, pojede mu to dál jako z praku při spotřebě v číslech, do kterých ty ještě umíš počítat, tj. na prstech jedné ruky :D

je vidět že neznáš jeho minulou oktavii :D:D  za to nemůžu, že nemáš peníze na benzín, asi tě málo banka platí :D

 

Zase o 10 koníků víc, to je holt marketing!

21731317_1758945867731337_7849665559929914977_n.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, beuticek napsal:

Minulou octu ještě mám a mám na ní nalítáno 250 tis. A světe, div se, motor a celé auto je stále cajk :D

Ja se bavim o klintovy. Na trandaku taky mam 370 tisic a funguje  a 100kw ma... 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint mě pobavil velice, chceš tedy říci, že si za působení své Sněhové poblité královny neměl závadu? Nic si nereklamoval?  To určitě. Já psal o autu jako celek, ne jen o motoru.

Motosi, ty taky raději pomlč, nějak si zapomněl napsat, že už jsi ale aby to v tomto stavu vůbec vydrželo do toho vrazil 30tis. Navíc to co ty s tím najezdíš za rok, to já se svým za rok nacouvám. Raději jezdíš Fordem, aby se ti "SPOLEHLIVÁ" 1,8 tsi neopotřebovala.:D Všichni tady najednou mají krátkou paměť, asi SLEPIČÍ mozečky. :D 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slzy Tvý, Škody šedivý, stékají na polštář......

To je moje a Kabaňovo píseň. :D

 

Vy jste všichni ztracení, Škoda vás má na talíři a dělá si s váma co chce a vy jí to ještě žerete. Ale náš odboj ( Stan, Pawouk a když bude chtít i Kokta) je tvrdej, nas nedogonět.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...