Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Prakticky to budou všichni - konstrukční přešlap (například voda ve dveřích) je totiž stejný pro všechny a to až do jeho odstranění. Někdo je na to víc citlivý, někdo některé věci vůbec nevnímá. Takových lidí je totiž většina. A ta menšina to tady pak rozvíří. ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Ale náš odboj ( Stan, Pawouk a když bude chtít i Kokta) je tvrdej, nas nedogonět.

No, já bych si zas na Tvém místě tak nefandil - pokud to vyjde podle mých představ, bude příští rok výměna současného vozu za jiný (a světe div se, s největší pravděpodobností to bude opět Škoda)....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašlete se na škodovku, toto aktuální sdělení je důležitější: "Evropa podle Junckera není a nebude pevností, nýbrž zůstane světadílem solidarity, kde mohou lidé v bezprostřední nouzi najít útočiště."  To se máme na co těšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové za kompliment. Těžko se to vysvětluje takovému Fannankovi, který neví a nemá tušení, že i jeho milovaná Škoda auto dělá přešlapy jako prase. Kdo nezažije nevěří. To tady už pár lidí taky poznalo, byli chytrý a jak jim pak sklaplo. Když ti něco Ťuká v B sloupku u pásu přímo u ucha den co den to tě chvalozpěvy přejdou ( pokud nejsi Clint).

 

Pawouku: takové titulky mi sem nedávej, to mi vždy zvedá tlak a to víc než Škodovka :D Kripl vožraleckej. Pryč z EU. Nevím proč Ti čmoudi terorizují obyčejný lidi, ať jdou navštívit EU Parlament, ale hlavně radu s tímhle vožralou. To ne, to oni jsou za hradbou z bodyguardů a neprůstřelných aut, ale obyč lidem by zbraně na sebeobranu brali. 

Maďaři ti jsou, i teď po tom prohraném soudu o kvótách, řekl ten Orbán, že uprchlíky přesto přijímat nebudou a basta. To není připosranej Sobotka.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 3 minutami, Clint napsal:

Stana do své ligy Plačko nepočítej, půjde do Škody a možná do TDI emoji23.png Pawouk s Koktou už jsou nakaženi kindernákazou, Pawouk už je ve vyšším stádiu nemoci.

Jo, a na rozdíl od ostatních na to mám vystavenou neschopenku - dnes prodlouženou o další dva týdny. Takže je to úředně potvrzeno. Ba za to dostanu i nějaký ten mrzký peníz. :kol-48:  Proto tady řádím od rána. :p

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, Pawouk je náš mrzáček, místo 8 nohou má teď jen 7. 

Zbytečné řešit Fanny, všichni ví jaká jsou nejspolehlivější auta na světě. Koncern to rozhodně není, zvlášť z posledních statistik spolehlivosti motorů vůbec. Navíc sem to sem už párkrát uváděl, to je to, co z tebe dělá toho, kdo ví a kdo má načteno a toho kdo neví a pak by měl šoupat nohama. A netvrdím nejhorší na světě, to jsem o Škodě nikdy neřekl, Škoda a VW nedělají zas až tak špatná auta, jen už to není takový ethalon spolehlivosti, jakým býval a z čeho do dnes žijí a řada lidí jim to do dnes žere. Stejně tak nejsem bláhový, abych si myslel, že jiný výrobce je super spolehlivý. Jen si prostě myslím,  že jsou výrobci co dělají o něco spolehlivější auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba Lexus, Toyota atd. Ne nadarmo Toyota má nejprodávanější auto na světě ( Corrola), kdyby se to sralo jako TSI prodá leda hovno. Co mají čmoudi v Africe, Hillux, Landcruiser. Určitě tam nejezdí v Yeti, Scautu nebo Kardiaqu a ani nebudou, dokonce ani v Tuaregu, Amaroku apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tady plácáš všechno dohromady..vem  jako základ výpočtu Rapida, kterýho máš ty a z toho vycházej tak aby bylo auto zhruba stejně velký, drahý a vybavený a bylo tedy etalonem vuči tomu tvýmu Rapidu, tedy o pět délek lepší.. neporovnávej s Rapidem Hullux  to je přeci holej nesmysl..  to už fakt wolfovatíš.. ten tam má taky jako etalon spolehlivosti svoje stoletý pajero a i kdyby se to rozpadalo za jízdy je to etalon spolehlivosti, a když ne tak si to vymyslí..

 

a k tomu co já mam načteno.. tak mam pročtený tohle forum v mě zajímavých modelech kompletně tedy Fabia I, Roomster, Fabia II,  info k podobným modelům motorů (PD) a když už tak chceš srovnávat je potřeba pracovat v relativních hodnotách, tedy nejlépe v procentech odpovídající poměru výroby a ne v absolutních číslech.. ale myslim že na to jsi chytrej až dost..

 

Chápu že ten tvůj rapid bude nepovedenej, ale víc než to vidim, že jsi si k tomuhle autu vybudoval vnitřní odpor, a spíš než abys dokázal mluvit objektivně, máš tu svoje subjektivní názory. Strejc má rapida, nemá ho odnova ale koupil to jako předváděčku asi s 25tis, teď má najeto 80k a vyjma zasekávající se nějaký klapky na topení nebo servomotorku nebo čehožeto nic na tom autě neřešil dolejvá jenom benzín a vodu do ostřikovaču a mění žárovky.. ale to taky proto, že to auto bere jako stroj a má ho k použití, nikoli proto, abi si zvyšoval společenskou úroveň.. já s tim jel několikrát a nic zásadního jsem si nevšiml. Ano to že mi na tom  autě lecos chybělo proti mojemu roomu je věci jiná a je to otázka výbavy, že 1,2tsi ta slabší verze ( nevim jestli 63 nebo 66w to má hledat to nechci) mi proti mojemu 1,9tdi PD netáhne je taky vlastnost motoru a já bych to nekoupil..ale nic z toho není vada, kuli který by si hledal provaz na oprátku....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk, škodovku mít nebude, to se zase vsadím já.

Fanny, já ale neporovnával Rapida jako model, ale automobilku jako celek. Psal jsem o výrobci, ne o modelu. To jsme se špatně pochopili. S Rapidem jsem náhodou spokojený i já, co se užitné hodnoty vs. ceny ( tehdejší) týče. Dokonce jsem i spokojený s motorem, jeho projevem, výkonem 77kw  atd. Krom xenonů a nezávislého topení, tam mám vše co běžný člověk potřebuje. Ano dojezdy oken byl taky přešlap Škody, ale s tím nic neudělám. Co mi na tom autě vadí a ne jen na něm, ale na většiny současných škodovek, protože na Rapidu se kupodivu už dlouho nic nového neobjevilo, je kvalita všeobecně. Aby mi po koupi auta v zimě klepal silentblok převodovky ( taková základní věc na autě co se vyrábí od nepaměti) nebo aby u strýcovo Kardiaqa za 1,2mil  vrzalo madlo dveří jak u nějaké Dacie je pro mě prostě nepřípustné. Jinak pokud chceš porovnatelné auto s Rapidem, je to zrovna třeba ta Corrola. 

Jinak aby řeč nestála, ty klapky Climatroniku jsou všeobecně taky voser, u Rapida je tam už několik lidí a Clint by Ti mohl taky vyprávět. Nic levného. Dále u Rapida všeobecně se líhne další problémek zadírajících se a pískajících kompresoru Denso ( polské výroby), to už se týká ale ve většině případů aut po záruce, stojí to jen 20tis se vším všudy. Pokud by toto lidi museli řešit v 8 letech stáří, neřeknu ani popel, je to stroj jak píšeš, vše se opotřebovává stárne. U Škody ale nejde vesměs o pouhé stárnutí, ale konstrukční problémy, které majitel řeší už v záruce a nebo o to hůře krátce po ní. Ano, měl jsem auto z počátku výroby, které mělo abnormálně závad, ale koho sere. Když si koupíš TV, taky nečekáš, že ti půjde jen napůl. Navíc i když si koupíš auto později, nemáš záruku, že koupíš spolehlivější. Nastoupí ještě tvrdší úspory a máš smolíka. Ani u Rapida se vše nevyřešilo ani v prvním, ale ani v druhém roce prodejů. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle beru jako konstruktivní příspěvek..konečně..zas musíš uznat že Rapid je dneska za roční průměrnej příjem.. což si řekněme zpátky osm devět let za tuhle cenu byla leda tak ta dacie... Já když jsem koukal na ceníkovku Rooma ve výbavě, co mam já tak to bylo 600k+- ..tohle prostě někde být vidět může. Bohužel dnešním trendem je obrat a růsty..To že si většina top manažerů nedokáže připustit stagnaci nebo lehký propad (což by ekonomicky bylo i správně), padá právě na vinu nižšký kvality všech výrobků..vidím to sám, protože 13 let dělam v oboru prodeje elektra.. když jsem začínal tak cena neznačkové pračky byla 10-12tis  u značkové 15-25 tis i víc.. u televizí ani mluvit nebudu.. když dneska příde zákazník tak  by nejradši vše za polovic a navíc ještě s 50% slevou ...ten tlak tam je a ušili si ho výrobci na sebe sami. Zákazník ale zapomíná na to že  to prostě někde muselo jít dolů...chtě nechtě...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...