Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku, dinosaurovi tezko neco vysvetlovat. Ale mas pravdu. Je to drahej kram. Za sve bych si ho nekoupil. Za Tve ale ano [emoji23]. Mohl bys pustit chlup a udelat dobry skutek. Bez tak uz nevis co s tema prachama delat. [emoji3] Momentalne mam Nota 3 tedy o nekolik generaci starsi za polovicni cenu uz skoro 3 roky a nemuzu si ho vynachvalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit si ho jistě můžu (a ne jeden), ale nevidím v tom pro mě žádné výhody. Základní a běžně využívané funkce má i smartphone za třetinovou cenu. Kdo to vlastně všechno využije naplno? Skoro nikdo, v čechách je to jen hračka, kterou si někteří ukazují svůj společenský status. A tohle jde úplně mimo mě.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Iphone fakt ne. To uz bych spis koupil zase Skodu nez Iphona. Pawouku mas pravdu. Ty prachy se daji utratit lepe.

Motosi jo kdyz to bude sedivka a bez DPH uz by se dalo uvazovat. Ale pac mi SGN3 slouzi vice nez dobre neni treba to zatim resit. To jen ty sis ten svuj schvalne rozbil aby sis mohl koupit novej. Co jsem cetl diskuse pod tim novym Notem.Hodne lidi psalo ze ma Sgn 3 a a spokojenost. Dost jich bylo i s sgn 4. Jedny z nejpovedenejsich modelu a lidi se jich neradi zbavuji. Co bylo po nich a ne jen noty byli sracky poruchovi.

 

 

  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, to vis ja se v tech modelech pro buzny nevyznam. No to ale srovnavas jabka a hrusky. To bys mel srovnavat Iphona 8+( nebo jakej je vrcholnej model Abflu) s timhle a ten stoji nebo bude kolik? Stejne nebo vice. A pritom ho montuji male deti v Chine. A vsichni ho kupuji jen kvuli tomu ze je to Apfel.
Znamej ma doma nejakej starsi funkcni model a nemuze ho pouzivat protoze uz na nem byli registrovani 3 majitele a aby se mohl zaregistrovat on, stalo by ho to 3tisice. To jsou presne tyhle vojeby co na Aplu nesnasim. Navic kdyz je aktualizovana aplikace tak tu uz do starsiho modelu nenarves. Nebo kdyz sis nemohl svoje vlastni fotky z telefonu stahnout normalne pres kabel do PC. Musel jedine pres nejaje to jejich uloziste placene ci co. Dej mi s tim sracem pokoj.
Jo dorazis na caj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MichalRr napsal:

iPhone SE.. to je to co posílal Kokta. Pro zbohatliky-jde koupit pod 10k, kdežto ta placacka co si posílal ty je skoro za 30.. tak ti nevimB)

to víš, Petr neumí číst :) houby 10k, ale "jenom" 8k...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petrrr napsal:

Jo takhle, to vis ja se v tech modelech pro buzny nevyznam. No to ale srovnavas jabka a hrusky. To bys mel srovnavat Iphona 8+( nebo jakej je vrcholnej model Abflu) s timhle a ten stoji nebo bude kolik? Stejne nebo vice. A pritom ho montuji male deti v Chine. A vsichni ho kupuji jen kvuli tomu ze je to Apfel.
Znamej ma doma nejakej starsi funkcni model a nemuze ho pouzivat protoze uz na nem byli registrovani 3 majitele a aby se mohl zaregistrovat on, stalo by ho to 3tisice. To jsou presne tyhle vojeby co na Aplu nesnasim. Navic kdyz je aktualizovana aplikace tak tu uz do starsiho modelu nenarves. Nebo kdyz sis nemohl svoje vlastni fotky z telefonu stahnout normalne pres kabel do PC. Musel jedine pres nejaje to jejich uloziste placene ci co. Dej mi s tim sracem pokoj.
Jo dorazis na caj?

 

Já to nesrovnával jako dva rovnocenné telefony, jen si pod ten Koktův příspěvek psal něco o zbohatlících a to zrovna k tomu co poslal nesedí. Na Apple je to za slušný peníz;)

 

To s tou registrací tří uživatelů je nějaká kravina. Mám jeden starý záložní iPhone 5 a na něm už se vystřídalo tolik uživatelů, že už bych v tom byl minimálně za šestku..

Fotky si z iPhone přes kabel stáhneš úplně normálně. Nevím, kde si přišel na to, že to nejde nebo nešlo. Aktuálně na tom více jak 5 let starém iPhone jedou všechny aplikace a teprve teď začne hrozit, že některé nové verze aplikací kvůli příchodu nového ios už nepůjdou aktualizovat, ale pořád půjdou stáhnout jejich funkční verze. Zpětná podpora zařízení starých 5-6 let mi přijde úplně v pořádku. (Tím bych flame iPhone zakončil;). Jako fanoušek téhle techniky dokážu ocenit i některé nové Android telefony, které i rád vyzkouším a zároveň nejsem naivka a vím, že ne vše je u Apple super, zvlášť když nemáš další jejich produkty. Mě osobně prostě sedí víc a pro to ho mám a určitě nemám potřebu jak malej Jarda častovat jiné zařízení jako sráče, pro buzny atd.)

 

Čaj jsem zvažoval, ale vzhledem k tomu, že bych se musel uvolňovat z práce to moc nevidím. Pořád tajně doufám, že zase někdy proběhne Clintův klasický sraz či něco jako byl ten Česko-moravský sraz o víkendu. Tam by pravděpodobnost účasti stoupla :kol-47:

 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...