Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Clerfayt napsal:

Taxikáře řadím mezy šmjdy. Sami mají máslo na hlavě. Už tu byly aféry, jak okrádají zákazníky... cinknutý tachograf, nebo nezapnutý, nebo záměrné prodlužování trasy, nebo EUR ke koruně 1:1 ... A když se najde konkurence můžou se posrat! Naschvál si vyberou letiště, kam se lidi prostě musejí dostat včas jinak mají děsný problém. Udělal bych s nimi krátký proces jak za Komanče. Nahnat do antonů, odvézt za město na pole, tam je seřezat obuškama a nechat je tam...

Kua, už aby bylo to METRO na letiště! To bude teprve pořádná a zdravá konkurence. Pak jim nezbyde nic jiného, než vymslet nějakou jinou zlodějinu.

 

Město mě taky dost sere. Vylezete v Praze z letadla a nevidíte žádné cedule typu "BUS to CENTER of TOWN" a pořádnou kvydlovu dopravu autobusy. Ale seřazených žlutých fakáčů před halou nespočet.....

 

Jo tak metro na letiště už asi těžko, to tam bude dříve TRAM, nebo i možná vlak.

Když oni  "odborníci " stočili metro z Petřin na Motol...

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, šulda napsal:

To je ale cesta zpátky na strom soudruhu a klesáš tak pod jejich úroveň.

Pravda je to na hraně, ale obávám se že by to bylo Jediné co na ně platí.

Shrňme si co udělají oni . Terorizuji tisíce lidí, lidem kopají do aut, také i fyzicky napadají.

Obrana by měla být ráznější než útok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na H7 které svítí podobně jako osram se 130% svítivostí a neprasknou po první výměně oleje ? (6 měsíců) přemýšlím že zkusím philipsi, které slibují 150 % světla ale nechce se mi vyhodit 800 za něco co tam vydrží 10K km... ty osrami mi praskli s týdením rozestupem, vrátil jsem tam původní orignáli a je to fakt hodně znát, svítí to hrozně :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není klasický originály jsem dal zpět a mají naběháno už 60 tisíc km, jinak svítím hlavně denním svícením takže popraskají fakt brzo (ty osrami)

Trochu si slibuji že ty philipsi vydrží víc. Jinak je to patice na 55W nemůžu tam dát 70W...

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

https://www.alza.cz/hobby/tesla-zarovka-h7-24v-70-w-px-26-d-d3964924.htm

 

Ti musí stačit. :D:D

 

Mi neříkej, že ta žárovka vydrží 10 - 15 tisíc kilometrů. Není spíše chyba jinde?

U berlinga vydrzela tak pul roku vzdy :Dholt slaby prurez kabelu, potkavacka a dalkovy na jednu zarovku....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci já mám v hlavních světlometech ještě původní z výroby.

Problém jsem měl jen s denními světly, tam jsem musel vyměnit obě patice (objímky), jinak se mi pořád napaloval kontakt na žárovce a musel jsem je tím pádem často měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...