Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Samozřejmě je to správně myšlení, proč by se mělo českému plebsu zvyšovat plat ? Kam to vede ? Jsou drzí, chtějí lepší podmínky a co je nejohrší mají moc peněz, všechno mi kvůli tomu zdražuje, silnice jsou plné socek co by měli správně jezdit MHD a makat 16h/7d v týdnu a ne si vozit prdel v autech. Svět se v prdel obrací, už je čas tomu zatnout tipec. Zlatý časy za krize, kdy neschopný socani co čekají až jim někdo dá peníze za skoro nic neměly prachy a pěkně byly zalezlí ve svých dírách, vše bylo levné a měl jsem se dobře.

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvasin by byla škoda. Jen ať továrna dál vyvíjí tlak na růst mezd. Konečně nastává doba kdy ochotný pracující dostane zaplaceno. 

Jen aby to nějaký čas vydrželo. 

Ono to s tím presouvanim výroby do rajchu tak žhavé nebude. VW je moc rád že se tu vyrábí auta levně a mají na nich velkou marži. Zisk si VW stejně stáhne k sobě. Maximálně přesunou do rajchu něco málo, protože Kvasiny fakt nestihají. 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stanmar napsal:

Tohle je názor typického kapitalisty, který musí v důsledku okolí zvedat plat, aby u něj vůbec někdo pracoval. Z toho cítím pohrdání zaměstnanci.

Částečně máš pravdu, ale to vysvětlil Motosman a ostatní.

Zkus si sehnat u nás v kraji schopného samostatného svářeče, zedníka, montážníka či pracovníka... Téměř bez šance, protože všichni chodí makat do Kvasin a dělají furt stejnou práci dokola...

Známej má hambugrárnu, téměř bez šance, aby našel třetího pracovníka do směny.... Je to šílené co se tady děje, nikde nejsou byty ani ubytovny k dispozici.  Silnice zasekané i mimo špičku.

Editováno: , autor: kokta7
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta, tak bych chtěl vidět Tebe, kdybys byl v kůži toho hamburgráře. Makal jak negr za 13 hrubého. V Kvasinách po něm budou chtít bezchybnost a spolehlivost. Za to dostane 35 hrubého a je motivovanej. To samé s tím svářečem. Ten dostane v automobilce 35, namísto 25 jako svářeč. Odmaká si 8 hodin, v čistotě, a má 25 dní dovolené a placené přesčasy. Vy, co byste dali lidem minimální mzdu, a ještě na ně řvali, aby dělali víc a o víkendu, byste si to měli zkusit!

Jen pro info. Osobně se mi dostalo vzdělání a  vydělávám dost, ale netroufl bych si říct skromně placeným, že by si zasloužili méně, nebo jim vyčítal, že si našli lépe placenou práci. Mají na to nárok stejně jako ostatní. Každému kdo pracuje přeji aby si vydělal na slušný život. A ne s minimální mzdou na pokraj chudoby. 

Editováno: , autor: Clerfayt
  • Pozitivní 5
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta jako obvykle koktá nesmysly. To neřeš. Prostě jsme v tržním hospodářství, kde platí jisté zákonitosti. Tak například je málo lidí určité profese, tak je holt musím zaplatit. Tady si každý myslí, že hned zbohatne. A mimochodem, tím, že škodovka v tom kraji slušně platí, zvyšuje tržby a zisky i místním podnikatelům a firmám, protože její zaměstnanci je tam utratí. Kdyby tam nebyla, byli by totálně v háji. Co taky v takové díře, kde jinak není nic, kromě pár turistů dělat, že? To těmto českým rádoby kapitalistickým chytrolínům jaksi nedochází.  

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, nebýt ŠA, která zaměstnává a defakto kolem automobilky vytvořila průmyslovou zónu, bylo by Rychnovsko totální dírou, kde by lidé měli hluboko do žlabu. Doufám, že post dieselgatová doba toto nezmaří. Automotiv v ČR zaměstnává stovky tisíc lidí...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo. Krize ale zpravidla postihuje hospodářství jako celek. Jako naposledy. Líbilo se mi, jak si germáni pěkně draze, pomocí šrotovného svůj průmysl podrželi. Česká rep. na to profitovala, pláč se tu vyrábí  hodně součástí do wagenů které si kupují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumeli jste Autosalon ted? Honda Type R GT. Kurva to je stroj. Vyhradne s manualem 320 koni. Dooost tuningu i pro koktu. A pro Pawouka zase technicka vychytavka, ktera u toho manualu pri podrazovani hazi samo meziplyny a to presne do otacek jake by byly v dane rychlosti na podrazovanem stupni.
Jako druhe auto na blbnuti super. Jen ten milion nutny k nakupu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, honda mě nebere, páč jsem z podstaty škodovkář.... musím uznat že aut. meziplyn při podřazování musí být fajn, určitě i šetří spojku. Už jsem v minulosti přemýšlel proč to automobilky nenabízejí. Sám řadím s meziplynem ale bude nás málo. Ženský ani nejsou schopný pochopit o co jde.... 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Petrrr napsal:

Cumeli jste Autosalon ted? Honda Type R GT. Kurva to je stroj. Vyhradne s manualem 320 koni. Dooost tuningu i pro koktu. A pro Pawouka zase technicka vychytavka, ktera u toho manualu pri podrazovani hazi samo meziplyny a to presne do otacek jake by byly v dane rychlosti na podrazovanem stupni.
Jako druhe auto na blbnuti super. Jen ten milion nutny k nakupu.

Auto rev není žádná novinka, používá ho už více aut. (Cayman GT4, Báwa atd...)

Však tenhle týden byl zaregistrovaný demo vůz pro Hondu ČR, za 14 dní mám auto zamluvený už na půl dne.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎03‎.‎10‎.‎2017 na 21:37, Petrrr napsal:

Protoze co se proda v Cechach za tyden se v Cine proda za den. Navic tady zije hoooodne strasne mooooc lidi jako ty co i kdyby jim Skoda nasrala tak to koupi.

 

Tobě nasere každej měsíc zaměstnavatel a taky jsi spokojenej :D

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kecko. Zrovna tenhle mesic jsem dostal pridano. Navic jsem si nemusel rikat sam, ale sefove prisli sami.

 

Vsak VW se Skodou brzo zatoci. To bude kolotoc, az bude peri ze slepice litat. Mama zadusi sve dite. Jooo Muti z Rise si zada vice chechtaku pro Amiky. Ty jsi vlastne sponzor Amiku ( uz sis je zamiloval co?) [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kokta7 napsal:

Známej má hambugrárnu, téměř bez šance, aby našel třetího pracovníka do směny.... Je to šílené co se tady děje, nikde nejsou byty ani ubytovny k dispozici.  Silnice zasekané i mimo špičku.

Burger jako kráva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2017 na 20:32, Malta napsal:

k nám do firmy teď jednoho eUpíka koupili ... konečně se rozhoupali, bo na pendlování mezi halama (cca 1,5km) používali ochcávky v dieselu :doh. Navíc nabíjecí kabelydo toho se dělají u nás.

tak už to vyšlo ve firemním časáku

E-UP.thumb.JPG.7d59f6708c21652f76cd12ca0d144961.JPG

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Malta napsal:

tak už to vyšlo ve firemním časáku

U mě zatím bez jakékoli informace o dodání. Údajně koupili 5 ks. Ale co to u nás znamená koupit nevím, jestli jen objednat, nebo kde ta auta vlastně jsou. No uvidím, co z toho nakonec bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...