Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Teď ses dotknul Pawoukovo oblíbených pneu - ověřenu testy z Říše. No Contíky patří naopak mezi ty nejdražší. Lidi ovšem neví, že je to kolikrát jen kvůli tomu, že se vyrábí v DE. Proto si já koupím Nokiany, které jsou z Ruska a přitom jsou třeba srovnatelné. Testům já nevěřím. Co test to jinej výsledek a a i v jednotlivých rocích ač jsou tam stejná pneu tak jako zázrakem vyhrává pokaždé někdo jinej.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je pravda, že Conti jsou dobrá pneu, taková jistota, člověk ale lehce musí připlatit. Strýc i na kamionech nedá na Conti dopustit a to i do životnosti. Třeba takové Michelin, které jsou ještě dražší conti překonávají v nájezdu o 25% z jeho zkušeností u kamionu. Tedy asi na tom něco bude. Třeba zase já si myslím, že Barumky ( ač si tady dělám srandu) špatné vzhledem k ceně také nejsou ( však je to koncern Continetal že) pokud se bavíme o zimních. Letní bych si Barum asi nekoupil. 

Nokiany mám v merku WR D4, trojky jsou historie, ale to až příští zimu.   

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě nejlepší gumy na léto Pirelli Pzero nebo Michelin PS4, na ty opravdu nedám dopustit.

Semislicky jasně Trofeo R, CUP 2 nebo Dunlop maxx race, ostatní se u nás moc neseženou..

 

A na zimu jasně Michelin Alpin PA4, mají v létě lepší vlastnosti než continental sportcontact 5P.....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...