Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, stanmar napsal:

Já bych si nejspíš korejce nikdy (no nikdy se nemá říkat nikdy) nekoupil, nicméně při pohledu na ceník a výbavu je mi poněkud teskno.

Hyundai i30 combi.pdf

a teď si poskládejte se stejnou výbavou OIII s 1,4 tsi.

 

Ovšem tam kde rozhoduje srdce a ne peněženka není co řešit...

 

 

Tak jsem to poskládal. Se slevou od mého prodejce 530 a to je v OIII lepší výbava. Kdybych vyházel výbavu kterou nechci ani zadax, tak bych cenu za Hnůj ještě podlezl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka je v pohodě, ale je pravda, že Hyundai je dneska hned v závěsu. Jediné čím nemůže konkurovat je prostor. Materiály, zpracování (co je vidět), technologie jsou v podstatě stejné jako u konkurence. Kia oproti Hyundai stále dost zaostává, byť je to v podstatě sesterská automobilka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Clerfayt napsal:

Právě že co je vidět, je u hnůje hnůj! Cirkus na kolečkách. 

 

Bitttpower: Dyk jsi na Škodováckém fóru, tak se nediv. 

By mě zajímalo, jestli u Hnůje mají taky fórum, nevíte? 

No já bych moc nekřičel, když už za škodárnu chtějí tolik peněz tak by alespoň mohli (když nic jiného) vyladit před zahájením prodeje detaily.

Proč odpadávaly lišty (chrom) na SIII, proč vrzaly madla dveří (minimálně) u Kodiaqu, proč oxidují chrom lišty na Karoqu, proč lze lehce poškrábat plast uvnitř vozů, proč není alespoň od výbavy style trocha textilu ve výplních dveří, ..... jo jsou to maličkosti, ale ten tvoří celkový dojem. A to u vozů za více než půl miliónu káčé.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane a nebo třeba, silentblok převodovky u Rapida ( vyřešeno až 1 rok po té co se Rapid vyrábí), voda ve dveřích, čalounění sedadel, klepání zadního víka pátých dveří ( vyřešeno až 4 roky po té co se Rapid vyrábí). Koroze protipožární příčky motoru, pískající kompresor klimatizace (4 roky) a takhle bych mohl pokračovat. Ano Rapid je nižší kategorie vozu než třeba Octávie nebo Kodiaq apod. To ovšem neznamená, že si kupuji nevyzkoušenou šunku přeci. To by mělo znamenat pouze to, že třeba dveře budou mít jen plastovou výplň ( bohužel u škody zvyk i u modelu za milion). Nebo, že tam nebudu mít nejmodernější high technologie, apod.. To mi problém nedělá. Auto by mělo i v této kategorii být funkčním celkem bez závad a né žádný polotovar a to ani v počátku výroby.  I ta podělaná I30 ve střední výbavě má kůží potažené výplně dveří. Interier nepůsobí jak z plastového hračkářství. O kvalitě zpracování interieru bych vedl dlouhé polemiky - rozvrzanej papundeklovej trakař napříč modely po pár 10tis km.

Tím se nezastávám Hnujdaj, tam sice člověk ušetří asi při nákupu, o to víc dá později za servis a náhradní díly. pokud ovšem někdo kupuje auto na 3-5 let, tak mu to může být u prdele. Protože, že by měla být Škoda spolehlivější, to bejvávalo, dávno není pravda. Co dáš dnes za Škodu, neodpovídá tomu  co bys měl za ty prachy dostat. Navoněná bída a tím nemyslím jen výbavu. 

Já jsem Škodovák, ale v podstatě jen kvůli tomu že škodu mám. Fanda už nejsem rozhodně dávno. Na druhou stranu nejsem fanda žádné automobilky a už nikdy nebudu tvrdit, že některá je lepší než druhá jak jsem to tvrdil kdysi, když jsem byl ještě stejný fanatik jako zde někteří. Nebude to totiž pravda. Co je ale určitě zřejmé, tak řada lidí, co znám  láska ke škodě a koncernu všeobecně opouští. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já v tom nějak nevidím rozdíl, resp. přínos, krom toho sjednocení. Osobně bych to udělal tak, že že se všechny tři pruhy namáčknou co nejvíc doleva, zůstal by tak volný odstavný pruh s rezervou a hotovo. Odstavný pruh už volný v podstatě by měl být i tak a tím by se to méně komplikovalo a lépe pamatovalo, než přemýšlet jaký dva pruhy se mají kam cpát a ten třetí opačně. Navíc když sanita pak chce z té dálnice  sjet, tak to má bez problémů a nemusí se cpát přes jeden ucpanej pruh. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...