Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 30 minutami, Clint napsal:

Neřešil jste někdo bordel za podběhama? Je to takové choulostivé místo, kde se drží bahno, vlhkost a většinou právě zde u aut začíná koroze.....

Ještě jsem se neodvážil to sundat. Třeba bude někdo první :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je posing ne vole. To nerezne, ale koroduje.:D Co u Škodovek vidím kde začíná koroze tak je to víko pátých dveří a ne tohle. I když to odstraníš za půl roku to tam máš nalítaný od kola znova. Je to jen škoda, tak ať si klidně shnije. Vizitka výrobce ne moje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3/28/2018 na 11:48, Stringo napsal:

Škodovka je v pohodě, ale je pravda, že Hyundai je dneska hned v závěsu. Jediné čím nemůže konkurovat je prostor. Materiály, zpracování (co je vidět), technologie jsou v podstatě stejné jako u konkurence. Kia oproti Hyundai stále dost zaostává, byť je to v podstatě sesterská automobilka.

Materiály jsou všude stejný. Levný plast, který po čase začne vrzat. A co se týče prostoru... nevšiml jsem si, že by byla Octavia nějak více prostornější než nová i30. Jediný rozdíl možná je v tom, že pasažéři v i30 na zadních sedadlech nesedí jak na lavici.

 

před 1 hodinou, Heini napsal:

2x ročně sundat a vyčistit. Já se na to vys..l a hnije mně tam Fl z obou stran.:wacko:

Výborné simply clever řešení. A jelikož drtivá většina uživatelů aut jsou kopáči, co doma pomalu nevymění ani žárovku, tak si asi založím e-shop na podběhy a ty plastové mrdky, které podběhy drží, protože na tom vydělám miliony. Pokud ŠA ví, že auta hnijou právě u podběhů, měla by se starat sama, při každé servisní prohlídce. Ale nepamatuji si, že by se kdykoli do podběhů nějakej mechanik podíval.

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, stanmar napsal:

Právě že asi bude, prej to jeho auto musí vydržet až do doby, než půjde do důchodu.:kol-50:

Vždyť už se na to pomalu připravuje, vzádu na platu má klobouk a jezdí maximálně 100 a to ještě na dálnici.

 

On šetří, chce jezdit za 3.4 litrů na sto, aby doma dostal večeři. Manželka ho vždy zmlátí páskem, když chce provětrat filtr pevných částic na dálnici a neobtěžovat sousedy tím, že musí 30 minut stát před barákem v nastartovaném autě. Prostě 100 km/h max, samozřejmostí je 6. rychlostní stupeň a z kopce plachtit.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volové... víte, co to je, doma poslouchat to, že na zahradě je kopeček, který tam být nemá a má se to odvozit do prdele? Odjelo mi z pozemku 35 plně naložených aut - každý 25 tun na korbě. Fakt masakr. Borec včera udělal 28 aut během dne, dneska odvozil zbytek. Prostě odebrat z pozemku 875 tun zeminy je brutální. Pak mě jako zázrakem obral bagrista o velký prachy a já zůstal s litrem v peněžence. :D

 

Ale stálo to za to, hnusná jílovitá půda je pryč a já teď jen čekám na dokončovací práce od pana bagristy. Jako ještě, že se to dělá jen jednou u stavby. Protože nevím, zda bych na to měl nervy.

 

 

29745300_10211260386574536_91381672_n.jpg

29751190_10211260386614537_1121344692_n.jpg

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...