Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mě jednou dementi napsali na lístek, abych toho a toho dne přišel tam a tam na služebnu podat vysvětlení proč jssm parkoval na cyklostezce. Tak jsem se nasral, lístek zahodil a bylo vyřešeno. Přeci nepojedu 120km někam podat vysvětlení.... Kdyby rovnou dali pokutu 200, tak jim to pošlu na účet a hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro strejdu Clinta: Já slovo držím samozřejmě a prohraná sázka je prohraná sázka. Nejsem nějakej Putin. To, že sis naposled to koleno neobjednal nebo nezařídil místo srazu kde ho dělají je spíš Tvůj problém. :D Ale pokud bude sraz kde si ho dáš + to pivo, a i kdybych tam náhodou nepřijel, není problém ukážeš lístek a já ti pošlu koruny na účet. 

Pokud ovšem nesmažeš tu hlášku v podpisu, dostaneš hovno :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od kolegy z prace co jezdi kvuli projektum pro SA tydne do MB, Kvasin vim. Ze vyroba Karot, Kardiaq uplne v prdeli co se terminu tyce. Totalne nestihaji. Karot se ma delat ve Kvasinach ale dela se tam jen z casti. Slepi se tam jen karoserie a ty se vozi do MB na linku Ovce. Tedy na lince jede 5 oktavii pak karot pak zase octavie apod. To bude kvalita.

 

Clinte Skodovka takove optimalni vozitko do Indie nebo do Mongolska, Kazachstanu. Tam to staci na vozeni hnoje. Uz si natrel tu tyc vzadu? Ten znamej muj mechanik prodal O2Fl 2.0TDI v myslivci s 300tis km co s ni najel. Ted si koupil O3 asi 3roky starou taky 2.0 tdi v myslivci a jake je jeho rozcarovani. Rikal ze absence multilinku je znat a ze ani ten motor pocitove tak nejede. Tohle mi rekne a v podstate v druhe vete u piva mi pak povida jak je ta Skodovka nejlepsi ze na to sezenes vsechno a ted ze mu tam stoji Citigo a jake je to super auto, ze pry prostorne atd. Kdyz jeho kolegovi reknu u Rapida ktereho tam zrovna prezouvali ( jeho maminky) ze sice pekne Monte Carlo a vzadu bubny, tak skoro urazlivym hlasem, ze pry zadny Rapid nema kotouce vzadu. Mu rikam ale prdlajs vsak takovyho mam, ze ty vykonnejsi verze je maji nebo mely. Nevim jak ted. Tak odsekl, ze jeho mame to staci, ze to alespon nerezne.

Tomu se rika profesni slepota a skodafilarstvi, ktere zazivam tady. To je proste nemoc. Na neco si stezovat abych to nasledne stejne neprimo vychvaloval. Kdybych na Dacii Sandero nalepil znak Skoda a tvrdil, ze je to novinka od Shade tak to budou vychvalovat do nebes. [emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...