Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja taky, furt cekam az budu mit pred vybodovanim ze bych si zaplatil odecet bodu a ono nic. Porad ciste konto. Nikdy ani bod. No a osud tomu ted chtel. Ze to budu mit zadaco vcetne doprovodnyho programu.

To jsme furt od ruznych firem zvani na ruzne akce do Alp do Vidne na Moravu

Atd. Bohuzel letos vse odmitame, moc prace na velkych zakazkach.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Petrrr napsal:

Ja taky, furt cekam az budu mit pred vybodovanim ze bych si zaplatil odecet bodu a ono nic. Porad ciste konto. Nikdy ani bod.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Vždyť rapid víc jak 50 nejede a u vás nemáte ani křižovatky, tak nedostaneš ani pokutu za nedání přednosti nebo za blinkry.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno letiste mensi mam 4km od domu. Volne pristupne. Tam jezdim blbnout v zime. Pokud ale neni kluzna plocha atd. je to na hovno. Si nebudu nicit auto.
No tobe dovezu nova vynikajici sluchatka do Opla od Peltoru. Tam ve vnitr neni slyset vlastniho slova pres to tadlatadlatadlatadla chrochtani. [emoji23]

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapci, pozítří mi končí záruka na auto, teď už za své. Kiderplačka určitě namítne, abych si připravil šrajtofli, jenže tohle není Rapid a ještě ne páteční Plačkovej :D   Já budu měnit jenom olej a dolejvat ropu ;) 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Já budu měnit jenom olej a dolejvat ropu

Ty seš na fóru novej? Pokud jo, tak chápu, že máš takové mylné představy. :D

 

před 6 hodinami, motosman napsal:

Jj. Jsem povozil pár lidí, co koupili nové chrochtáky a přiznali, že už je serou. Chrochtání a močka. Po večerech objíždí ToiToiky, aby ráno odjeli.

Však počkej, s rychlostí, jakou ekofašisti prosazují novinky, se již brzy dočkáme nějaké super přísady do benzínu a na filtry pevných částic i v těch vašich benzínových motorech. V budoucnu bude jedno, čím budeš jezdit, protože to prostě bude v hajzlu.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clerfayt napsal:

Ono už to v hajzlu je. Rychle pryč z unie! Příště volím Okamuru. 

 

Platíš všem kofolu.

 

Jinak nevidím na tom nic špatného. Ještě bych do seznamu uvedl povinnost vybavit auto pořádnými světly. Musím říct, že rozdíl mezi halogenem a pořádným světlem je fakt brutální. Hrozně dlouho mi v Astře trvalo, než jsem si zvykl, že vidím třetinu toho, co v Insignii. Ano, je mi jasné, že plno lidí bude namítat, že si mám koupit pořádné halogenové svítidla, ale s rychlostí, s jakou ty žárovky odchází, bych za tři roky provozu auta měl našetřeno na xenony. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to soused slavnostně odkryl. Rozdával šáňo s jahodama, jeho stará nosila chlebíčky, dcera udělala striptýz a večer byl ohňostroj [emoji23] Každopádně nějakej snad minimálně třílitr, šestiválec, 280 koní. Kinderky to dá na dálnici i na zpátečku. [emoji23]DSC_0018.jpeg

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sabiza napsal:

 

Platíš všem kofolu.

 

Jinak nevidím na tom nic špatného. Ještě bych do seznamu uvedl povinnost vybavit auto pořádnými světly. Musím říct, že rozdíl mezi halogenem a pořádným světlem je fakt brutální. Hrozně dlouho mi v Astře trvalo, než jsem si zvykl, že vidím třetinu toho, co v Insignii. Ano, je mi jasné, že plno lidí bude namítat, že si mám koupit pořádné halogenové svítidla, ale s rychlostí, s jakou ty žárovky odchází, bych za tři roky provozu auta měl našetřeno na xenony. :D

Mě na tom krká úplně všechno. Tedy kromě couvací kamery. Další auto budu muset koupit těsně před rokem 2021 a s tím hodně dlouho vydržet. A to i pro manželku. 

Stejně tak jsem to udělal nyní, abych se vyhnul e-callu a GPF. 

 

A na lepší světla zapomeň. Ty přeci nebudou třeba. Budeš mít inteligentního speed asistenta a ten Ti dovolí jet jen tak rychle, tedy pomalu, aby Ti i ta mizerná světla stačila. 

Editováno: , autor: Clerfayt
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Petrrr napsal:

Jo to je ten Kodiaq co jezdi sam na jednu stranu. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png To na tom Nurburgringu nebude muset drzet volant. To bude zatacet samo. emoji23.png ale jen na jednu stranu. emoji23.png

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Tomu sa hovorí - OKRUHOVÝ ŠPECIÁL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi měl Plačka koupit mergla jako soused. Nerezne, jede, pořádný benzínový motor, žádná litrová sračka. Taky holky by koukaly a mohl by s ním korzovat po Varech. A přitom za něj soused dal méně jak Plačka za kindera [emoji23] Jo a je to kabrouš, to se kinderu může jen zdát...

 

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

 

 

 

 

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...