Clint

Clintův pirátský klub

Doporučené příspěvky

Nejlepší trávník je beton. Dá se nabarvit na zeleno.

• Like 1
    • Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, před barákem už mám místo trávníků savanu :D

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kde že je ten odkaz na toho kluka co si koupil Kardiaqa a raději to vrátil a vzal si Octávii ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kokto, čteš to jeho téma s Octavií? Míří na reklamaci s navigací a nefunkčním BT. :D

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To mi moc k smíchu nepřijde, je to spíš k pláči... Asi páteční odpolední kus...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Páteční odpolední kus při konci 18 hodinové směně? :D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem s Kolombem kámoš. Donutil jsem ho například zobrazovat Waze . Ještě mám problém s hlasovým ovládáním. Posledně jsem řekl, že chci nějakou asistentku na rozptýlení a on mě přepojil na infolinku Skodovky. 🤣

• Upvote 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sabizo, v tom případě mu prodávají vždy jen ty páteční vozy. Samozřejmě se jedná čistě o náhodu, takové problémy, to je stejná pravděpodobnost jako když do tebe uhodí blesk. 

Jsem zvědavý kdy přijde Motos se zajímavými postřehy. :D

Editováno na Petrrr
    • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja zatim vše OK. Jen na starým se nikdy nevyřešila geometrie.20180502_105532.jpeg

• Like 1
    • Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Před hodinou, motosman napsal:

Ja zatim vše OK. Jen na starým se nikdy nevyřešila geometrie.20180502_105532.jpeg

Dost utratíš za gumy. Jestli by to nechtělo tu geometrii udělat? Možná by stačilo o závit přitahnout tu tyč řízení co jde k těhlici. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dělá to na všech čtyřech. Tohle je LZ. Ta odejde jako první, vždy vnitřní strana. Nejdřív se udělá žlábek a pak se to sjede. Pak postupně PZ, PP a LP. Najeto 224tis. a geoska se dělala každý rok.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Služebák. Teď už mám nového
    Dělá to od výroby. V záruce cca. ve 20tis. se měnilo horní uložení tlumičů. Pak asi 4x závada posilovače brzd, vyměnili hadičku a nakonec dali nový soft. Jinak nic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci nepište sem ty závady, Plačka si u čtení honí brko

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyby jo, při každé závadě, to bych se asi uhonil. Přečti si Kardiaqa 1,4TSI a ten měl v podstatě obdobné, samo to auto zatáčelo a Scháde to neuměla vyřešit a tak to nazvala jako vlastnost. Je tedy vlastnost Kardiaqa, že když půstíš volant, tak sám sjede do pangejtu. Můžeš si ho koupit, kvalitní vrácený vůz za víc jak 1 milion v programu Škoda plus - prověřené vozy samozřejmě. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To máš ako s pérom - keď ho pustíš z ruky, buď odvisne doprava alebo doľava /doľava častejšie/, ale nikdy nie rovno... Vedecky dokázané.

It´s not a bug, it´s a feature, bro...

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No mne odvisne uz jen dolu.
    Hosi ztraceni, mam dotaz. Jdu pristi ctvrtek bohuzel na sekani zubu moudrosti, ktery mi dle rtg roste vodorovne a tlaci na ostatni coz mi zpusobuje takove 3 mesice bolest. Ta osmicka neni prorizla. Tedy ma s tim nekdo zkusenist ? Jaky je to masakr a jak dlouho se z toho clovek dostava? Ja vim hovno, zuby jsem nel vzdy v cajku tak vim hovno.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ide hlavne o to, aký je tvar koreňov /osmička má tuším tri/ a v akej pozícii sú fixované do čeľuste... Ak nie sú rovné, ale rozchádzajú sa smerom k špičkám, smrdí to prúserom /rozmrdané ďasno, vylomená časť kosti z lôžka, .../ Občas musí prísť na rad aj dlátko a atké to improvizované kutilstvo... A niekedy, keď sa zub zlomí a korene ostanú v čeľusti, spasením je stomatochirurgia...

Veľa šťastia...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Keď ti ten zub múdrosti vytrhnú, možno s a z teba stane ultra škoda fanboy... :p

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No ja jdu rovnou ke stomachirurgovi. Ten zub je schovanej v dasni. Tady posilam terminatora. Videt to je na prvni pohled.8d325f8cf306d7f91cf01524210f1ccf.jpg

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To máš fotku z občanky, či?

Je to síce panorama foto, takže priestorové pomery sa odhadujú doť ťažko, ale... Ja by som to dal von dlátom...

Vedľajšou diagnózou je deviatio septi nasi - tak nech ti to tam zrovnajú v jednom sedení, nech sa ti ľahšie dýcha...

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je v poho. To se rozřízne dáseň, zub se rozlomí a pak se to vytrhne. Nakonec to zašijou. Zhubneš a ještě ušetříš za opici.
    Nech si rovnou škubnout všechny, když uz budeš v rauši.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se