Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zdar, dneska jsem měl pěkně staženou p.del. Cestou z Liberce jsem za Turnovem chytil pěkný kroupy, skoro 2 cm v průměru. Bál jsem se pak vylézt z auta a podívat se na střechu. Naštěstí se nic nestalo, tak si dneska večer dám do nosu. [emoji3]
To zjistíš až když auto bude suché a bude svítit sluníčko. Koukni na lomy světla, podle mě už něco najdeš. Nejspíš na kapotě. Dva centimetry už nechávají stopy. Na mokrém autě to vidět není.

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis nemusis prelepovat. I dnes si velka rada lidi mysli, ze je to Octavie. To jen ty si dal za ten napis "Octavie" cca 200 tis vic. Jinak je to stejna "kvalita".
Dnes taky skoro nepoznas za jizdy jestli jde o Kardiaqa nebo Karota. Tam je to ale jedno jestli dat 800tis nebo milion. Oboji jsou to sracky. Asi jako kdyz das za stacene vino sudove cenu jako za vino lahvove ze Champagne a diky te cene si opravdu myslis ze pijes vino ze Champagne.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Clint napsal:

A já bych ho zas nechtěl, pač by se mi sousedi smáli....
 

Manželka má Toledo, což je naprosto to samé co Rapid. Lidi nám to chválejí jako by to bylo bůh ví co. Dokonce se mi jeden majitel Rapida ptal jak se s Toledem jezdí. Vnímal toledo, pitomec, jako lepší auto. A vůbec nechápal, že se to vyrábí v Bolce na lince mezi Králíkama a je to to samé. Takže lidi jsou různé ovce. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Clint napsal:

Rapid je taková ošizená oktávka :D  Vlastně chtěli udělat "velké" auto pro chudé ze severu a z okolí KV. Tam ani lidi nepoznají rozdíly, natož oktávku od Rapida :D 

A tentokrát víš, že máš docela pravdu? Akorát jim toho Rapida nikdo na začátku za tu přestřelenou cenu nekupoval. Ano i já byl ovce, vůl a nevím jaká jiná zvířátka co se nechal semlít marketingem. Oni Ti fanoušci značky se vždy rádi nechají oblbnout. Rapid byl moje životní zkušenost. Nebýt jeho, nebyly by zkušenosti k nezaplacení a někdy i k zaplacení, nebyli by jste vy a dnes díky foru atd. atd. bych nevěděl co vím dnes.  Tedy jsem svlékl ovčí rouno, sundal růžové brýle a s klidným svědomím si dnes koupím jakoukoliv jinou značku a nebude mě hlodat myšlenka, že bych snad kupoval něco horšího nebo méně cenného.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...