Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Škodovka staví pouze na prostornosti, to ale každý normální člověk ví už léta, jinak to ani nejde když používá stejnou platformu jako VW a Seat... Ono je jedna věc být fanda, jedna věc je být realista a další věc je být bezmozek v hospodě a být tzv.fanatik - ale na druhou stranu, fanatik by byl u jiné značky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase na druhou stranu ktere auto není v dnešni době ošizene....Jeden křap vedle druhého.Jinak vámi tolik vychvalováne Oktávky-byl jsem v autorizáku je tomu tak 14 dnů a dotáhli tam Oktu 1.4.Tsi najeto 4000 a přestala jet.....Takže tak je to s kvalitou koncernu.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všichni tady víme, že Octavie se vyrábí hlavně pro obchoďáky firem, které nechtějí zaměstnancům zaplatit Passaty. :D

 

před 3 hodinami, Stringo napsal:

Ono je jedna věc být fanda, jedna věc je být realista a další věc je být bezmozek v hospodě a být tzv.fanatik - ale na druhou stranu, fanatik by byl u jiné značky...

Já myslím, že se stačí podívat na toto celé fórum (nebo ještě lépe Octavia Club) a člověk zjistí, že jsou někteří schopní obhajovat auto i v případě, že jim při jízdě upadne kolo...

Editováno: , autor: Sabiza
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt se dělají krásné auta a když nenaleješ 5 litrů vody do nádobky, tak ti bude chybět 50 koní :D sprchuje se chladič :D (což je docela už staré)... holt někdo má adblue a někdo destilku :D 

 

https://presskit.porsche.de/models/en/porsche-911-gt2-rs/topic/engine-and-gearbox.html

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi neboj do 2 mesicu cekam ze se ti nejaka ta "kvalita" ukaze. To by v tom byl Simply Never. [emoji23]
Dnes jsem jel s kolegovo Audi Q5 2TDI 4x4 2011, 200tis najeto co dotahl na kseft ze Svedska. Starej werk dalo by se rici, motor slabej jen 105kw a pomerne zravej v tomhle 7.5-8 litru. O to ale nejde. Interier,ze bych hadal tak 50tis a ne 200 a ve vnitr spendlik bys slysel spadnout, zadne vrzani a jine pazvuky. No jo no. Audi neni papundekl.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci pořád se tu srovnává nesrovnatelné... Rapid v základu stojí to samé co full vybavená Dacia Logan - to chcete takhle srovnávat???
Už se na tohle vyserte, je to trapně unavující. Každý ať si koupí co se mu zdá nejlepší, nemá smysl tady pořád fňukat jak je všechno na hovno, myslíte si, že jinde to na hovno není? Ale je a všude, na každém fóru se scházejí lidi, co řeší problémy, ještě jsem nenarazil na fórum nějaké značky, kde by pěli samé ódy! Mám v práci kolegů, co je s Rapidem tak spokojený, že jsi jde po 5ti letech koupit dalšího, naprosto nic nikdy neřešil, najeto 100000km a jen pravidelný servis a jednou řešil ucpané nějaké odtoky vody u čelního skla a jednu stahovačku, vše v rámci záruky přes reklamaci, jinak vůbec nic a na nic si nestěžuje...
A tenhle člověk vůbec neví, že nějaké skodaforum existuje a takových budou desetitisíce a kolik je členů zde na fóru max jednotky tisíc?!
Tak se proberte už... A teď nemluvím jako nějaký fanatik, moje Octa už toho má za sebou fakt dost, další auto možná ani Škoda nebude, ale člověk musí přemýšlet racionálně a s nadhledem a nedělat si obrázek jen podle nějakého fóra, nebo podle keců u piva v hospodě...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně někdo objektivní. Nevím, ale poslední dobou je tu fakt móda jen nadávat, holt typická česká nátura. A ty, co si nestežují, tak jsou hned označováni jako fanatici. Přiznávám, že jsem velkej fanda škodovky a jsem v něčem tolerantní. Vím, že moje současná trojková octa vydrží méně než dvojková. Ale nechápu, proč tu někdo furt remcá, že se brzy něco posere a že nám to říkal. Asi má radost z cizího neštěstí. Teď mi říkal kámoš, kterej prodává Hnůjdeje, že u i20ky jeho ženy, která má za necelý 4 roky najeto jen 12 tisíc, odešel asi katalyzátor. Asi náhoda nebo důsledek specifického používání na sporadické krátké trasy. Hnůjdej nesnáším kvůli jejich soudruhovi, ale rozhodně si nedovolím tohle zobecňovat. Tak už se proberte, soudruzi :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite se najde rada spokojenych zakazniku. Tvuj kolega, tchan Clinta. To jsou tak 2 z 10tis [emoji23] a to jsou hluchy, slepi a nemi. Lide co auto berou jen jako vec, jen jako spotrebni vec resi az to co prestane fungovat. Asi jako ja kdyz porizuji PC vemu na co mam aby to stacilo na me potreby a je mi u prdele jestli to ma grafickou kartu takovou nebo onakou atd. atd.. kdybych byl fanda a kdyby me PC nejak zajimaly a vice tomu rozumel tak to resim vice.
Skoda to vi a spoleha na to, spoleha na to, ze v rade veci lide mavnou rukou a tesit to nebudou a nebo ze si toho ani nevsimnou.
Pravda ne jen Skoda, vsude se najdou mouchy, vsude se najdou problemy. Ale vsechny co znam se Skodou at uz z fora ci ne, tak za posledni roky se proste ruzne problemy Skodovky mnozi. Nekdy vice nez u lidi jinych znacek. A za tim si stojim. Pak mi tady nekdo pise o tom ze hlavne furt Rapid lepsi nez Hnujdaj.
Ale jo je to nekonecna a zbytecna debata furt dokola a mas jinak v podstate pravdu, ale neda se svitit. Slepice je proste predrazenej ksunt a polotovar[emoji23][emoji23][emoji23] Nemuzu si pomoct, je to silnejsi nez ja. [emoji23][emoji23][emoji23] Tfuj, to se mi zas ulevilo. [emoji23]

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...