Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nemas co zavidet. Jako bych nekomu zavidel ze si jde koupit pracku. Kterou ma temer kazdy. To ja se svezl nedavno v nejnovejsi Toyote LC. Kuuurva to je Wagon. Ta wobrovska kapota z vyhledu. Zrcatka jak tenisove rakety. Zadni viko od kufru jak vrata od stodoly. Poctiva mechanika 4x4. Pravda zadny zavodak. Ale diry neznas, jen se to tak lehce zavlni ta kapota. Cena zacina na 1.1 mil. To je to co zavidim zase ja. Domu bych jezdil rekou, pac na co dalnice. [emoji23]

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl jsi to pěkně, má to každý... Já ne, proto bych byl za novou Octu rád.

Ty tu nadáváš, ale jezdíš ve starém Rapidu, mluvíš o autech které nikdy mít nebudeš a ostatním co si to auto koupili to kritizuješ. Podle mě je úplně jedno, jestli se ti auto líbí nebo nelíbí, ale neměl bys hodnotit auto které nemáš na pouhém základě nějakých informací. Samozřejmě každý má názor (mě se nelíbí na OIII FL světla přední, ale to neznamená, že někomu jinému to nevadí).

Jako sorry, ale celé to tvoje herecké představení začíná smrdět závistí (byť si myslím že to tak ve skutečnosti není), nebo se dočista zbláznil, protože jinak si nedovedu představit, proč bys ještě tím Škodováckým aušusem, na který neustále nadáváš jak jen to jde, jezdil...

Já to klukům přeju i závidím (v dobrém slova smyslu) a jsem rád, že z těch aut (ať už je to Octavie, Kodiaq, Rapid,....) mají radost a že jsou s nimi spokojení.

A ty se prober, ten tvůj naivní sen o tom, jak jiné automobilky nešetří a neošizují kvalitu je naprosto stupidní, při nejmenším v segmentu na který drtivá většina lidí dosáhne to tak prostě je. Až budeš vydělávat 70t měsíčně, tak si kup RAMku a piš ty tvoje ódy na antikvalitu koncernu, zatím jezdíš Rapidem, tak se snes nohama na zem.

[emoji6] A ne, že se urazíš jako posledně!!!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kravo. Velka smrst ze Splzne. Malem jsem se oparil kavou. To byl atac do zad za tmy a ve spanku na me.
JA ZADAM SPRAVEDLNOST. Coz pak je spravedlnost - Pawouk slepa? Kde je, kdyz ho clovek nejvic potrebuje? [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tady nerekl ani slovo. Popsal jsem jen svuj zazitek s jinym vozem. A muj sen. Tu Toytu nejspis novou mit nikdy nebudu. Octavii az se zena vrati po 7mi letech z rodicovske pro me neni zas tak nedosazitelna zalezitost ( jak to udelal Pawouk treba - vic bych za ten strep stejne nedal i kdybych ty prachy mel) ale me uz Skodovky proste nezajimaji a nemam touhu dalsi vlastnit-bohuzel. Rapida mam stale proto, protoze mi zatim musi stacit. Auta nyni a jeste nejaky rok pro me nejsou prioritou. Jsou to vyhozeny penize z okna at koupis cokoliv. Uz davno si nemyslim ze jinde se nesetri. U Skody je to ale okate jako prase a cim dal horsi s kazdym novym modelem. Muj nazor co nikomu necpu.
Ale zase tady rozjizdime nejakou debatu o nicem a bez duvodu.
Napisu Ti co je Tvuj zasadni problem, meles hubou resp. klavesnici stale jenom tady, ale na caj nedorazis [emoji23]. Poznal bys me a ostatni osobne tak, jak se tu zname my. Pak bys vedel ze nic neni tak horke jak se u monitoru kolikrat zda. Pak bys vedel, ze pres vsechny svoje reci a rejpani kazdemu zde ( aktualne Stan, Pawouk) ta auta ze srdce preji a naopak jim nikdy nepreji aby zazili co ja a to velke zklamani z kvality noveho vozu. Kazdy kdo je se svym autem spokojen tak mu to preji a to i Clintovi [emoji23] Tedy jednou zvedni prdel a doraz osobne a ony te ty ukrivdene reci prejdou. Tuhle Clint machroval jaka bude u nej zase grilovacka a ono hovno. Polovina leta v prdeli a Clint posledni dobou tady vubec neni. Bud je sama prace - cemuz nikdo neveri [emoji23] a nebo ma se svou snehove bilou dehtovou kralovnou problem a proto sem radeji nechodi abych se mu nesmal. [emoji23]


Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci v podstatě máte pravdu oba a já jen dodám, že OIII je maximum co můžu mít, respektive kolik jsem byl ochoten vyhodit za auto. Nechtěl jsem holt dát prachy za značku, kterou nemám vyzkoušenou proto opět Škoda.

Mám taky (nereálný) sen a ten se pohybuje v úplně jiných cifrách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiste. Kazdy ma sny. Cloveka to posouva dal. Treba nekdo sni o baraku. Me barak nikdy nezajimal. Mam pribuzne s barakem kde jsem jako kluk travil s rodici kazdy vikend ( babicka s dedou) a vim co je to za pakarnu. Zadluzovat se do smrti za barak ktery bude v dnesni obvykle podobe panelak na lezato me nelaka. Koupit starsi a rekonstruovat ho svepomoci 10 let taky ne. Vyhrat prachy, prvni co bych udelal, dal neco kazdemu z blizsi rodiny a sel objednat karu. A az pak mozna barak nebo nejaky vetsi luxusnejsi byt s terasou a bazenem a garazovym stani. Ve Varech jich je ted plno takovych.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já taky Petře dřív jezdil, teď nemám čas na nic, i na fórum chodím jen občas. To že jsem napsal takový názor na tebe jsem taky hned vysvětlil, že se to tak jeví, ale že o tobě mám jiné mínění, ale jak tu každej den musíš pronést něco na úkor kvality ve Škodovce už je prostě fakt na palici. Všichni víme co za problémy se děje (většina z nás taky ale ví, kolik spokojených lidí bez sebemenšího problému s těmi auty jezdí mimo tohle fórum) proč tedy dělat takový povyk v podstatě každodenně?

A píšu to znovu, mít na zánovní Octavii jako mají teď kluci (asi bych vybral před FL 1.8tsi nebo 2.0tdi v kombíku), tak bych byl šťastnej jako blecha.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom nepochybuji, ale po píč. jak se zastaví za měsíc někde v Chorvatsku až budu. Přeci jen už má najeto 90tis, to už je poločas rozpadu. No když tak ho tam strčím ze skály rovnou do moře. 

Stringo, ty vole, já jezdím co mám Rapida, tedy 5 let a tebe jsem nikdy neviděl. Prý bez problémů, pokud se objevují v hojném počtu problémy tady, což je sice zanedbatelná část z celkových prodejů, tak nečekej, že v celkovém počtu tomu bude výrazně jinak. To, že ti uživatelé kolikrát o těch problémech neví neznamená, že neexsitují. Ale máš pravdu, už o problémech psát nebudu, krom těch vlastních ve vlastním vlákně. Tady a jinde na fóru, už jen hezké věci. Proč? Protože jak říká Angela, "To zvládnem" :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je právě pohled člověka, co tohle fórum žere a bere ho jako bibli pro Škodovkáře, ale právě tak to není. Připadá mi, že to bereš jako statistiku, kde je průměrný plat v ČR 28000kč ale 70% lidí na něho zdaleka nedosáhne... Děláš závěr z pár procent majitelů Škodovek a to není správné.

Byl jsem vloni na čaji a tys tam zrovna nebyl. Ale je pravda že přijedu 1x ročně, oproti Vám je to bída...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, Stringo. Kdybys chodil, tak bys zjistil, že jsme si našli svýho novýho turbínáře z elektráren. Má O3 1,4 TSI  rok starou 15tis najeto (dehtově rachtající) a už mu měnili spojku, páč prokluzovala. To jen taková malá vsuvka :D . No a on má také Toledo, tedy bratra Rapida.  A on a Beutíček si představ nám všem zaplatili Kofolu. Tedy jsou víc  kamarádi než ty. :D:D:D

Ty jen neremcají, ale taky cvakají a to se v klubu počítá. :D:D:D

Takoví mě pak můžou klidně poslat s Rapidem do prdele a já se neurazím víš. :D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Stringo napsal:

Nechápu, proč pořád potřebují nějak kretenizovat ten přední nárazník, vždyť je tak pěkné, když to všechno lícuje a oni musejí hranu světla a hranu nárazníku pod světlem takhle prznit...

Že to vůbec řešíš. Však je to jen O3 s upraveným předkem v grafickém programu.. Takhle to fakt vypadat nebude ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...