Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stane, to když jsem byl ve Švédsku, tak můžeš zapomenout na Škodu, jestli jsem viděl jednu. Jinak samá Audi ( ovšem ne 10 let staré, ale nové nebo zánovní) Pak samozřejmě Volva a dokonce i starší Saaby.  Nějaké Kie a Hnujdaje. Naopak, skoro žádní Francouzi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvá zášť proti Hyundai je až přehaná co jsem si všiml. Dneska vedle mě parkovala I30N a RS vypadalo jak chudej příbuznej. Moc pěkný auto a ten zvuk.. o tom se může RSu jen zdát.
Po mojí denní trase jedno N-ko jezdí a je to pěkné a promyšlené auto. Za mě to byl od Hyundai perfektní tah ohledně zaplacení šéfa z M-divize BMW... Určitě se jim to vyplatí. Teď testují i30 N-Fastback a údajně taky přijde i30 N combi...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, stanmar napsal:

K té Dácii - třeba co jsem za ty dva dny na východoněmeckých silnicích zpozoroval, tak je jich tam opravdu hodně - hlavně Dustery a Sandera Steppway - v poměru k našim modlám Karoq a Kodiaq 100 ku 0 !! Potom nějaké ty Fabie a Octavie.

Ano je to východní Německo a tam je kupní síla také o něčem jiném, ale když Němci věří Rumunům....

Zato v Polsku je to jiná - samé Audi (ovšem většina tak minimálně 10 let staré) :D.

i v Rakousku je vidět poměrně dost Dáček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Stane, to když jsem byl ve Švédsku, tak můžeš zapomenout na Škodu, jestli jsem viděl jednu.

Já jsem tam a v Norsku byl sice naposledy před 10 lety, ale v tý době tam bylo škodovek opravdu hodně. Víc než VW, BMW a spol. Korejci žádní, Francouzů pár. Samozřejmě vedly místní značky. Ale mohlo se to od té doby změnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako koncern tam vede. VW ale hlavne Audi - tech tam jezdi nejvic. Ostatne prave pro Audi jsme leteli. Ze Stocholmu jsme jeli dolu do Malmo a na dalnicich kazde druhe Audi. Ale Skodovek opravdu malo. Ptali jsme se prodejkyne z bazaru jak to ze Audi a ze jsou tam za relativne dobrou cenu ojetiny . Rikala ze pry je to cenovou politikou koncernu a ze Audi se tam prodavaji levneji nez jinde v Evrope uz jako nove a ze k nim jezdi kupci jak z Norska, Danska apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím Tomíku, na Nordschleife sem nikdy se Škodovkou nebyl a nikdy ani nepojedu. Dalších tisíce lidí z toho asi nevyroste, protože je to super zábava.

 

vyrábí s názvem RS prej :-D  jezdí jich tam pár, dosti s Belgickými SPZ a občas německé atd... Minule tam byli Češi se Škodovkami z minulého století. Pretekár nejsem, na track daye nebo na Nurburgring touristfahren nemusíš být pretekár, takže se pleteš.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale jinak po dovolené s průměrem pět litrů na sto. S klimou a v Jeseníkách. Za to palec nahoru a auto jede skvěle. Tedy jelo by skvěle, kdybych nějak častěji nebrzdil z kopce s celou rodinou, nebo kdybych nešetřil na origo destičkách. [emoji23] Tak nějak jsem u chaty šlápnul pak na brzdy a zdálo se mi, že jsem je někde nechal v zatáčkách. Když jsem vystoupil z auta, nějak divně se z nich kouřilo [emoji23][emoji23]

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...