Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mno, čekám že časem asi budou KO chrom lišty okolo oken, řadičku bych ale měl mít snad už Ok. Jestli bude něco vrzat, to mě je celkem fuk. Kolegům na foru také praskl ovládací roller na volantu.

Já to zas tak neřeším, a přinejhorším nám to tady Petrrr vypíše. :D

Editováno: , autor: stanmar
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, stanmar napsal:

Lepší řešit toto, než vyvrácený kolo u seata :D

stalo se stalo, žádná vážná škoda. Rád na to vzpomínám, ten den sem se naučil hodně věcí. furt lepší než řešit chromovy lišty, který jsou uplně k ničemu. ale čínani chrom mají rádi, viz novej tuareg.

Editováno: , autor: kokta7
  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2018 na 14:19, Stringo napsal:

Insignia v OPC verzi je taky jen reklamní tah...

 

Rozhodně, hlavně třeba poslední Insignia OPC, která měla 239kW oproti dvojkové Octavii, která měla kolik že? 147kW? Jo, jo, reklamní tah. Mimochodem, Insignia už dávno OPC verze nemá (jde jen o packet do výbavy). 

 

Jediné smysluplné "sportovní" svezení u Škodovky je v novém Superbu SportLine, který má 206kW. :) 

Editováno: , autor: Sabiza
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole ale to je přesně to, co většina lidí dělá - dělá ze škodovky, potažmo z modelu RS, nějaké sportovní auto, vždyť Škodovka nemá vůbec žádné ambice takhle svoje auta titulovat a předvádět. To jen někteří lidé si to myslí a šíří tuhle informaci. Škodovka nikde v žádném spotu ani propagačních materiálech netvrdila, že prodává sportovní auto...

Superb ani v tom TOP výkonovém provedení není sportovní auto.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky dostávám zabrat když 4 dny nespím protože mám doma 35 stupnu a pod oknem mi jezdí tramvaje :-). Na parkovišti u tesca v letnanech nebudu ani nikomu smrdet do oken, nejsem bezohledný :-) jen se fakt už potřebuji vyspat...

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je k ničemu Petře.  lepší namontovat invertorovou

 

 

před 3 hodinami, Stringo napsal:

Ty vole ale to je přesně to, co většina lidí dělá - dělá ze škodovky, potažmo z modelu RS, nějaké sportovní auto, vždyť Škodovka nemá vůbec žádné ambice takhle svoje auta titulovat a předvádět. To jen někteří lidé si to myslí a šíří tuhle informaci. Škodovka nikde v žádném spotu ani propagačních materiálech netvrdila, že prodává sportovní auto...

Superb ani v tom TOP výkonovém provedení není sportovní auto.

to nedělají lidi, ale výrobce... i faceliftovou prezentaci točili na okruhu...

 

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...