Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Koukám, že jsme překonali pětileté výročí existence klubu a nikdo nic nenapsal ;)  Tak jsem si vzpomněl alespoň já no :) 

 

Zestárli jsme (hlavně Plačka), někteří dostali rozum (já), někteří ho naopak ztratili. Pár lidí přibylo a pár beze slova zmizelo. Třeba Barbossa, o tom už asi nikdo nikdy neslyšel, potopil se někde v Labi, nebo Pawouk, jeden z těch, co to tu s námi zakládal. Zmizel bez rozloučení :) 

 

Ale tak jinak jsme vydrželi a to je co říct! Doufám, že to budeme táhnout dál a i když už někteří nemají Škodovku, zůstanou s námi. Jsou tu od začátku i tací, co Škodovku mají, ale už pět let nad ní brečí s tím, že až jednou vyhrajou, koupí něco jiného. Jsou i tací, co si Škodovku koupili opakovaně a jsou celkem spokojení (Já, Stanmar….)

 

No prostě jsme banda magorů, masožroutů, leštičů a plaček  :D

 

Tak v srpnu dáme grilovačku, co vy na to? ;) 

 

 

031.JPG

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěj na nás teď hlavně svalit vinu, že už nemáš Škodivku rád ;)  Za to my nemůžeme. Za to si můžeš sám, že čteš jen příspěvky těch, co si stěžují. Protože ti, co jsou spokojeni, ti nemají důvod nic psát ;)  Jen já, Beutíček a Kočkagin, my chválit umíme ;) 

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď bojuji za tu novou šaltrpáku. Od 02/2017 začali dělat páku pořádně (bylo dokonce TPI, kde psali, že byla nekvalitní výroba a loupala se koženka! - v koženém packetu)  :D:D

Jenomže já ji měnil v roce 2016 a tak jsem dostal stejnej šmejd, co se oloupal jak zralej banán. Stringo se diví, ale to nemusí, on  má totiž šaltrpáku ještě z kůže... Ta se neloupe.

Servis samozřejmě nechcem o ničem slyšet, pač auto už není v záruce, ale to neznají mě. Já si to totiž prosadím, rozjíždím to na více frontách. Je to šlendrián. Musí se to navíc měnit i s tou manžetou :( 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clintiku, Clintiku. Ja ani nemusel chodit na forum. Staci mi to, co mam doma jako dukaz a tim padem svoje zkusenosti.
No a kdyby si to nevedel. Tak Pawouk se starouse cervenyho zbavil a vykopl ho ze sveho zivota, jako tebe. [emoji23][emoji23][emoji23] Ted ma noveho modraka a nove kamarady.
No a prisel by rad, ale az pry vystoupis z Nocnich vlku. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo radicka mne se loupe jako Zidovo predkozka uz od 30ti tisic. Reklamace neuznana. Seru na to, az bude tak hnusna ze se z ni pobliju, necham si ji obsit. Stringo zna good firmu nebo znam jeste jednu. Co vim urcite, Skode nedam ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, vy jste bohatí dostatečně, jen neumíte šetřit. Já spíš myslel, že bych zajel na nádraží do Varů a vyhledal Plačku. Že bych mu něco hodil do klobouku na Lotynku...

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš hubou, ale když si tuhle projížděl mým rodným městem, tak ses raději ani neozval abys mi právě do toho klobouku hodit nemusel. :D

Jinak o víkendu jsem trhnul rekord na kole. 91km, 3h55min.  cesta do Chebu a z5.  Pravda není v tom počítaná přestávka na polívku a pivo.  Za to jsem zmokl a ještě dnes nemůžu vstát ze židle, páč necítím nohy.:D

Na motorce umí jezdit každej, jen kroutit zápěstím. Ale pohybovat se svou silou, to umí jen opravdoví borci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorka je pro tebe sci-fi, nejen finančně nedostupné, ale hlavně bys ani nevěděl, jak se na to leze. Ale co je nejdůležitější, že nejsi zvyklej na rychlosti vyšší jak osmdesát. O kole ani nediskutuji. Kolo je zábava pro chudé [emoji23]

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Petrrr napsal:

  Pravda není v tom počítaná přestávka na polívku a pivo.  Za to jsem zmokl a ještě dnes nemůžu vstát ze židle, páč necítím nohy.:D

 

:kol-21:     Tú charitu nemáte niekde bližšie ?? Ušetriť 5 Kč a na druhý deň chodiť ako naprcaná koza - no tak to nie ...   :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, obávám se že budeš mít z části pravdu. Mě motorky nikdy nezajímaly, tudíž opravdu ani nevím jak se na ten krám leze. :D No i na kole jsem jel kolem 75 při sjezdu z Klínovce do Jáchymova. Kolo je zejména zábava pro toho kdo má rád pohyb, pro toho, kdo rád překonává sám sebe, kolo je pro lidi s vůlí. Motorka ano je skvělý adrenalinový zážitek a relax asi, ale jen duševní. A ten kdo celý den sedí v kanclu nebo jezdí v autě a pak jako jedinou zábavu má zase jen ježdění na motorce se pak ve 45ti letech nemůže divit, že už se mu třeba ani nepostaví. Uvařený, neplodný vejce ( něco jako na hniličko). To pak člověk může mít baráky, bazény, nejnovější modely Škoda. :D:D:D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl co nám tady věšíš kinderbulíky na nos? Jsi se jednou projel na kole, jsi z toho měsíc nemocnej a házíš tu machry, jako bys byl megasportovec :D :D  Úplně tě vidím, jak vyjíždíš s těma chlupatejma špajzkama, teplákovou bundou z minulého století a na nohách sandály s ponožkama :D  Vychlastáš po cestě víc piv, než najedeš kilometrů :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, že bych ve 40 strádal, že jsem neplodnej, to by mi asi vadilo nejméně, já už mám své splněno a ve 40ti už mi to bude fakt jedno. Co je pravda je to, že člověk na motorce má jen omezený pohyb (není to tak, že bys jen dřepěl na sedadle a tahal za plyn, naopak je to fyzicky celkem náročné pokud máš větší motorku a ne Simsona), oproti kolu, kde je to fyzicky náročné. Ale na motorce jde hlavně o relax.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...