Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, zanechme nyní sportů, jako je ježdění na motorkách a pití piva v zahradních restauracích

 a věnujme se termínu našeho zahradního grilovacího srazu ;)

 

Vhodné termíny:

 

1/ Úterý 14. srpna:      Clint

2/ Pondělí 20. srpna:  Clint

3/ Úterý 21. srpna:      Clint

4/ Úterý 28. srpna:      Clint, Ozi, Plačka asi

 

Víkendy nedávám, jsou plné a předpokládám, že vaše taky. Sraz může bejt i časově dříve (15:00+), prostě kdo v kolik přijede je celkem jedno ;) 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ono Stringo právě. někteří mají splněno a někteří ne, někteří jen na půl. :D Jasně, já nikomu kolo nevnucuji. Každý rád dělá něco jiného, já zase nechápu ty, co pravidelně běhají. A stejně tak vím, že na pořádné mašině je to taky dřina o tom po tom. Ale nějak si do toho Clinta rejpnout musim, aby mu nenarostl nos až ke stropu.  :D  A má taky pravdu, že bůh ví kolik toho nenajedu. Pokud člověk nechce ojeb...t rodinu. Tedy teď přes léto se snažím alespoň jednou týdně do práce na kole, což je 2x24km a když to jde tak o víkendu když jedeme za příbuznými ( tchýně, děda apod.) tak manželka s dětmi jede autem a já na kole ( většinou všechny máme do 25km).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mít barák a nemít Climu? Jiří, to je teda bída. :D Te´d mě tak napadá, ty na motorce nejezdíš do práce? Je pravdou, že si nevzpomínám, že bys někdy říkal, že třeba jedeš. Vždyť na tom se daj dobře projíždět zácpy ne atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke srazu 13.-21. jsem v Croatia, 28. už mám po dovolené a tedy budu v práci. Tedy bych přijel až někdy kolem 18h a to už nedává moc smysl. Tedy s nejvyšší pravděpodobností nedorazím. Díky ale za pozvání, alespoň budete mít koho pomlouvat. Pawoukovi nebude zvonit v uších samotnému. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho se ozyva pouze ve 3 pripadech. Kdyz jde o kurvy, o zradlo nebo o detailing.
Jj, ja take odjizdim v NE dolu na jih za teplem a morem. Clint se ted probral z horka a resi to co mel resit uz na zacatku prazdnin alespon. Nebo to nechat po dovolenych po prazdninach. A nebo na podzim, usporadali bychom Drakyadu, opekli si brambory na Clintove 100ha zahrade, lov kachen a hon na lisku. [emoji23]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Clint napsal:

Respektive nikdo moc nereaguje, asi jste všichni horkem vychcípali šmejdi emoji38.png

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem emoji1.png
 

Z toho horka jsou vsichni líný jak lemry a maj přebytky peněz, proto furt jezdí někam na dovolenou. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáme víkend v září. Holt Plačka zanechá jednou o víkendu píchačky, vezme si vypranou teplákovku a dorazí s tou modrou almužnou na párek :D Pancho nahrčí fichtla a přijede, nebo může vzít karavan plnej štětek :D  My si je to rozebereme :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...