Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Das Welt Auto:

proste mne zajimalo co to je a po nekolika okecavackach jse mse to dozvedel... na jasnou otazku stacila jasna odpoved

 

Stav vozu:

samozrejme ze kazdy auto je dobry si proverit (i nove z vyroby),ale kdyz ti pisou u nejakych inzeratu perfektni a u jednoho dobry, tak to vzbuzuje uz podezreni

na tohle nepotrebuju nic hulit, spis ten kdo to nevidi, by si mel asi neco slehnout

 

Ozi:

s loketkou je ale dalsi vec, jak poznam ze to je ta chladici (tu bych chtel, da se to chlazeni i nejak vypnout?) a ze je u ni vse co ma byt? Jde vubec do Tourky chladici? Kdyz nemam ani chladici prihradku. O tohle mi taky jde, abych nekoupil bazmek za 1500 a pak byl k nicemu a prodejnej zas jen blbci, kterej nevi co vse ma mit.

 

Kokta7:

hele bych pomlcel s loketkou... mozna nejsem manualne zrucnej, ale sesmolit 2 odpory podle ohmova zakona do deniho sviceni nemuze byt tak tezky, priprava max 1h na vypocty a vyber v GME, postovne a cena max 150... pak letovani + dalsi blbiny okolo max 30 min + samotna montaz... si myslim ze to je urco levnejsi nez odpory z polska (nehlede na to, ze ja dily doma mam, takze bych to mel tak za max 30Kc). Nakupuju ve velkym v TME.

 

Hold kazdej umi neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ale kdyz ti pisou u nejakych inzeratu perfektni a u jednoho dobry, tak to vzbuzuje uz podezreni na tohle nepotrebuju nic hulit, spis ten kdo to nevidi, by si mel asi neco slehnout

:kol-48:  No co, já když prodával 11 let starou Felicii, tak škodovácký bazar na Vyzkoušeno.cz napsal "Nevídaný stav".  :kol-28:  Podezření, nepodezření, to musí být snad každému jasné, že si takové auto proklepne. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, už jsi byl na letišti? Já se před chvílí odtud právě vrátil. Vyhlídkové terasy jsou tam dvě, výhled z nich je ovšem na stejnou část letiště - žlutě označená oblast. Viz obrázek. Podle mě je nejlepší vystoupit na stanici "Terminál 2" a  hned za stanovištěm Taxi, je v rohu budovy vstup označený "Vstup Terminál 2 K " (červená šipka na obrázku) - uvnitř proti sobě uvidíš supermarket BILLA. Tam se dáš doprava (lze i doleva), v obou případech musíš hned po schodech do patra a tam už to najdeš (ta větší terasa č.2). Přístup na terasu je v budově značený. Menší terasa č.1 je v budově Terminálu č.1, kde musíš také do patra a projít k ní přes restauraci. Taktéž přístup k ní je značený. Autobus by měl pak odjíždět prakticky z toho samého místa, kde vystoupíš (zeleně označené na obrázku). Lépe to popsat neumím.

post-32075-0-19720000-1375103913_thumb.j


post-32075-0-42461600-1375104850_thumb.jpost-32075-0-04000000-1375104852_thumb.jpost-32075-0-16986700-1375104854_thumb.j
post-32075-0-81212900-1375104855_thumb.jpost-32075-0-48530900-1375104857_thumb.jpost-32075-0-85086600-1375104858_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty letadla mi jeste pripominaji, kdyz se jelo z Lan, tak proti mne jedno letadlo pristavalo u Prahy, priznam se ze jsem dost znejistel a polevil na plynu, fakt jsem mel pocit ze leti na mne, az zmizelo za valem (jelo se lehce do pravotocive zatacky)

 

neprijemnej pocit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-28:  Až postaví paralelní hlavní dráhu, tak budou přistávat přímo nad R6 (je tam těsně před Prahou betonová vozovka a bývalo tam omezení rychlosti - tak tento úsek přijde "zastřešit").
Takto vidím přistávající letadla z lodžie, když přelétají na Bílou Horou.

post-32075-0-11174700-1375110360_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super návod Pawouku, já se do Prahy chystám někdy v srpnu, vemu to hned i se ZOO... Ještě se zeptam jak tedy teď létají ta Letadla? Od toho NC Šestka na staré dráhy, nebo zase už na nové?

Tady je ještě vyznačení zastávek autobusu u OC6 (zastávka se jmenuje "K letišti"), zelená je směr Letiště.

PS: když budu náhodu doma, není problém se potkat na OC6, případně zajet s tebou až na letiště - autobusem.  :kol-28:

post-32075-0-93473500-1375111621_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem dneska na konfig toho nového RS-a, byl bych skromnej, v podstatě už tam vše důležité je ve standartu, takže bych přidal jen nějaké HF, kožené sedačky, černej styl  a další prkotiny....a byl bych tam "jen" za 650tis....bez metly. Samosebou v benzínu a liftbacku.

 

Teď mě napadá, že budeme muset vymyslet nějakej termín srazu na podzim. Vzhledem k tomu, že bez Oziho je prakticky neproveditelnej, musí nám OZI (vím že už něco naznačoval) dát nějaké termíny....;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bavil jsem se o tom trochu vic se stanmarem ;)

 

jinak pocitam ze na 99% budu mit prvni dva tydny v rijnu dovolenou, ve druhe polovine by nemel byt problem - nejdriv tedy 19. rijna bych mohl

Hm, že brácha nic neřekl. Já to mám spíš nahnutý v druhé polovině října - např. sraz po 25 letech od ZŠ. :rolleyes:  Ale to je zatím docela daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po Šumavě a přilehlém Německu nalítal za tejden 1300km...auto dobrý, jen olej jsem dolejval před odjezdem, asi tak litráček po 7-8tis km. No co nadělám ;)  Všiml jsem si, že mi při studeném startu asi tak sekundu zachrastí řetěz...ale technik ze škodovky mi tvrdí, že to je normálka, že to dělá. Asi jak mám auto po záruce, víc do toho šťourám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...