Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub

Recommended Posts

Tak Q7 se mi vždycky líbila. Mně se líbí univerzálnost toho auta. Velké jako Combi, a Q7 má i velký kufr. Tak to, že s tím můžeš i na hory, nějaký ten terén lehčí tomu nevadí a tím, že je to SQ7 tak je to zároveń docela sportovní, kde když potřebuješ to má výkon ( narozdíl třeba od tuctových SUV jako Kardiaq) a prý se s tím dá jezdit v pohodě za 8 litrů, na to, že je to 4litr a V8 je to slušný. Sice je to v podstatě mildhybrid díky tomu elektrickému turbu, ale ve spojení s pořádným motorem by mi to nevadilo. Ani to, že je to dehet. Ono zrychlení s takovou almarou za 5,5s je docela fičák.  

A na dovolenou pojedeme s Plačkou na Krym Nádherné pláže a válečka u moře. Nebo lovit soby do Tajgy budeme, nádherná příroda a jezera, že se z nich dá pít

• Upvote 1

před 33 minutami, Petrrr napsal:

Tak Q7 se mi vždycky líbila. Mně se líbí univerzálnost toho auta. Velké jako Combi, a Q7 má i velký kufr. Tak to, že s tím můžeš i na hory, nějaký ten terén lehčí tomu nevadí a tím, že je to SQ7 tak je to zároveń docela sportovní, kde když potřebuješ to má výkon ( narozdíl třeba od tuctových SUV jako Kardiaq) a prý se s tím dá jezdit v pohodě za 8 litrů, na to, že je to 4litr a V8 je to slušný. Sice je to v podstatě mildhybrid díky tomu elektrickému turbu, ale ve spojení s pořádným motorem by mi to nevadilo. Ani to, že je to dehet. Ono zrychlení s takovou almarou za 5,5s je docela fičák.  

Šak to nemusíš mít jenom v naftě. A v pohodě za 8 litrů, jsi se zbláznil né?

• Upvote 1

před 4 hodinami, Clint napsal:

To tam nemám

Ja mám eura plnú šrajtoflu... Pošlem ti ak chceš...

• Upvote 1

před 12 minutami, Voice napsal:

Šak to nemusíš mít jenom v naftě. A v pohodě za 8 litrů, jsi se zbláznil né?

Dobře trochu jsem si to špatně pamatoval. Psaná je 7,2, dle testu kombinovaná 9,4. I tak je to dobrý si myslím na takové auto. Když Kardiaq ve 2,0TSI žral těch 9 taky že. 

http://www.auto.cz/test-audi-sq7-nejlepsi-auto-na-svete-98508?cast=2-Motor,-jizdni-vlastnosti

před 5 hodinami, motosman napsal:

Zadní strana 3 chlívek. EMISE.

Říkám ti, emise mám prázdné v TP...ani vzadu nic není, jak posílal Kokta tu fotku.

Takže splňuji podmínky až do EURO deset prej, mi řekli v servisu :D:D 

Před hodinou, Clint napsal:

Koukej

image1.jpg

image2.jpg

Máš tam normu v kolonce Směrnice EHS/Es ". 

RISP IL REG 630/2012 (EURO6A)
RISP IL REG 630/2012 (EURO6B)
RISP IL REG 630/2012 (EURO6C)

toyota zase píše :D

Heitgaasid (EÜ määrus 715/2007, viimati muudetud määrusega 630/2012J)  - EURO 6 W

Edited by kokta7
  • Upvote 3

Hlavně, že ti něco říká NM. Přitom to je zkratka pro Naturál Motorový. A všichni do toho lejete tu černou sračku. Proto vás nikde ve městech nechtěj.

Však oni jednou přijdou na to, že ten diesel je lepší jak celý poťapaný benzín. Ten patří do sekaček.

• Upvote 2

A ne... počkat, ten nechcou už ani sekačky a raději volí elektřinu. :D

• Upvote 2

před 12 hodinami, beuticek napsal:

No to čumím - Kokta se nás zastal :D

já? tady ti pošlu video, abys viděl co je auto :D koupíš mě strejdo Klinte jedno prosím? :D

před 47 minutami, Clint napsal:

Sabiza emoji6.png

A joooo, tímto se mu omlouvám, ten dík patří jemu B)

• Upvote 1

Tak som si dnes priviezol domov nový dehet... Večer mu pripijem na dlhý život -_-

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...