Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

14 godzin temu, stafa napisał:

To si ich tu pekne rozmnožujeme a potom ich budeme rozosielať po svete... Taká svojská forma terorizmu...

Nože, šuhaj, napíš mi svoju adresu, pošlem ti dáku vzorku, aby si nevyplakával, že cigánov tam máte len na starých fotkách...

 

U nas zmenšli socialku a ciganů je miň. Ted' kdy mame lepši vladu a vyši socialku takhle cigany mohou přijit. Teho ja nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Kokta je popleta, on neví, že Clint má jen ruské sny. :D

Já teď pojedu  do Švédska pro český sen pro chudáky co se chtějí cítit jako boháči. Audi A6 v TDI v myslivci. Cesta zpátky cca 12h + 5h trajekt. Možnost to hned strčit z paluby do moře, tento neekologický stroj. :D

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stafa napsal:

Mne už to tak príde, že čokoľvek je lepšie ako Rapidka...

Mno, ale ani s OIII díru do světa neuděláš, hlavně na západ od SK.

 

A jinak : nějak v poslední době přestávám chápat, proč se pořád strefujete do Petrrra (když to není Rapid, tak je to Venca).

Připadá mi to poněkud trapné a o to víc, když si přisazujé lidé, kteří nikdy nebyli s námi na srazu...

To už není žádné jiné téma ?

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem dojem, že se strefuji do Stafy, myslím, že ho to snad neurazilo. Byla to nadsázka. Ostatně mám taky Rapidku v rouše Toledově a mám ho moc rád :-) Stovky hodin jsem se s ním mazlil v garáži a nejednou i krev tekla :lol:

 

Jinak souhlas, Plačka je již poněkud OT. A Petr si to nezaslouží

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stafa, strašně nerad řeším osobní věci skrz forum (případně SZ), nicméně tedy :

Nejsem si vědom toho, že bych Ti vůbec neodpověděl na Tvoji SZ, pokud ano, za to se Ti omlouvám.

Jinak z mé strany invektivum vůči Sk není myšleno nijak hanlivě.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...