Přejít na obsah

Logo vo volante


Trawi

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Já myslel, že se to původní logo sundá? Přelepit tu původní, nevypadá to blbě? Vždyť to nemůže pořádně sedět?

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek! Nepoužívej pro odpověď tlačítko "Citovat"!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som myslel, ze povodne dam dole, ale ked som zistil, ze to nieje take jednoduche, tak som to skusil nalepsenim na povodny znak... A nevyzera to zle, kazdy to uz riesi tymto sposobom. znak vo volante

JJ díky. Skusím to. Jaká je třeba velikost toho loga? nevíš kde ho koupit? Děkuji.

post-7047-0-30589600-1391458095_thumb.jp

Editováno: , autor: falach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mne akurat dnes dosli. Mal som uz logo vo volante, no dilino som ho trosku nakrivo nalepil a kedze to mam rovno pred ocami, tak mi to vadilo. Objednaval som odtialto: http://www.aliexpress.com/item/2007-2013-skoda-Octavia-Fabia-Back-before-the-header-standard-standard-wheel-steering-wheel-black-logo/1221952342.html

Vyslo to nejakych 7,50$, co je necelych 6€, len cestovalo to ku mne od 02.03.  :kol-47: 

Asi jediny pouzitelny znak je ten do volantu. Na masku a prdel si to neviem predstavit, vyzera to otrasne a lacno.

Jedine sa daju este mozno pouzit znaky na puklice, na alu si to takisto neviem predstavit  :kol-72: 

Uvidim ako sa bude chovat znak vo volante v letnych horucavach a takisto tie na pukliciach cez zimu...a ci vobec vydrzia.

 

post-77237-0-41884000-1395751976_thumb.j post-77237-0-35547600-1395751930_thumb.j post-77237-0-58878500-1395751948_thumb.j post-77237-0-65439800-1395751963_thumb.j

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

@ASPIRE: tu, ale nie je to prave najlacnejsie, zial :(

http://auto.bazos.sk/inzerat/42096725/NOVE-SKODA-LOGO-do-volantu-43mm-ORIGINAL-nie-nalepka.php

 

Novy kryt bagu s usmevom a bez znaku som nasiel na aliexpresse, za nejakych 20€, posledny kus...stastie :)

Este na neho cakam, ked pride, tak sa pustim do vymeny. Som zvedavy ako ho tam upevnim, budem musiet improvizovat a zohnat si zvaracku na plasty a poistovat to mamutom.

 

@foxdivemaster: pozri na bazos, tak ich myslim najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...