Přejít na obsah

Servisní intervaly pro Superb II


michal032

Doporučené příspěvky

to je právě to, že tam se o žádných číslech nepíše, lámal jsem to jak se dalo. JInam maxidot říká, až něco kolem 30 tis, což je pro mě hrozně dlouho.

Zatím sem vysondoval, že výměna oleje je po roce nebo 15tis km,

Dřív fakt nic není ?

Editováno: , autor: žralok
citace předchozího příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

zdravim.

narazil som na problem, ktory sa tyka servisneho intervalu.

na auto mam platenu 4 rocnu zaruku aj so servisom, ktora by mala byt do 8/2015.

v januari som nemal vobec cas navstivit servis a na maxidote mi stale svietil servis a pocet dni.

tak som ho na konci toho intervalu iba resetol, ze pojdem neskor do servisu na tu prehliadku.

teraz som tam volal a popisal situaciu a vraj to je velky problem, aj ked kilometre sedia a a zaruka este plati, vraj kvoli tomu resetovaniu mi to nemozu uznat a musim si za to zaplatit.

moja otazka znie, da sa cez diagnostiku opat nastavit nejaky interval, aby mi to tam svietilo, ze mam ist do servisu teraz?

vdaka za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině dopočítat pokud teda víš kolik jsi najel km navíc a kolik dní záleží taky jestli jsi dosáhl dřív výměny kilometrama nebo dny to musí sedět. V servisce máš poslední záznam s datumem i kilometrama. Ale pokud si dobře pamatuju tak to šlo ve stovkách kilometrů na kilometr přesně to asi nepůjde...

Editováno: , autor: mirdas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dny se dají nastavit po 1 a kilometry se zobrazují na displeji taky ve stovkách tak pokud nemáš vag tak za někým zajeď a zkuste to tam přizpůsobit. Dny Ti musí souhlasit od data posledního servisu přesně na den,ale budeš mít stejně ,,přejetý,, servis ne kilometrově ale datumově ať budeš mít na displeji cokoli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.

narazil som na problem, ktory sa tyka servisneho intervalu.

na auto mam platenu 4 rocnu zaruku aj so servisom, ktora by mala byt do 8/2015.

v januari som nemal vobec cas navstivit servis a na maxidote mi stale svietil servis a pocet dni.

tak som ho na konci toho intervalu iba resetol, ze pojdem neskor do servisu na tu prehliadku.

teraz som tam volal a popisal situaciu a vraj to je velky problem, aj ked kilometre sedia a a zaruka este plati, vraj kvoli tomu resetovaniu mi to nemozu uznat a musim si za to zaplatit.

no,ale to si si veľmi nepomohol ..ten jeden deň si si mohol čas nájsť,keď to máš zadarmo..či? ...na tieto grátis servisy si v ŠA potrpia ..aj preto sa v servise diagnostický protokol nahráva ešte pred zmazaním servisnej udalosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze musim pochvalit Moris KE, hlavne p.Ferencza. nakoniec mi ten servis po 60 tis. spravili ZADARMO. vraj s tym bolo viac vybavovaciek a telefonatov, ale nakoniec sa to podarilo aj ked som mal ten servisny interval uz vymazany. menili olej v motore aj DSG, tiez filtre a vizualna kontrola. takze este jedno velke dakujem, usetrili mi okolo 500€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...