Přejít na obsah

Servisní intervaly pro Superb II


michal032

Doporučené příspěvky

Tak on si i kazdej servis vykládá "kulanci" jinak, K oleji, já měnil rozvody, chtěl sem u toho i výměnu oleje (na starej najeto 14xxx) bez problémů, nikde nic nepsali, stačilo jen aby byl olej neotevreny. Na faktuře jen částka za výměnu a filtr. Jinak ani poznámka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je to opravdu jenom o lidech. Ja rekl panovi ze ty oleje defakto prodavam a on ze jestli za to dam 1800 neno 4000 i s filtrama je rozdil. Tak mu rikam ze litr oleje mam za 120 Kc a 600 nebo 4000 je rozdil. 

 

Je to divny, clovek tam koupi auto a stejne jim jde principialne jen a jen o vyzdimani. Neautorizak jsem si v Praze nasel, skvely pristup, dohoda na vlastni material za vyssi hodinovku, no problemo. 

 

Ale sakra autorizak, to je peklo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to tak, že něco ty lidi, ten provoz, zaplatit musí. Prodejem aut už se moc nenapakuji, tak tě stáhnou na servisu. Což je logické. Mě baví i to, když dám Fabii tak hodinovka cca 600 bez DPH. Ta samá práce na supu cca 1000 bez DPH. Když sem se na to ptal tak OC cca 800 a citi cca 500. Ale je pravda, že supa vrátí jako voňavku, kdežto Fabie ne :-). Vysvětlení je, že superb je vlajková loď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, trosku mimo temu mozno ale spytam sa.. nenajde sa tu niekto kto by mi vedel overit vozidlo podla win ohladom servisnej historie? chcel by som vedet aky servis bol robeny.. zial k autu nie je servisna knizka tak preto mam taky dotaz.. dakujem za ochotu

auto mam z ciech a stale na ceskych spz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale běžně to ukáží i osobě, která není majitelem auta a třeba se jen zajímá o jeho koupi...ale je to o lidech a když chce někdo být papěžtější než Papež, tak se v rámci neochoty obrací na nějakém nařízení, které přeci nemá smysl. K čemu by ty údaje byly, kdyby to nemohli sdělit zájemci o auto a řekli mu, až si to koupíte, a budete v TP, tak Vám to teprve prověříme a teprve potom zjistíte, jestli to máte stočený  ? :-D to přeci nedává smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

otázka - váš názor : 
mam najeto 181tkm takže sem na pravidelnou prohlídku a teď ta otázka : mám zase jít autorizák ohledně razítka do servisky (je vyplňovaná pravidelně od koupě) nebo už to dneska nemá žádnou váhu a stačí servisák kámoš co se stará o další povozy ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě u auta jako je superb 2 v cenové relaci kolem 200t Kč už to velkou váhu nemá a všichni už z větší části budou koukat na reálný stav auta. 

Taky to tak mám. Hlavní auto, tiguan, nadále servisuji ve VW, kde to někdo ocení a "zaplatí". Superba mám z DE s pravidelným servisem škoda, já už nyní zvolil také servis u kamaráda... Protože tam už to nikdo nezaplatí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...