Přejít na obsah

OIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dnes jsem se svezl s novou Toyoutou Auris 1.4 TDi 66kw, a musím říct, že je to velmi příjemný a pružný motor pro rodinné auto. Jelikož chci kupovat O3 66kw, tak jsem si byl udělal obrázek o konkurenci. Klidně bych si takové auto dokázal v garáži i představit, ale proti O3 je vnitřní prostor znatelně menší a hlavně ten design palubky - prostě se mi to nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A to mě právě štve. Jako by nestačil ten vzestup šikmookých, Škoda jim jde těma svýma úsporama ještě naproti. Třeba ta zpropadená kliková náprava - třebaže to 95 % lidí při jízdě nepozná, tak prodejci od konkurence díky tomu dostali úžasnej argument.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlak na cenu je neúprosný,s tím těžko něco udělá. Navíc,klikovou nápravu mají i jiné vozy této třídy,ale vyřešit by se to dalo příplatkem za víceprvkovou u slabších motorizací - tam by se ukázal skutečný zájem zákazníků o techniku.  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem hned ráno sháněl SM a koupil jsem až na třetí benzince - dnes jako by to lidi kupovali útokem.

Je pravda, že ten rozdíl jak píšou není zas tak veliký a O3 vyhrála opravdu o prsa, ale měli by takový test uděl se stejnýma autama až budou mít najeto 100tkm, pak by se asi ukázalo, kdo je vítěz, Jinak já bych si I30 nekoupil, ani kdyby byla za 1/2 ceny O3 - mě ten design vůbec nesedí - tam už chybý opravdu jen ta disco koule pod stropem. 

Editováno: , autor: Luman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten povrch toho plastovýho kusu ve dveřích v OIII je docela příjemnej, ale v zimě to musí hrozně studit. A je to takový neútulný. S madlama souhlasím - to je laciná bída, stejně jako u OII FL. Přitom je to zrovna část auta, kterou má člověk každej den v ruce. Tomu měli věnovat největší pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když narvete extrémní balíky do reklamy a kopírování prakticky všeho, doháníte na první pohled rychle. Srovnání podvozku je třeba zcela mimo, I30 combi je oproti Octavii extrémně neohrabaná, těžká, dělá si co chce. Tlumení nerovností nic moc. I když není Octavia materiálově nijak exkluzivní, tak oproti korejci má pořád ještě náskok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl včera na otevřených dnech FORDu a vyzkoušel jsem jejich vozy.

Nejdříve jsem se šel projet naftovým Fokusem 1.6 85kw - sedačky pohodlné, ale prostor pro cestující jak ve Fabii. A ten motor to byla hrůza, jelo to jenom v otáčkách, jinak úplně mrtvý - motorem Toyota 1.4TDi 66kw se to absolutně nadá srovnat.

A pak jsem sedl do Mondea benzín 110kw (nevím kolik přesně) - prostor pro cestující se proti Octávii nedá srovnat, ale sedačky nečekaně až moc tvrdé a nepohodlné. No a motor,sice byla znát síla, ale kdybych nevěděl že je přeplňovaný, tak oproti mé atmosféře žádný rozdíl.A hlavně Mondeo mělo absolutně nepřesné žazení - o proti VW group jsou jak 20 let pozadu.

Jinak Fokus má alespoň pro mě o třídu hezčí interiér než Mondeo.

Takže kvůli motorům u mě Ford absolutně propadl - nejhorší ze všech značek co jsem jezdil (i ty Korejci mají pohodlnější motory).

Editováno: , autor: Luman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když narvete extrémní balíky do reklamy a kopírování prakticky všeho, doháníte na první pohled rychle. Srovnání podvozku je třeba zcela mimo, I30 combi je oproti Octavii extrémně neohrabaná, těžká, dělá si co chce. Tlumení nerovností nic moc. I když není Octavia materiálově nijak exkluzivní, tak oproti korejci má pořád ještě náskok.

A nejsi mimo spíš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavej článek a poznatek je že je opravdu minimální ztráta při prodeji po pěti letech mezi oběma značkama. Dále lepší motor u Korejce a to je taky podstatný pro spokojený užívání auta. Při tomto tempu zlepšování bude další model I30 jasný vítěz. Kdo by si před 10 lety pomyslel ze Škoda bude bojovat s Korejcema a to tak těsně ve výsledku testu. Myslím že za tři roky se pořadí obrátí, protože konkurence většinou postaví skoro nové auto místo menších kosmetických úprav jako to dělá Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejsi mimo spíš ty?

 

Asi ano. Nemám potřebu srovnávat auta podle ceníků a testů novinářů žijících z reklamy. Tak jako jsou v některých případech nekritičtí ke Škodě, tak jsou v poslední době extrémně nekritičtí právě k Hojandé. Právě korejská neobratnost je věc, která po přesednutí z Octavie člověka třískne přes nos jako první. To samé motor s nominální hodnotou 99kW, která je dostupná možná tak někde u omezovače. Sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...