Přejít na obsah

OIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Řekl bych, že ten článek je účelový, stejně jako plno jiných i zde zmiňovaných recenzí.

Jinak mě to furt připadá,že mnoho lidí si myslí,že Hyundai je nějaká firmička, která vznikla někdy předloni.Ne, Hyundai je gigant existující již desítky let a působící v mnoha odvětvích.

 

Ano, firma Hyundai se zabývá výrobou lodí...,  pořádná auta začali dělat od 1998 (kdy je koupila KIA),... ŠA byla založena v roce 1895, to podle mě stačí... ať neodbočujeme od tématu  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, firma Hyundai se zabývá výrobou lodí...,  pořádná auta začali dělat od 1998 (kdy je koupila KIA),... ŠA byla založena v roce 1895, to podle mě stačí... ať neodbočujeme od tématu  

Otázka, je odkdy dělá pořádná auta (Octavia I) ŠA... To datum je dost podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem v roce 1999 kupoval O1 tak cílová konkurence dle Škody bylo Volvo. Bohužel v dnešní době je referenční konkurence tam kde se Škodě před 15 lety ani nezdálo. Bude to ale tím že konkurence tenkrát téměř neznámá je dnes dravý tygr s neomezenýma možnostma růstu a rozvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jezdil jsem ted 2 roky VW Passatem (kupoval jsem nový v roce 2012), pak jsme do firmy koupili v roce 2013 novýho Superba a ted mam novou OIII. A musím říct, že Passat je jízdními vlastnostmi a "feelingem" prostě nejlepší. O třídu výš. Bohužel když vezmu v potaz kvalitu zpracování, tak z těchto tří aut na tom byl nejhůř. Začalo to tím, že jsem tam měl z výroby špatný ovladač světel, pak jsem pul roku reklamoval pazvuk z volantu a nejbrutálnější byl vrzající interier - plasty na přístrojové desce. S tím se pere každý Passat (pokud to neni Highline a nemá dekor z hliníkem). V Superbu i Oktavii toto nezažívám - i když u Superba je zas oříškem elektrická sedačka, která taky permamentně zlobí. 

Editováno: , autor: molczik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě můžu říct, že co se týká motoru a jízdních vlastností tak OIII je super ( dle mě nemá chybu ), co se týče vzhledu a ergonomie opět super ( myslím jak interiér tak exteriér ), co se týče kvality zpracování ???? ( občas nesedící a nelícující díly karoserie - na různých místech různé vůle - mezery, černé nelícující plasty u zadních světel po otevření kufru u liftback, nedotažená izolace kabelů v motorovém prostoru, a spousta jiných drobností,... ) Jinak za sebe převažuje spokojenost pokud člověk není puntičkář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pohádka, jel jsem s ním v myslivci, 125KW DSG a moc to nejelo.... :(

Jízdní vlastnosti nemyslím jen výkon. Já měl dokonce 103 kW verzi, takže taky žádný letadlo. Ale v rychlosti 180 km/h jsem si připadal jak doma v obýváku, zatáčky se daly projíždět ve vysoké rychlosti a auto drželo stopu jak přibitý a o nerovnostech na našich slavných silnicích jsem téměř nevěděl. Oproti Oktávii je to v tomto ohledu Passat koráb. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s ním jel jen chvíli a vůbec mě to nenadchlo....možná, že kdybych ho měl jako služebák a zvykl si, případně využil jeho vlastností, asi jo....špatnej nebude, líbí se mi. Nicméně jak jsem psal, slyšel jsem už dost o jeho problémech. Motor nevím, asi benzín, jestli ho krmí i 2,0 TSI....ted nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...