Přejít na obsah

OIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Když je to možný v Ostrovním Království, tak proč by to nemohlo bejt možný i na kontinentě? Ve Vlkohradu to moooc dobře vědí - pročpak asi tak důrazně oškubávají Bolce to, co může a co už nemůže dávat do jednotlivejch výbavovejch stupňů svejch aut...??? Asi by se ledaskdo docela divil, kdyby se uvnitř koncernu otevřela konkurence ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslite ?? bude to velky konkurent pro O3 ??

 

http://www.renault.cz/nove-vozy/osobni-vozy/talisman/talisman/#objevte

 

Každopádně si nemůžu pomoct, ale všechna auta začínají vypadat stejně... za chvilku se to pozná jen podle znaku na kapotě - jako kosočtverec (Renault),  ježek (Škoda) a vrtule (BMW)....  a to měli Franouzi dřív vždy svůj styl.... :huh:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ty ranoulti nikdy moc nelibily, ale tohle nevypada zle, mozna proto ze to proste vice priblizili koncernu :)  Ja moc extravagance nemusim, mam radsi usedlejsi design a hlavne co dlouho vydrzi, jsou Designy ze reknete WOW, ale po roce uz to WoW neni nebo to rychle vyjde z mody.   Sem zvedev jaka bude prodejnost Talismanu, Interier se mi treba libi.  Ale i tak proste nezbavim se toho ze je to francousky a dat treba 700 tis za frantika to nevim zda bych dal. Ale aspon muzi rici ze po dlouhe dobe renault ktery se mi vzhledove libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není hledání problému u druhýho - to je jen a jen vyzvednutí holýho faktu, že škodovka některým lidem ve Vlkohradu doslova vadí a tak ji musejí hnát zpátky dozadu - to jsou nejen xenony, ale i Haldexy pro pohon 4x4, který v závěru výroby Oktávky II pro ni nebyly, zatímco Seat si dělal Leona 4x4 furt vesele dál, to jsou restrikce na vejbavový prvky, na výkony motorů, na víceprvkový nápravy.... Fakta jsou fakta - a někomu se asi nelíbí, když je na ně líp vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pobavila mě hlavně informace o 6 týdnech dovolené u VW. Že by Němečtí odboráři byly lepší ve vyjednávání: "Jak zničit firmu a tím i samy sebe... :kol-36: " než naše zasloužilé kádry... no to se mě nějak nezdá....  

 

No pokud se nebudou chlapci z WV učit od Škody to dobré - holt "Česká tvořivost" je proslulá, ...tak doufám, že se ti naši nebudou od nich učit zase tohle. Už tak je Škoda moloch že to raději nevědět.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ty ranoulti nikdy moc nelibily, ale tohle nevypada zle, mozna proto ze to proste vice priblizili koncernu :)  Ja moc extravagance nemusim, mam radsi usedlejsi design a hlavne co dlouho vydrzi, jsou Designy ze reknete WOW, ale po roce uz to WoW neni nebo to rychle vyjde z mody.   Sem zvedev jaka bude prodejnost Talismanu, Interier se mi treba libi.  Ale i tak proste nezbavim se toho ze je to francousky a dat treba 700 tis za frantika to nevim zda bych dal. Ale aspon muzi rici ze po dlouhe dobe renault ktery se mi vzhledove libi.

 

No na našem trhu, by byla asi blbost dávat stejné peníze za Renault jako za Škodu, či VW. Cenovka musí být nižší, jak jsem psal něco jako Peugot 508...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem špatný hodnotitel a velmi neobjektivní, takže o Hyundai bych si neopřel ani jízdní kolo. Neříkám, že "das ist šééén škóóóda" je nejlepší auto na světě ale nějak jsem na ty korejce vysazený. Jel jsem s KIA Sportage v konfiguraci nejvyšší výbava, nejsilnější nafta a automat, kamsi z kenigu ke Globusu a zpět a byl to teda běs. A že by ta top výbava byla nějak výrazně levnější než u "wolfsburgské děvky" (to prosím koluje po Německu ten název, páč jim to vydělává a zároveň je to levnější "sex" než s domácími zázraky). A myslím, že jsem to už někde psal, že display infotaimentu mi silně připomínal cd přehrávač z roku 1982. Oni pořád ti korejci bojují s japonci o to kdo je "world leader" v technologiích jakýchkoli, jenže jak korejská, tak japonská auta (i ta top jako Lexus a ostatní)  se mi nelíbí. Nevím proč, vím že budu slovně a argumenty ubit, ale ta auta jsou všechna taková "nemastná-neslaná" a když už třeba náhodou vypadají docela k světu (Magda), tak zase po dlouhém studování zjistím, že ty motory SkyActive, co vydávají za technologickou bombu zase taková bomba z technického pohledu nejsou. 

V rámci mého čistě subjektivního názoru musím ale říct, že mi trojková okta přijde lehce rozpláclá, neohrabaně boubelatá, proti OII a s malými koly by to neměli vůbec prodávat neb je to stejný hnus jako můj G7 na patnáctkách.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se projel oběma jak I30 kombi tak Octou kombi.Nejsem zaujaty v podstatě proti jakekoliv značce a spiš než na nějaky test v časopise dam přednost osobní zkušenosti.Sedl jsem do I30 a pak hned do Octavky.Popravdě jizdni vlastnosti I 30 nic moc,motor hlučny,auto nebylo ve vyššich rychlostech tak stabilni jak bych si představoval.Octavka byla jizdnimi vlastnostmi někde jinde,motor byl lepe utlumen,jen dodam že oba motory byly diesly.To modre podsviceni budiku I 30 je šilene.Nebudu tady hodnotit celkovou kvalitu a vydrž aut protože to bude jasne až po nějakem najezdu.V Octavce sem tam taky povrzla palubka a ma taky sve mouchy.Ale prostě jsem se v ni citil přijemněji a hned mi prostě sedla,až teda na ty hnusne vyplně dveři,to je otřesne kdo to vymyslel.Bez xenonu vypada Octa taky hnusně,ty jeji světla bez čočky jsou prostě krok zpět. Ja osobně bych volil lechce jetou Octavku než uplně novou I30.Ale je to samozřejmně věc nazoru a všem kdo přemyšleji o těchto dvou autech tak doporučuji osobni srovnani.A maš pravdu Radime krasny desing mazdy bohužel zabily ty jejich motory.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno teď jsem 4 týdny měl i30 a od pátku mám zpátky mou O3. Nezlobte se na mě ale můj 7let starý Fiat Bravo nebyl tak rozvrzaný jak ta i30 po 40tkm. O motoru připomínající jízdu ve favoritu ani nehovořím. Za mě prostě jasně Škoda. Je třeba si to vyzkoušet a ne jen číst testy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba si to vyzkoušet a ne jen číst testy.

 

No a to je problém velké většiny pisatelů. Do toho se přidává úzký pohled na pořizovací cenu a dost často taky komplexy z (ne)nafasovaného auta v práci. Stačí se pak podívat do komentáů pod článkama. Nepřijde vám divný, že by většina lidí měla jezdit už asi dvacet let úplně jinýma autama, než tady celou dobu potkáváme? Nákupní proces zahrnuje celou řadu jiných vstupů než je jenom vstupní cena nebo test, to se ale nesmí říkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

oktavia rs asi nic :)

Jubilejní edice k 40. výročí modelu GTI přijíždí! Nový Golf GTI Clubsport se pyšní 195 kW/265 k a nejvyšší rychlostí 250 km/h. Nejvýkonnější sériově vyráběné GTI všech dob se začne vyrábět začátkem roku 2016. Tak co, padl vám tenhle krasavec do oka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Hyundai se pyšní podobnými rozměry, jako Octavia a rádi se s ní srovnávají. Člověk ale sedne dovnitř a je to o poznání menší. Ani motoricky mi to auto nesedí. Můj osobní názor - neznám auto ve stejné nižší cenové relaci, které by se Octavii vyrovnalo jak místem na sezení, tak hlavně velikostí kufru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...