Přejít na obsah

OIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Seat je pro me "nemecky ulet". Nejak te znacce nemuzu prijit na chut. Uz jen to, ze Seat delal Exeo, prevlecenou starou A4 se skoro stejnou cenovkou, nicmene v dobe prodeje designem s 5-10 let dozadu, charakterizuje presne i to, jak Seat vypada uvnitr. Je videt pokrok, ale porad je to spartansky interier hodny francouzskym "eleganum". Nevim, asi jsem divnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta auta jsou +/- všechna stejná, za přibližně stejné peníze. Pravda, takové bavorsko je jiná píseň, ale taky docela jiné prachy... takže argumentem pro mne zůstává stále asi tak šesté auto z jednoho salúnu škodovky a sleva nějakých 10%, která je mi nabízena. Zatím jiný argument pro nemám. Nuda nuda, šeď šeď...počkám na scouta a rozhodnu se definitivně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

O obřím kombíku mám tedy jiné předsdavy, ale mrkněte na "konkurenci" pro OIII:

 

http://auto.idnes.cz/test-peugeot-308-kombi-0r5-/auto_testy.aspx?c=A140506_155011_auto_testy_fdv

 

Vzhled dle mě celkem dobrý (na rozdíl od předchozí generace), zbytek posuďte sami. Silnější motory tam ale nehledejte... max. je disel 2.0 ze 150k a benzín 1.6 ze 115k. Je to holt auto pro francouskou jízdu...  :kol-50:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...