Přejít na obsah

OIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

to určitě, sice draho, ale krásně, líbí se mi že na horách jezdí jako skibusy České autobusy, dost z nich ještě jako Karosa...

 

jezdil jsem kdysi pracovně jednou za rok do Bordeaux... příjemní lidé, ale auta, tak leda pro ně, ale máš pravdu věřím též že jich bude jezdit plno, takový evropský korejec to je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jako moc se mi sem nechce zasahovat :D Ale měl jsem na víkend i30 Combi a ix35 a nemůžu jako říct že by to bylo tak extra špatné, jasně srovnávám vůči FI která už má svoje roky :D ale i tak si myslím že za ty peníze je to dobré, má to svoje mouchy ale tak co nemá.. OIII má taky určitě svoje chyby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě - na jedný hodnocený straně vypíchnul všecky negativa a zamlčel klady, na druhým subjektu to pro vyváženost zpravodajství učunil obráceně - vychválil pozitivní věci a o záporech držel kušnu. Neboli ať žije novinářská etika a spravedlivej přístup - ale někde jinde a ne v českých sdělovacích prostředcích - zde na ni není místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pustil začátek toho videa a musel jsem to vypnout, jak můžou srovnávat ten strašnej neuspořádanej a chaotickej "čínskej" interiér plnej laciných plastových "stříbrných" doplňků s precizně udělanou a přehlednou palubkou oktávie? Stačilo mi, když se ten jeliman opřel v oktávce rukou o horní část dveří, mě se ještě nestalo, abych si takhle vysoko za jízdy dával pazouru.....Čili, jamile řekl, že Hyundééé je uplně něco jiného....vypnul jsem to.

Magory poslouchat nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...