Přejít na obsah

Kontrolka chladící kapaliny


boureanuz

Doporučené příspěvky

Vyresis tim to ze ti to nebude tlakovat a tim padem ti nemusi delat brikule to tesneni vuci tlakum ve valci, samozrejme, kdyz to bude chtit foukne to ;) .......... kazdopadne pokud tam mas v expanzce naznaky oleje, tesneni pod palici bude asi nevyhnutelny ;) ..... zkousel si koukat jeste kolem dokola cele hlavy popr. i kolem vodni pumpy jestli ti to nekde necete ?

 

okruh by se mel taky zanacet, podle meho nazoru ale min nez v expanzce,... precejenom v expanzce se vsechno hromadi, tudiz to je ten duvod proc se nejvic spini expanzka,.... ale muj nazor, realita ci zkusenosti jinych muzou byt jine ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych řekl pravdu, ani nevím kde ta vodní pumpa je :D Jen vím, že tam někde je :D A pokud vím, kde je těsnění pod hlavou, jako že se mě zdá, že vím, tak je tam orosení pod ním od oleje :) Nechám vyměnit olej, těsnění pod hlavou a proberu s mechošem srovnání hlavy. Říkal, že vymění i hydrozdvihátka takže to bude taková málá GO motora při nějakých 222 000 km :) už to nebudu řešit. Jsem rozhodnutý to vyměnit. Auto potřebuju a je i přes toto všechno stále vpohodě a dá se na něj spolehnout na jakoukoliv vzdálenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně minulý týden měnili těsnění pod hlavou. Dokonce to prý i vyvařoval, protože při rovnání hlavy zjistili, že je tam vlasová prasklinka. Po výměně mi po týdnu ubylo asi půl nádobky kapaliny (pod autem nic), tak jsem dolil a druhý den, to zas vylezlo silne nad max (zrejme tam byly nejake vzduchove bubliny, nevim??)... Po vymene tesneni se mi nicmene v poslednich dnech nadobka rychle zanesla. Dokonce vic, nez to bylo pred tim. Tak jsem zvedav, jestli mi to nedomrvili. Nicmene kdyz jsem to prebiral, tak mi mechanik rikal, ze to jeste pipne, ze se mam stavit a znova to jeste jednou proplachne. Je to normalni postup?

Kazdopadne uz me tahle vec vytaci. Nadobku jsem jinak menil po zime (typicky postup, vymenime nadobku, kdyz se to vrati, tak udelame tesneni pod hlavou) , ted jen tesneni a srovnani hlavy + proplachnuti okruhu a nova kapalina. 

Editováno: , autor: Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam opet proplachnuto. Jsou to 4 dny a zatim to nepipa, nicmene se ta nadobka zevnitr opet postupne zasira. Rekl bych, ze daleko vic nez pred tim slavnym rovnanim hlavy. No ale jsme domluveny, ze mi to pripadne jeste proplachne a kdyby to i potom prosakovalo, tak mi to v ramci reklamace snad vymeni za jinou hlavu (ze pry by to mohl byt zbytek oleje v hadicich, kterej se tezko vyplachuje). 

Nevim, auto jinak drzi, nikdy me nezradilo, nic nikde netece, ale tohle je proste nekonecnej pribeh u meho 1.4 MPI. 

Editováno: , autor: Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na čištění chladícího okruhu se používají čističe (např. http://www.oleje-aditiva.cz/valvoline-cistic-chladice-radiator-flush-350ml nebo http://www.naradi-pro.cz/cistic-chladice) - naleje se do okruhu, nechá se nějakou dobu protočit motor a pak se vše vyleje a propláchne destilkou. Ačkoli jsem to už použil, tak sám nevím, jak moc je to účinné (já okruh moc špinavý neměl, spíš to byla prevence v rámci výměny chladící kapaliny - mělo by to odstranit i usazeniny na radiátoru a tak by pak mělo líp chodit topení)...

Jinak je asi zbytečné rozebírat, jak se má okruh čistit (je to tu určitě i v samostatném vláknu) - já nejdřív nalil čistič, protočil, vypustil a pak 3x dolil destilku, protočil, vypustil (a až potom nalil finálně destilku s Fridexem)...

Editováno: , autor: Tommmmy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty cistice v mem servisu nepouzili, ale zase to moc spinave nebylo. Zda-se mi, ze se to spini vic ted, po vyvareni hlavy a jejim srovnani (+ tesneni). Cekam kyto zas zapipa a jsem zvedavej, jak to budem resit. Proplachoval to snad 3x system, nadobku i predemnou redidlem.

Muze to byt i neco jineho nez tesneni pod hlavou a hlava? Chladici kapalina se mi nikdy neztracela, pouze se po case vzdy zanese trochou oleje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám stejný problém,po nastertovaní začne blikat kontrolka teploty/množství chladicí kapaliny. Když vypnu motor a pak znovu nastartuju, tak už je to O. K. Nádobku mám čistou a všiml jsem si žeto dělá jen když jsou teploty u nuly.Hladina je taky v normě.

Editováno: , autor: vitezslav2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ja už pol roka mam tento problém s tym blikanim .. ked som kupil auto tak v pohode ale bola strašne hnusna ta expanzna nadoba že som kupil druhu .. po čase mi začala svietiť ta kontrolka .. čistenie systemu nepomohlo tak som kašlal na to ale videl som že mam mastnu vodu... no a 13.1. som objednany v servise na vymenu tesnenia pod hlavou :D .. + nova nadoba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně to nech nekolikrat proplachnout! Mne to po vymene tesneni pod hlavou zacalo zase pipat, protoze ten olej v hadicich vymenou nadobky a novym tesnenim neodstranis. Koupil jsem na to primo cistic (cistic chladici soustavy) a nechal to proplachovat asi 6x a az od te doby mam klid... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no len pochybujem že sa mi v servise budu chcieť s tym hrať .. každopadne ak sa mi bude dať tak pridem domov a sam si to vyčistim .. už mam aj ten čistič len som to už nečistil ked viem že to tesnenie je v prdeli .. a tu nadobu si asi tiež vymenim doma, necham len to tesnenie spraviť a vymenim olej .. podla najazdu by som to mal potom meniť asi vo februari (2 mesiac) a to bude snehu poko .. vela .. .:D . mam doma rampu ale sneh tam odhadzovať nebudem ... uvidim na vysledok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den,

u Fabie po nastartování za studena začne po chvilce blikat výstraha „teplota, množství chladicí kapaliny“. Je třeba vypnout motor a znovu nastartovat. Poté již nedochází k varovnému upozornění. Hladina chladicí kapaliny je dostatečná a chladící ventilátor je funkční. Po připojení diagnostiky nalezena chyba 16502  Snímač teploty chladicí kapaliny -
- příliš velký signál. Jedná se o závadu snímače? Teplota chladící kapaliny motoru za studena načtená pomocí diagnostiky je 42°C okolní teplota 19°C. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...