Přejít na obsah

Zadní náprava - kliková a víceprvková


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Joker 85 napsal:

Moc si nedokážu představit situaci třeba na dálnici ve 130km/h s třemi osoby v autě a nákupem v kufru jak jedu za autem s kterého třeba spadne jízdní kolo s držáku na střeše a já to budu muset řešit rychlím manévrem( trochu jsem to zveličil ale stát se muže všechno).

 

 

Naopak já si tu situaci dokážu překvapit velice živě. Na D1 v březnu na novém úseku jelo auto s dřevnýmy hranoly (cca 10x10 cm) a když jsem si to s OII FL svištěl svých oblíbených 140-150 tak samozřejmě těsně předemnou ten hranol jeden vypadl na příč levým pruhem, automaticky jsem hodil myšku, ale každý kdo zkoušel myšku ví co se stane když křečovitě a rychle trhenete ve 150 volantem. Nicméně zahoblovalo EPS a byl jsem srovnaný v druhém pruhu a okamžitě zase mrštěn zpět do levého a hranolu jsem se úspěšně vyhl a auto jelo dál rovně. Nevěřím že při takové zbrklé reákci bych tu ještě dnes psal kdybych seděl v OIII ale silně pochybuji.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Twisted napsal:

@Joker 85 Zkrátka mám pocit, že úvaha víceprvek = automaticky bezpečnější a jistější jízdní vlastnosti je trochu přehnaná. Taková Octavia CNG se při vyhýbacím manévru rozkmitá jak kyvadlo, protože prostě rozložení hmotnosti. https://youtu.be/ZwORfRdbaNY

 

 

To bych netvrdil. Např. Scout od stejného vydavatele dosáhl na ještě horší rychlost. Podle mě u téhle disciplíny nerozhoduje ani tak náprava, ale (jako v mnoha dalších případech) pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, beuticek said:

Už se to tu rozebíralo. Při běžné jízdě je rozdíl malý, v extrémech je to samozřejmě jiná. Ale jel jsem s ní už i 200 a auto mi nepřipadalo nejisté. Samozřejmě bylo sucho a kvalitní německá dálnice.

 

JJ to já včera večer taky ,abych si ověřil a ujistil se ve svém názoru a pocitech.......a za mě se chovala OII (R16 et 35 / pneu 205 /55) o poznání lépe a to je jízda rovně......a dlouho jem tak špatný pocit s podvozku opravdu neměl nebo si aspoň nevzpomínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pravděpodobně se holt klucí od škody snažili udělat komfortní podvozek a to se taky povedlo ,ale na úkor jízdních vlastností. Ano je dostačující (to Peugeot 206 taky:doh) pro normální jízdu ,ale nemusel být horší než předchozí model . Nebo ano ???

 

Někdo může říct ,že jsem si měl koupit RS ,ale já nepotřebuju RS . Pouze jsem chtěl aspoň průměr ovladatelnosti v daném segmentu a očekával jsem že jízdný vlastnosti budou minimálně stejné néli lepší než předchozí model a to se nestalo ani omylem .

Komfort ano ten se slušně zlepšil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se že vyzkouším sportovní podvozek originál od značky ,protože mi na tom autě opravdu nic jiného nevadí a jsem spokojený (až na náběh turba ,ale to zase v jiném vláknu).

 

Dám pak echo co se změnilo.

Jinak to budu muset nechám stát na Žižkově s jiným klíčem v autě :ph34r:(ještě že je GAPB))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, tady je asi něco špatně - že by zase nějaká úprava nastavení? Nedávno jsem přešel z OII FL 1.4 TSI na OIII před facelift 1.4TSI s vlečenou nápravou. Jediný citelný rozdíl jsem zatím našel v chování na nekvalitní vozovce, kdy při ostřejším průjezdu zatáčkou zadní náprava citelněji odskakuje, někdy až docela dost. Jinak zatím nic. Na kvalitní povrchu jsem v zatáčkách ovšem dokonce rychlejší, než s OII a její víceprvkovou nápravou. Ale na to mají vliv i použité pneumatiky a jejich rozměr. Na boční vítr je to přibližně stejně citlivé, jako OII. Holt lehký motor.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pawouk napsal:

No nevím, tady je asi něco špatně - že by zase nějaká úprava nastavení? Nedávno jsem přešel z OII FL 1.4 TSI na OIII před facelift 1.4TSI s vlečenou nápravou. Jediný citelný rozdíl jsem zatím našel v chování na nekvalitní vozovce, kdy při ostřejším průjezdu zatáčkou zadní náprava citelněji odskakuje, někdy až docela dost. Jinak zatím nic. Na kvalitní povrchu jsem v zatáčkách ovšem dokonce rychlejší, než s OII a její víceprvkovou nápravou. Ale na to mají vliv i použité pneumatiky a jejich rozměr. Na boční vítr je to přibližně stejně citlivé, jako OII. Holt lehký motor.

 

Už z podstaty technologie je blbost co píšeš, pokud jsi tedy neměl na víceprvku v létě při 30 zimní 3 roky ztvrdlé barumky na na vlečce v létě při třicítkách letní continentálky, to by pak ten průjezd byl možná podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Různé blbosti tady po foru obvykle plácáš akorát ty. Tak to prostě je. S tím holt nic neuděláš. Tak se raději zdrž nejapných komentářů k něčemu, o čem nic moc nevíš. Ono to totiž není jenom o typu nápravy. A dodržuj pravidla fora - bezprostředně předcházející příspěvek se necituje!

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbosti určitě kecám často, ale vlečná náprava je prostě vlečná náprava a je jedno co na ní namontuješ za senzory a jak to pojmenuješ, nikdy nemůže dosáhnout přilnavosti víceprvkové nápravy, nechápu proč to obhajuješ. Je jasné že vlečná náprava je pro většinu lidí co mají v plánu jezdit dle předpisu lepší řešení, nevyžaduje o proti víceprvkové silnou častou udržbu, ale pokud řešíš stabilitu auto a chceš s ním závodit po českých dálnicích, tak pokud je víceprvek nebouraný, tak nemáš s vlečnou šanci diskutovat.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, to je zase blábol, jaké senzory? Co to meleš za kraviny. Já tu nápravu nikomu nevnucuji. Děláš tady (a nejen v tomto tématu) ze sebe opakovaně totálního technického ignoranta, kde je dost silně poznat, že tomu absolutně nerozumíš a navíc ještě hlupáka.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Také přidám názor na podvozek :

 

Letošní únor jsem obdržel služební vůz, když jsem si konfiguroval firemní Octávii combi III. facelift, 2.0TDI/150K/výbava Style. Při této motorizaci máte automaticky podvozkově jednoduchou vlečnou nápravu a k tomu jsem si zvolil ALU kola 17"/45 a to byla velká chyba,! To auto neskutečně přenáší nerovnosti všeho druhu do kabiny, potažmo i do sedáku. Na auto vyrobené v r. 2017 naprosto k uzoufání. Buď bych šel do DCC nebo zpátky na 16" pneu. Ale asi chápu, že se tu pořád bavíme o autě z kategorie nižší střední třída...., i když čtu fórum na Superb III se stejnou pohonou jednotkou na 18" kolech, tak to je nemlich to samý. Ale tam už mám pozdvižené hodně obočí, páč u manažerského auta střední třídy bych očekával lepší podvozkový komfort i bez DCC, obzvláště, když to vyrábí tuzemská fabrika se znalostí zdejších komunikací.

 

Před tím jsem měl Octávii combi III. 1.6TDI na pneu 16"/55 a minimální rázy do kabiny a sedáku. Rozdíl markantní.

 

To, že někteří uživatelé mají lepší zkušenosti s podvozkem, kde je motorizace 1.4TSI je přirozené, páč benzinový motor je jiné lehčí konstrukce. Obecně platí u Octavie, že je potřeba skutečně si dobře navolit konfiguraci (pokud takovou možnost máte) jinak se slušně připravíte o jízdní komfort.

 

Jinak jsem s autem víceméně spokojený, co mě dlouhodobě vadí jsou krátké sedáky při mé 188cm výšce a čím déle trávím času v autě a přibývají roky tak nejvíce na co hledím jsou sedačky a podvozek. Bohužel ani jedno se mi v současném autě nedostává.

 

Ještě jeden postřeh.... při dešti se na na předních sklech dělá takový  vodní vír a je blbě - rozmazaně vidět do zpětných zrcátek, což při předjížděcích manévrech zejména na dálnici není nic moc z hlediska bezpečnosti.

 

Také bych ocenil kdyby Škoda neměla schod, který vznikne sklopením zadních sedadel. Ocenil bych rovnou podlahu!

 

 

Tak snad to bude pro někoho užitečné info,

 

Zdeněk

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na auto jsem dostal nějaký rozpočet a byla moje volba co si zvolím za výbavu. Měl jsem možnost jít u výbavy Style na 140Kw motorizaci s pohonem 4x4 a DSG, nicméně bych se zase připravil o jinou výbavu, kterou jsem do auta chtěl a navíc momentálně hlavně jezdím Prahu a Středočeský kraj, takže jsem variantu zavrhnul a principielně jsem udělal dobře, páč 2.0TDI/150k mě naprosto výkonově stačí na tuzemských komunikací. Co jsem podcenil a na předváděcí jízdě nebylo tak znát, že se 17"ALU je to tak nekomfortní.

 

Samozřejmě bych preferoval benzín, ale tak už to u služebních vozů bývá, že diesel je mantra....

 

Poslední věc k tvému komentu, že jinou recenzi jsi ani neočekával.  Je to recenze uživatele. Tečka. Pokud to někomu při rozhodování pomůže budiž. Je to snad diskuzní fórum, pro někoho může být užitečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už i ten rozdíl mezi 16" a 17" dost udělá.

 

Já mám víceprvek u OIII (1,8 TSI) na 17" a protože jsem měl na předchozí OII (také s 1,8 TSI) jenom 16" je znát že je to tvrdší. Bez přihlédnutí k tomu, že za 7 let se i nastavení podvozku či tuhost tlumičů určitě změnila.

Víceprvek je vhodnější na větší zatížení zádě. Pokud jsem měl možnost se svézt s 1,6 Tdi, popř 1,4 tsi nebio 1,0 tsi, neřekl bych že to nějak uskakuje. Prvotní hlučnost a problémy s tlumiči byly už odstraněny.

Porovnání v prvním roce prodeje (2013), kdy byl asi rozdíl markantější náprava 1,4 Tsi vs.1,8 Tsi

 

Že máš na Octavii svůj názor je v pořádku, ale zde se řeší náprava, ne motorizace, výbava a další.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem zhruba před 2 měsíci sedl zpět do kolegovy OCIII/1.6TDI/na 16"ALU kolech a projeli jsme si trasu, kde je dost látovaná asfaltka a pak jsme si auta prohodili s mojí současnou konfigurací, o které se zmiňuji výše. 

Sorry ale můj čistě subjektivní amatérský poznatek i mého kolegy : OC III facelift na 17"/45 (mám nazuty DUNLOP Sport) s jednoduchou vlečnou nápravou prostě uskákanější s rázy do kabiny potažmo sedaček. Ináč bych to sem na fórum bez ověření/srovnání nepsal. Ale je možné, že sto chutí, sto názorů. Jiný rok možná i měsíc výroby a pocitově to zase může být malinko jinak ve vnímání komfortu, jiná značka pneu...nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2018 na 13:52, Aleš_BX napsal:

sorry, ala od nekoho kdo si auto nekoupil, ale bylo mu prideleno, nelze ani jinou recenzi ocekavat, byt se s necim ztotoznuji, ale s tim, ze 16" je lepe ano nahodou...

 

Takze kdyz si vybere konfiguraci v ramci rozpoctu firmy a kdyz si vybere konfiguraci v ramci rozpoctu vlastniho, to ma vliv na spokojenost s autem? Vetsi ... no ... s prominutim picovinu jsem uz dlouho necetl. Rozdily mezi podvozky a jejich chovani jsou natolik obrovske, ze to nepozna snad jenom ignorant.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Habi001 napsal:

 

- 90% všech řidičů nepozná jakou nápravu na autě mají /to vidím hodně často v praxi/

 

Souhlas a nejen to. Většina píčusů ani neumí správně najet do zatáčky a pěkně jí utáhnout tak, aby víceprvek pořádně zmáčkl a využili jeho předností. Místo toho zatáčku prošourá na hraně nedotáčivého smyku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, o čem se tu furt diskutuje :D

Víceprvková náprava musí být z logiky konstrukce lepší, jak vlečná. Taky je ale dražší na údržbu při větším kilometrovém proběhu a rozdíl není tak markantní, aby si za nápravu někdo extra připlácel, protože to souvisí s jinou motorizací a tim pádem cenou. Není to až takový rozdíl, že by se mi kvůli nápravě chtělo takto šaškovat, ale rozdíl tam přeci být musí! Porovnávám 1.6TDI 77kw a 2.0TDI 135kw 4x4, i když je prý 4x4 komfortnější, kvůli gumovým lůžkám na nápravě.

 

Vždy tu budou uživatelé, co budou spokojeni a ti, co jsou z vlečkou nespokojeni. Jen těch, kteří jezdí v autě s jednoduchou nápravou a kričí bude míň, než těch spokojených. Protože "jsem si auto koupil, je dobrý a nad něj nic není, koupil jsem jednoduše nejlepší, co se dalo". A ono co si budem namlouvat, běžného řidiče tento downgrade ani nezaskočí, pokud to není závodník ve služebáku. A ti ostatní, co autu naloží a svezou se, si nebudou kupovat 1.6TDI, 1.4TSI a 1.2TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Clerfayt napsal:

Souhlas a nejen to. Většina píčusů ani neumí správně najet do zatáčky a pěkně jí utáhnout tak, aby víceprvek pořádně zmáčkl a využili jeho předností. Místo toho zatáčku prošourá na hraně nedotáčivého smyku. 

 

Ono v případě OII se to s 1.4/1.2 TSI a 1.6 TDI neutahuje moc dobře ;-), čímž se dostáváme zpět k tomu že to u slabších motorizací nemá takový význam. Na druhou lepší přilnavost na špatné vozovce neokecáš a hodí se to i u slabé motorizace. Jsem zvyklí řezat X krát lepené silnice ve vyšší rychlostí a s vlečkou to občas dost nepříjemně ustřeluje když je v zatáčce větší vyboulená záplata... to prostě dvojka s více prvkem se stejným motorem nedělala...

 

Aspoň těm 2l TDičkám jí mohli nechat...

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...