Přejít na obsah

Octavia II vs. LED žárovky


Stringo

Doporučené příspěvky

Njn, to je zrejme dan za ten canbus....ak mas take :(

Mozno by pomohlo trochu preletovat kontakty canbus chipu, zvykne sa teplom odletovat a tym padom nema dostatocny kontakt. Samotne SMD neodide asi nikdy.

 

Edit: teraz pozeram na tieto led:

 

...a si si isty, ze sa zmestia do citacich lampiciek? Pripadaju mi dost dlhe :kol-32:

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň,

 

potreboval by som poradiť. Mám OII FL, a chcel by som vymeniť parkovacie žiarovky za LED a denné svietenie tiež za LED. Ale aby to bolo približne v jednej "farbe" svietenia. Najlepšie v bielej aby policajti zas niečo neriešili... Viete mi poradiť?  :kol-32:

 

prikladám foto

20140530_150447.jpg

20140530_150508.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem a náhodou niečo lacnejšie od tej citovanej ? 

 

 

BTW, tie T10 som raz skusil, ale vytvarali po okrajoch svetelneho toku zlty nadych, co mi dost vadilo a preto som ich aj vratil.

No to práve že nechcem aby tam niečo takéto ostávalo vieš mi poradiť nejaké iné ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď zainvestuj, nebo se na to vykašli. Lacné a kvalitní nejsou. Jinak Policajti, když budou chtít, tak tě pokutujou i za to, že tam budeš mít bílé LED, jakákoli LED žárovka je nehomologovaná.

 

S tím vypálením světla od LED jsem slyšel, ale spoustu lidí má LEDky i levné a nikdy se jim nic takového nestalo, takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja len dopredu radim, lebo mne sa to stalo...esteze to bola hmlovka a dalo sa to preplachnut jarovou vodou.

 

P.S: a dam to aj sem, kedze je to na to tema  :)

Minuly tyzden prisli LED do smeroviek, cize octula je uz komplet v LED (okrem H7, H1 a H8, to aj tak ostane)  B)

 

post-77237-0-49874700-1401540708_thumb.j post-77237-0-22059100-1401540709_thumb.j post-77237-0-07383200-1401540707_thumb.j post-77237-0-77374300-1401540707_thumb.j

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mohli to vsetko dat do LED, takto sa to len predrazi, ked chce clovek davat aj do smeroviek a cuvacich svetiel LEDky :kol-44:

Ale ja som to chcel, takze som cenu moc neriesil...a nebola to jednorazova investicia, kedze samotne ziarovky sa daju vymenit aj casom. Napr. taka prerabka na xeny by vysla cca 4-5 krat viac a ludia si to bezne prerabaju.

Asi najzdlhavejsie bolo nakodovanie svetiel a + samozrejme vypnutie kontroly vypalenej ziarovky. To som upravoval asi na 3 krat, kym to bolo top  :rolleyes:

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako u inych skodoviek, alebo na OII predFL, ale mal som moznost vyskusat a porovnat si FL xenony vs. FL halogeny (ziarovky NB unlimited) a poviem tak, ze za tie naklady na prerabku a material sa to (aspon mne) absolutne vobec neoplati. Ale tak kazdy ma iny nazor. Mozno jedine plus je natacanie xenonov, ale ked prsi, tak rovnako clovek hovno vidi, hlavne s tymi vybojkami 4500K  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Přátelé, nemohl by někdo doporučit nějaké odzkoušené LED žárovky do předních obrysových světel na O2 RS předface (r.v. 11/2006). Údajně má RS složitější elektriku a všechny LED žárovky co jsem odzkoušel a koupil mi byli na nic. Některé blikali, jiné se sami zhasínali nebo hlásili chybu na palubce i když se vždy jednalo o Can Bus provedení. Už jsem to pomalu vzdal, ale ty obyč. bludičky u xenonů vypadají fakt zoufale.  

Samozřejmě v bílé barvě světla.

Editováno: , autor: šlaušek rs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ebay.com/itm/Cree-15W-T10-W5W-White-CANBUS-OBC-No-Error-Free-Interior-Car-LED-Light-Bulb-Lamp-/271571735216?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f3aefd2b0&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Car-2-LED-CREE-SMD-Canbus-Error-Free-T10-W5W-Wedge-Side-Light-Bulb-Lamp-A093-/191176326249?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2c82ff3c69

...nie su najlacnejsie, ale osobne som s nimi max spokojny, a to som ich vyskusal nespocetne mnozstvo. Mam ich uz nejaky ten piatok a zatial slapu ako maju :palec2:

Ich teplota farby je okolo 4800-5000K, co sa ku xenonom hodi asi najviac. Chybu nehadzu, aspon na OII FL.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu takhle u FL jsem se setkal s chybami jen u RZ jinak nebyl nikde problém ;) a RZ jsem řešil přes UNIQUE LED plus takový rezistorek a vše by mělo fachat jen se potřebuju srazit s tím maníkem co to dělá :)

 

Kufr

zarovka-5-velkych-led-t10-canbus-s-odpor

Dveře

3-led-diody-sulfit-bile-36-mm-s-odporem-

Kastlík

2-led-diody-sulfit-bile-31-mm-s-odporem-

Stropní světlo - aktuální

4-led-diody-sulfit-bile-42-mm-s-odporem-

Stropní světlo - asi budoucí

8-led-diody-sulfit-bile-42-mm-s-odporem-

Čtecí lampičky

zarovka-3-led-super-silna-t10-12v-canbus

zajimalo by me jak jste do osvetleni kastliku narvali 31mm sufitku ? Ja tam mam origo 28mm a 31mm bych tam proste nedal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...