Přejít na obsah

Octavia II vs. LED žárovky


Stringo

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem vyměnil původní LED SMD5050 za modernější a svítivější LED SMD6030. Omlouvám se za špatnou kvalitu videa, ale v noci prostě mobilem dobré video nejde udělat.

 

Oproti SMD5050 je dle mého názoru skutečný nárůst svítivosti o nějakých 25-30%, podle lm se nezdá, že by rozdíly mezi SMD5050¨a SMD6030 byly až tak velké. Co je důležité je to, že sice jsou svítivější, ale oproti SMD5050 je SMD6030 více do bílo-modra (na videu je to až přehnaně modré, ve skutečnosti to je bělejší)...

 

Vzhledem k tomu, že je od těchto LEDek větší světlo je mohu jen doporučit, pro ty, co chtěli nahradit klasické vláknovky je nedoporučuji, je více vhodnějších náhrad s nažloutlou barvou.

 

K použitým LED dávám odkazy přímo na shop, kde jsem kupoval, není se čeho bát, vše funguje naprosto skvěle, ceny jsou poloviční oproti Českým překupníkům a neměl jsem žádný problém s nákupem. Po zaplacení dorazila zásilka pokaždé cca do 14ti dnů a poštovné je do ČR ZDARMA!

 

Video ZDE

 

 

Odkazy na LED:

 

SPZ
 
přední dveře
 
zrcátka
 
čtecí lampičky
 
přední a zadní lampička
 
kaslík spolujezdce
 
 
Osvětlení v kufru a v popelníku zůstává původní...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, najdeš, dáš do košíku (někdy je cena za 2ks, někdy za jeden, tak podle toho to tam naházet), dát košík, neměnit základní dopravu (ta je zdarma), vyplnit adresu a zaplatit. Buď se dá přes PAYPAL, nebo platbou přes kartu. Jiná možnost zaplacení není.

 

Když to uděláš, dostaneš do mailu odkaz, kterým se sleduje stav zásilky. Napřed čekají na platbu, potom na naskladnění a potom to pošlou. Od zaplacení jsem měl vždycky zásilku cca do 10-14 dní. Když náhodou něco nemají, automaticky pošlou peníze za to zboží zpátky a pošlou to co mají. (jednou mi nepřišla jedna LEDka, jinak vše dorazilo v pořádku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja budu kupovat do dálkáčích ke xenonum blue vision od philipsu, tak tam zase asi mrdnu taky zase philips blue parkovačky.

Ty LED jsou o hodně víc do bíla oproti nevysvíceným xenonům, vypadá to blbě, asi jako když je v parkovačkach obyčejná žárovka, jen je to opačně... Ty bluevision jsou celkem povedené, uvidíme jak dlouho jim ta barva vydrží...

 

Náhodou do zpátečky jsi něco lepšího nevymýšlel? Jsou to celkem bludičky, když se podívám na nová BMW, tak tam mají podle mě nějaké LED, nebo hodně výkonné žárovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie osram W5W blue intense su dobre, mam ich asi rok a vobec sa ta farba nelupe dolu a vobec sa nezaciernuju, ako klasicke.

Do dialkovy odporucam cool blue, svietia vazne dobre, hlavne nie do zlta....a pri vypnutych svetlach sa ta modra ziarovka pekne odraza od paraboly, co ju celu zfarbuje do modra  :kol-47:

Do spiatocky mozem odporucit tie kovove s cockou, co mam v dennom svieteni (dve strany dozadu som ich postoval). Svietia uplne paradne, no hadzu chybu, cize bez odporu su nepouzitelne  :kol-133:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie osram W5W blue intense su dobre, mam ich asi rok a vobec sa ta farba nelupe dolu a vobec sa nezaciernuju, ako klasicke.

Do dialkovy odporucam cool blue, svietia vazne dobre, hlavne nie do zlta....a pri vypnutych svetlach sa ta modra ziarovka pekne odraza od paraboly, co ju celu zfarbuje do modra  :kol-47:

Do spiatocky mozem odporucit tie kovove s cockou, co mam v dennom svieteni (dve strany dozadu som ich postoval). Svietia uplne paradne, no hadzu chybu, cize bez odporu su nepouzitelne  :kol-133:

Ty by nemusely být špatné, tuším že se dá vypnout jejich kontrola. Jenom si nejsem jistej, jestli to má symetrický nebo asymentrický tvar těch paciček???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím vás, mám octavia 2 , nní jsem kompletně vyměnil otkávačky i dálkové za nové žárovky od osramu nightbreaker :) nelevná záležitost, ale svítí to úplně peckově, ale parkovačky mi to kazí žlutavým svícením, koupil jsem si led parkovačky ale hlásí mi to závadu , chtěl bych něco co svítí bíle a nehlásí chybu, dokáže mi někdo poradit?

 

Díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...