Přejít na obsah

Rozvody 1.4 16V 63 kW


ales-r

Doporučené příspěvky

Ja som menil po 120000 material 130€ aj s pumpou robota- robil mi to kamarat tak sme sa dohodli na super cene, inak ako som tu pisal uz inde 120000 je tak akurat lebo pri kontrole vidis len remene a tie su zvycajne celkom fajn vydrzia hodne, mne uz naprikolad mierne slizela pumpa a pistala horna kladka, tak urcite vymen aby si neprisiel k pruseru, napr menili sme rozvody aj svagrovi ten mal nabehanych 138000 a cez pumpu mu to uz riadne hrcalo kladky boli tiez uz nie moc dobre ale remene krajsie ako moje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pánové potřebuji poradit,mám na fabce najeto 90 tkm a dost teče vodní čerpadlo takže mně čeká výměna,při tom vyměním i rozvody,ale tady http://www.skoda-dily.cz/eshop/036198119e-rozvody-1-4-16v.html

je u prvovýroby(originál) a německé prvovýroby přes tisícovku rozdíl,pokud vezmu levněší variantu(3081 kč) tak mám za tu tisícovku čerpadlo.

Kterou variantu by jste brali ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

nebál bych se tý levnější sady+ pumpa Hepu i Kolbenscmidt jinak koukni ještě sem http://www.hamar.cz/cs/1769-sada-rozvodoveho-remene

Měním názor na vodní pumpu Hepu, odešla přesně po 60 tis. km, rozvody originální  jako netknutý. začala z ničeho ch...át. :kol-25: Stará pumpa origo 260 tis.  pouze prosakovala. Jednou jsem měnil Hepu na GIV a držela 90 tis. . jsem nasr....ej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Snad nezalozim duplicitni tema, kdyztak prosim pawouka o slouceni.,.

 

Mam najeto za 4 a pul roku 120000km a budu delat rozvody.. zajimala by me cena, za kterou jste to menili vy, kdo mate rozvody za sebou, pripadne servis, kde jste to delali..

 

Mam moznost sehnat original rozvody skoda za 4200kc vcetne vodni pumpy, pripadne koupit na aukru, ci v podobnych eshopech.. cena se pohybuje od 3000kc za INA az po 3400kc za Contitech,..tedka jsou tam INA rozovdy za 2300kc..

http://aukro.cz/rozvody-ina-kit-skoda-fabia-1-4-16v-036198119c-i5909073366.html

 

Budu rad za jakykoliv podmet. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to v planu... original rozvody dle etky stoji v sa servisu 5904 pumpa 1138kc +dph..8522 kc, mužu je mít za nějakých 4100kč..+práce, kterou mi mechoš zavolá zejtra... +nový ,,fridex,, a plochý řemen.

Práce nechci aby robil kde kdo, přece jen jedna se o velmi choulostivou vec, život auta ohrožující, tzn že kdejakého k tomu nepustim..

zítra se ještě mají ozvat 2 servisy.. tak dam vedet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnil jsem už 2x. Poprvé mě to vyšlo na 9.032,-. Další výměna v roce 2014 mě vyšla celkem na 8.650,-

V obou cenách je vždy zahrnuta výměna svíček /vlastní/, výměna motorového oleje /vlastní/, výměna převodového oleje /autoservis/,

výměna olejového a prachového filtru /vlastní/ a samozřejmě výměna převoďáku s vodní pumpou /vlastní/.

Vše označeno jako "vlastní" koupeno v Car Centrum, Kosořice. Uvedené ceny jsou komplet za materiál a práce v servisu.

Měním okolo 140.000km a kvalita? Musím poťukat.....doposud bez problému.

Editováno: , autor: Misubaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to shrnu.. dotaz-na kolik vyjde vymena komplet rozvody+ vodni pumpa ve skoda servis

Treba toto info nekomu pomuze...

 

1-Agrotec Brno 14000, pripadne 4000kc se svym materialem

2-Agrotec Breclav 11000 + cca sleva 15 procent na dily

3-Bayer Modrice, cena 10 500kc., pripadne cca 2000 se svymi dily

4-TOP Bayer Slavkov, v pripade 5ti leteho vozu cena necelych 8000kc, ovsem nevim, jaky material by pouzili..

 

Nakonec resim vymenu sam, sehnal jsem rozvody origo skoda v cene cca 4200kc vcetne pumpy, k tomu objednal drazkovy remen-klinak, jakmile bude zacatkem unora vymeneno dam vedet co ta sranda stala.. Budu menit i s chladici kapalinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono priemerne zručný mechanik to vymení za hodinu s cigárom , stačí prípravok na zaistenie vačky , prípadne páka na povolenie spodnej remenice , obidvoje sa dajú improvizovane nahradiť , vymeníš remene , kladky , našponuješ na rysky a je to ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...