Přejít na obsah

Vibrace volantu


Feri1

Doporučené příspěvky

Jejich kola origo tovární plechy. Ještě mám přivézt svoje letňáky 16" spectrum a 18" luxon, ale nevim co tím zjistíme. Navíc u těch luxonů mám dvě pneu nějaké nakoplé, takže tím toho moc nezjistíme. Už se mi tam nechce s těma kolama jezdit a zjišťovat to. Zatím to vibrovalo na všech kolech, tak to kolama už být snad nemůže. Napadli mě tlumiče jestli nemůžou být třeba špatný. Přijde mi že se to potáhne do doby, než překročím 60 tis. km a tím pádem konec záruky. Teď mám 53 000 km. Je takovej problém tam dát novou nápravnici, ramena, tlumiče. když to auto stálo 3/4 mega a zkusit to tak jestli se to vyřeší? Asi je :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toho se neboj,na záruku se v tomto případě nemůžou vymlouvat a kor když to s nimi už tak dlouho řešíš,no já jsem zvědav jak dopadnu jů,teď mám ty letní kola na tom Hantru a hned 1. dubna je tam dám a jsem zvědav jak to dopadne u mě.

já si myslím že kolama to být nemůže,věřím že kdyby jsi svoje kola dal třeba na oktávku,tak že to dělat nebude!jen se na to vymlouvají!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K záruce je důležité:

ke každé operaci - opravě - pokusu o opravu v záruce musí  servis písemně vyhotovit zakázku o převzetí auta k opravě reklamovaných závad - reklamovaná závada tam musí být popsaná . Pokud Ti řeknou, že je vše v pořádku - musí to servis do předávací části zakázky napsat /např. závada odstraněna nebo závada nezjištěna atd/ pokud Ti řeknou, že závady nejsou odstraněny , musí do protokolu napsat, jak bude servis dál pokračovat v jejich odstranění atd. Prostě o všem musí být písemná stopa. Nedaj na řeči a nějaké opravy či pokusy bez písmného sepsání zakázky!!! Co platí / z vlastní praxe na dvou vozech vyzkoušeno/ , že po třetím nepovedeném pokusu /vše písemně podloženo/ o odstranění té samé závady sepiš jednoduchý dopis s daty nepovedených oprav v záruce + čísla zakázek a jako řešení vzniklé situace navrhni odstoupení od kupní smlouvy - tím jsem vždy dosáhl konečně opravy vozu -  vůz je potom odvezen do M.B. a cca po 10 dnech vrácen  opravený. Na ten odvoz vozu k opravě v M.B. se bohužel čeká 2-3 týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......hele, pneu jsou děsný voodoo v tomhle.....

 

Kupoval jsem já vůl Barum Polaris 3, dorazily mi made in Romania, reklamoval jsem je přesně kvůli tomuhle problému, čtvrt kila závaží každý kolo a nedalo se na tom jezdit, od 120 třepání celýho auta a s rychlostí se to horšilo. Dva pneu servisy nezávisle na sobě mi řekli, že jsou to špatný pneu a prostě se to vyvážit nedá - mění se nerovnoměrně tvar běhounu rychlostí a tim pádem i vlastnosti vyvážení. Že dobrý kolo má být do 70g max, jinak je blbě vylisovaný nebo z blbýho materiálu. Otrokovice mi zamítli reklamaci, že to právě koumali na tom Hunteru, a že je to v rámci tolerance vývažku, a proto smůla. Koupil jsem Pirelli gumy na zimu a je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vwsharan: Dali mi tam zase zpět hned ty moje. Na těch jejich kolech mi to taky dělalo. Napřed říkali že je maj v pořádku bezvadný a tak. A když to nan nich taky dělalo, tak řekl že mají už asi najeto 10 000km, tak nevím co to pro mě mělo znamenat. Napíšu garančnímu technikovi jestli mi to vystaví zpetně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Tak auto spraveno. Je na tom nová nápravnice z octávky a ramena stejně jak psal člen VETROVSKY. Více jsem při výměně kol nezjistil. Auto už nevibruje a volant se nechvěje, jen ve vyšší rychlosti lehce, ale to už přičítám kolům a vozovce. Je to o dost lepší než předtím. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj lidi,

vim že se něco podobného řešilo o něco níže,ale servisák mi tvrdí že to nemůže bejt nápravnice.Prostě když pořádně přidám plyn,tak od 100 do 130 cítím vibrace ve volantu.Auto Škoda Superb II 2,0TDI 103kw,DSG.r.v.2009. najeto 96tis.

A pak ještě druhej dotaz,přijde mi že začínaj bejt docela hlučný ložiska,častej problém superbů do roku 2010.Jaký jsou ty, co zase neodejdou po 100tis/km?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem ložiska všechna, některá na záruku a jiná sám, dával jsem tuším Febi a zatím je klid cca 50tkm. Jinak ty vibrace prý opravdu škoda řeší výměnou nápravnice. Dělá to u manželčina superbu také a je to také 103 kW nafta 91tkm. Jí prý to nevadí, ona na nedává plný plyn, a já s tím nejezdím, tak to neřeším. Kdyby někdo něco veděl, budu rád když se nebude muset měnit nápravnice, asi to nebude za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najprv si budú pýtať servisnú knižku,či máš v poriadku všetky servise a zároveň potvrdenú servisku...a ešte aj tak to nemusí stačiť..ak sa nemýlim,tak bude potreba asi súhlas ŠA ...na niektoré veci v rámci KULANCIE sú ohraničené časom a najazdenými km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi bude pravda že se zkusí ohánět servisem od autorizovaného servisu, dále ten nájezd možná taky budou řešit. Ale je to problém, který tam hodně řeší a je už od výroby. Jedná se zkrátka o výrobní vadu ,která ovlivňuje funkci výrobku. Na některých kolech se projeví víc než na jiných - mě se to projevovalo nejvíc na 16" zimních plecháčích. Může také pomoci vyvážení kol na stolici hunter kde se změří házivost pneu jak do stran tak nahoru a dolu. Tím se to hodně vylepší, ale pokud je problém na nápravě, tak to nikdy nezmizí. Zvláštní je že na těch nápravnicích z octávky to pak už nedělá ( aspoň teda v té stejné rychlosti ). Takže bych zkusil tu vyvažovací stolici Hunter v zátěži a poté s protokolem navštívil servis. Ten to pošle technikovi do boleslavi a tam se to řeší. Držím palce, není to na jeden den ale musí se je otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

tak já už mám tyto zkušenosti též za sebou a dokonce jsme je i postupně konzultoval a řešil s kolegou "GeorgeTDi",mám velice dobrého známého ve Š.A. Ml.Bol. a podmínkou na to aby jsi měl šanci na opravu této závady je pravidelně vyplněná servisní kniha,a nesmí zjistit jaké koliv úpravy na autě,no a pak je také být důsledný a drzý a nenechat se odbýt,tedy pokud máš vše v pořádku.Vše začne tím,že ti řeknou,že na tvém autě musí odzkoušet nová kola,která jsou naprosto v pořádku a mají je obutá a vyvážená na speciální zátěžové vyvažovačce "HUNTER",a pokud to stále bude dělat,pak se to dává na posouzení do Ml. Bolaslavi do Š.A. kde rohodnou co s tím,ale pokud po výměně za nová kola od nic hto dělat nebude,tak se ti prý může stat to,že ti naúčtují ty nová kola co ti tam dají s tím že auto máš opraveno a že tato závada nebyla jako výrobní,ale že to bylo těmi koly a tudíš máš smolíka a zaplatíš nová kola,tak na to pozor.Dá se prý taky domluvit,že taková kola (testovací) mají i na servise a tudíš když to dělat na těchto kolech nebude tak ti dají na výběr zda chceš nová kola,či ne.

Jinak opravu opravdu řeší výměnou náprvnice,kde používají hliníkouvou z oktávky a pak se vybrace opravdu skoro úplně startí a taky se posunují na jinou hranici.a jen pro info pokud se to opravdu takto mění tak je oprava účtována částkou něco málo přes 70 000 kč a tudíš se snaží hledat maličkosti aby mohli tuto variantu zamítnout.Což se stalo i mě,proto o tom vím tolik,jelikož jsem to dost dlouho s nimi řešil.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...