Přejít na obsah

Zimní kola - plecháče nebo ALU ?


Xaradas

Doporučené příspěvky

Poďme od začiatku.

1. Plechové stoja cca. 35€ to je 140€ plus puklice cca 20€. Na Octáviu som za štyri roky kupoval tri sady, to je 60€. Spolu 200€. Aj pri starostlivosti boli na miestach HRDZAVÉ.

2. Alu cena bola 75€, to je 300€. Rozdiel 100€.

3. Teraz čierne či strieborné??? Strieborné sa mi k môjmu autu nehodia, keď mám všetky doplnky čierne. Je to proste niečo iné. A mne sa páčia. Vaše pripomienky si vážim. Nechcem si protirečiť ale treba sa pozrieť.

Editováno: , autor: Maco123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Me se ty cerny alu libi podle me i k ty barve slusi.

Palec nahoru kazdemu kdo se snazi aby to vypadalo i zime, kdyz ted v zime vidim tu zaplavu styleplusů ( myslim i liftback) s plechacema casto i bez poklic tak bych blil, ta druha pulka vozi original rapid poklice a to je taky hnus velebnosti ( to rikala nezavisle i moje zena kdyz jsme sli kolem jednoho takoveho a ta si toho obvykle vubec nevsima)

Me tedy taky nezbylo na zimni alu a kvuli cene gum bych stejne vybral 15" ale mam alespon original dle meho nazoru uchazejici poklice

Dentro z F3

Ale nikomu nic necpu je to jen muj nazor.

post-90154-0-63648700-1417728342_thumb.j

post-90154-0-74639300-1417728364_thumb.j

Editováno: , autor: Sir Jim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ty cerny alu libi podle me i k ty barve slusi.

Palec nahoru kazdemu kdo se snazi aby to vypadalo i zime, kdyz ted v zime vidim tu zaplavu styleplusů ( myslim i liftback) s plechacema casto i bez poklic tak bych blil, ta druha pulka vozi original rapid poklice a to je taky hnus velebnosti ( to rikala nezavisle i moje zena kdyz jsme sli kolem jednoho takoveho a ta si toho obvykle vubec nevsima)

Me tedy taky nezbylo na zimni alu a kvuli cene gum bych stejne vybral 15" ale mam alespon original dle meho nazoru uchazejici poklice

Dentro z F3

Ale nikomu nic necpu je to jen muj nazor.

 

Já mám ty hnusný Rapid poklice a jsou fakt hnusný, na druhou stranu si říkám, že se snad nikomu nezalíbí a neukradne mi je. To vidím jako jejich jedinou a asi zásadní výhodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, jestli se to tady s těma poklicema na plecháčích nějak nepřeceňuje. S poklicema na plecháčích stejně žádné terno neuděláš a v těch zimních sračkách je to podružné. Hlavně aby když už jsou osazené byly kvalitní a ne žádný shitt. A co se týče designu na to má každý svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chci se zeptat máte někdo alu 14" na Rapidu?Vím asi to bude vypadat blbě.Ale chci tam dát 14" protože mám pneu na 14" letní.A není zas tolik peněz tak chci koupit jenom disk alu 14".Nechce se mi kupovat 15" kola a pneumatiky.

Editováno: , autor: Zdeny89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...