Přejít na obsah

Zimní kola - plecháče nebo ALU ?


Xaradas

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

S těmi šrouby je to přesně opačně.

Šroub na originální ráfek a je jednou zda plechový,nebo z lehkých slitin má šroub s dosedací plochou kulovou.

Aftermarket ráfky naopak v drtivé většině používají šrouby s dosedací plochou kuželovou.

Vyjímku tvoří tkzv.přesně vrtané ráfky,u nich,přesto,že nejsou originální používají se originální šrouby s hlavou kulovou.Tyto ráfky mají také středový otvor shodný s orig ráfkem,tedy 57,1 mm a není nutné použít středovou vymezovací kroužek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 5. 8. 2013 na 10:18, Maverick napsal:

Ja jezdim zimu na alu, dokonce mam 7,5Jx18 s pneu 225/40 R18.

Ty sice nepasuji na Rapida, ale na zimu se vratim o tridu vys do OIII - jen tim chci rict, ze netreba se bat alu kol na zimu. Snad jen pokud pouzivas retezy bych byl opatrnej prave kvuli riziku poskrabani laku.

Zdravím mám prosbu dají se použít plechače z O1 generace na Rapida spacebak 1,0TSI 81kw.Mam na octaviji pneu 195/55 R15 a na Rapida musím kopit gumy 185/60R15 a nevím zda půjdou na plecháče z Octavky.Nechce se mě schánět i nové disky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

To jsem si myslel že moje 16" Itálie byl za 1650,- dobrý kup :D. Za tuhle cenu Plecháče nemají smysl...koupil jsem nato nexeny cca 1800,- Kč kus, jezdí docela slušně, když vezmu že jsou v tomhle rozměru skoro nejlevnější z těch "značkových". Rozdíl v ceně proti slušný gumě na 15" kola je prakticky nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...