Přejít na obsah

Zimní kola - plecháče nebo ALU ?


Xaradas

Doporučené příspěvky

NOKIANy jsou doma. Na moje ježdění v nížině budou určitě dobrý.

attachicon.gifIMG_20130819_173237.jpg

 

Dobre si koupil. Ja je mam taky, konkretne v rozmeru 195/55 R15 a co se tyce chovani na snehu, tak jsem na lepsich kolech nikdy nejel. vynikajici.

 

na druhou stranu se priprav, ze jsou docela hlucny, ale to se da pretrpet. to svezeni je bomba, takze na huceni za chvili zapomenes, nebo si das vic nahlas radio. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"krasnejsi" je vec subjektivniho nazoru. mne se treba ty tvoje nelibi a osobne bych na auto jiny nez origo alu nedal.

S tím souhlasím :). Každého věc. Docela by mě zajímalo od koho Škodovka ty kola bere. Nějak se mi nechce věřit, že si je děla sama :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já jsem dneska objednal ty Savy 1043 za kus, doprava zdarma tj. 4172. ale spíš než o cenu mi šlo o to, že vím do čeho jdu. nerad bych pak litoval, že mám značkový gumy a musím parkovat pod kopcem. 

 

Tak už SAVY dorazily? Jak vypadají na první pohled :kol-140:? Jaký je DOT? A dodání z e-shopu v pohodě?

Rozhoduju se mezi Barum a Sava + plecháče (jízdní parametry uvádějí podobné, Sava je lepší na spotřebu a hluk - jestli ty parametry mají tedy se skutečností něco společného).

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsou u kamoša v pneuservisu, ani jsem je neviděl, nechal jsem je poslat rovnou k němu. nepředpokládám, že by s nima byl problém, gumy jsem v obchodě kupoval snad jednou v životě jinak eshopy a problém nebyl. než jsem je objednával, tak jsem se ujistil, že jsou vyrobený letos, tak uvidim. jinak se vyrábí v polsku jestli ti to pomůže v rozhodování. měl jsem slovinský i polský a rozdíl jsem nepoznal. ten DOT zkusím schválně zjistit ještě dnes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja u objednavky pneumatik v e-schopech uvadim ze chci gumy vyrobene od xxxx a zatim to fungovalo. ve vetsine e-shopu maji u objednavek volne pole "poznamky k objednavce" nebo tak neco. Pri prevzeti si to prohlidnu hned pri placeni, nijak je nebali. takze tohle se da pomerne lehko poresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z PneuNet.cz mi odpověděli (dotaz na SAVA S3+ (výroba Turecko) & Barum POLARIS 3 (Portugalsko) 185/60 R15): "...pneumatiky jsou vyrobeny v letošním roce. Pokud si budete pneumatiky objednávat, vypište si do poznámky prosím, že chcete rok 2013, aby při balení nedošlo k záměně, jelikož se skladové zásoby neustále obměňují."...

*DOT mi neřekli.

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten DOT nevim, psal jsem tomu kamosovi a rikal, ze jsou z roku 2013 a tyden uz si nepamatuje a ma ty gumy asi zaskladany. do dvou tydnu si pro ne ale pojedu a pak budu vedet. mne napsali pred objednanim z pneunet toto :

Dobrý den,

pneumatiky Sava Eskimo S3+ 185/60 R 15 84 T jsou stále vyrobeny ve 21. týdnu roku 2013.

Pokud si pneu objednáte, prosím, napište si ověřený DOT do poznámky k objednávce, aby nedošlo k záměně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem na ne zvyklej z predesleho auta. stridal jsem barumy, sava, a ty vredesteiny jsou asi nejlepsi. Lepsi me prisly u pujceneho auta jen Continental winter contact ale tam uz mi vadi ta cena. Barumy pak nejhorsi - od novoty to jeste nejak slo ale po ojeti katastrofa. Kazdy rozjezd na snehu jsem hrabal.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...