Přejít na obsah

Protržený vzduchový filtr Fabia RS


Doporučené příspěvky

Zdar pánové,

 

posledních 5tis km mám problém, už podruhé sem protrhl vzduchový filtr. Poprvé sem si říkal asi tam něco vlítlo, ale teď když se to opakovalo mi to přijde divné. Na diagnostice nic a co sem se ptal lidí co makaj s autama, tak nikdo nic podobného neviděl. Podle diagnostiky auto běží v pořádku.

 

Napadá někoho co s tím, nebo se s tím někdo setkal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přátelé okřídleného šípu,

prohlížel jsem si fotografie od kolegy: Jandax. Kupuji jenon origo Škoda filtry a zatínm žádný problém. Kolikrát také pořádně lilo a nic. Když jsem se díval na jeho fotografie toho filtru, už rozlisování té oranžové gumy přez lamely filtru znamená nekvalitní výrobu a jaká byla kvalita filtrovacího papíru?. Dokázal bych tohle pochopit v husté vánici i na origo filtru, ale za deště? Jistě vlhkost existuje, ale zacpaný filtr a jiné skutečnosti a vyvrbí se tohle to. Viděl jsem to poprvé v životě. Co mne ještě čeká? Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po demontáži výka filtru jsem byl taky zděšen tohle sem taky nikdy neviděl ale znovu podotýkám že lilo doslova chcalo. Byl takovej déšť že sem jel na plný stěrače a 40 po rychlostní silnici. Ten den se známému dostala voda až do válců na octávce tdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...