Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Pánové mám na vás prosbu, jaké máte zkušenosti s kombinací Bolero + HF? Otec má Nokii 6220c a při spárování a připojení k autu se mu během jízdy co cca 2 minuty rozsvítí displej. Což při několika hodinové jízdě docela nesmyslně vyšťaví baterku. Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Samsung SII a mne BT vse OK, prehravani pres BT, sprava kontaktu, vse v cajku, Baterku mi to v mobilu skoro nezere, displej se v mobilu nerozvecuje.

 

U mne jedine problem je, ze se mi nedari vymazat dlohodoba spotreba, porad jsem neprisel jak, dle navodu se mi to nedari. (mam multi volant) Pak mi jeste vadi, ze kdyz se nastavi vypinani displaje na radiu po 10s, tak to tam nedrzi a po dalsim natartovani se to musi zase aktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

To Luman: moje bolero ma tyto porty: USB / Aux /  a v kastliku SD Card   viz obrazek a pokud ma i blutooth tak muzes i mp3 z telefonu prehravat pres Bolero.

 

To Bojler: Taky ovladam spis telefon na radiu, na volantu vetsinou vytacim pred tim volana cisla, no ale nejvice vyuzivam hlasove vytaceni - to je paradicka.

post-79848-0-58457500-1381079750_thumb.j

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si za ten multifunkční volat k Boleru na tvém místě připlatil. Pokud budeš mít BTHF je příplatek 1000Kč. Například přepínání skladeb uložených na SD je pohodlnější, mně osobně nepřijde moc pohodlné přepínat je na displaji, odvádí to pozornost od řízení. Dále se na něm dá pohodlně listovat v Maxidotu. A příplatek 500kč za hlasové vytáčení bych při ceně auta neřešil.

Editováno: , autor: bigbopp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám na vás prosbu, jaké máte zkušenosti s kombinací Bolero + HF? Otec má Nokii 6220c a při spárování a připojení k autu se mu během jízdy co cca 2 minuty rozsvítí displej. Což při několika hodinové jízdě docela nesmyslně vyšťaví baterku. Máte někdo podobnou zkušenost?

 

Mám podobnou zkušenost, i když zatím jen čerstvou. Vezl jsem teď nové auto z Brna do Prahy a po spárování s HF mi to baterku za cestu prakticky vysálo. Na grafu stavu nabití v mobilu to bylo krásně vidět. Mám Nokii 620 s WM. Předtím jsem ten samý mobil používal přes HF ve Scautu a žádný problém. Jestli se mi rozsvěcoval displej jsem si nevšiml, zkusím zítra prověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě BTHF celkem v pohodě, telefon LG, ale jinej problém, mám v tel. dvě sim, soukromá sim1, firemní sim2, samozřejmě stále obě aktivní, ale po spárování je vždycky na BT aktivní jen sim1, nevím jak to nastavit aby šlo při volání vybírat ze které sim jako to jde na telefonu, takže buď volám přes BT za svoje prachy a nebo musím šáhnout do šuplíku, vyndat tel. a volat sice za firemní ale pěkně ručně  z telefonu... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli je to řešení, ale napadá mě tohle. Dvě SIM může BTHF vnímat jako dva telefony. Při zmáčknutí tlačítka na displeji vpravo nahoře s názvem jména připojeného telefonu by se měly objevit názvy dříve připojených telefonů a jít zvolit, který z nich má být na BTHF aktivní. Zkusit ho spárovat jednou jen se SIM 1 a podruhé jen se SIM 2. Třeba si to nejak rozliší a pak to půjde přepínat. Spíš se ale identifikuje jen s přístrojem jako takovým a pak to fungovat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to jsem zkoušel ale jak píšeš, spáruje se to s telefonem a ne se simkou, když je v tel. jedna tak funguje na tu co tam je, když jsou dvě tak vždy funguje sim1 a druhá je neviditelná, když jí v tel. deaktivuji tak napíše "není spojení se sítí"

Podaří se jen v případě že tel. odpojím, deaktivuji na telefonu sim1 a pak znova připojím což ovšem není řešení, odpojovat, připojovat a brát mobil do ruky a deaktivovat..... to už je jednoduší si normálně zavolat ..

Editováno: , autor: viewer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez jsem dostal O3 tak jsem upgradoval muj mobil samsung na Adndroid 4.1.2 Jelly Bean.  Radio pri volani a vseznamu zobrazovalo fotky mych kontaktu.
No a proto ze mne novy system v telefonu neuspokojil, vratil jsem tam puvodni Android 2.3.6. 

No a po tomtu downgrade mi Bolero fotky kontaktu nezobrazuje,  Je to nekdo kdo ma telefon s Adroidem 2.3.6 a jak je na tom se zobrazovanim fotek kontaktu ??
Upozornuji ze funkci zobrazovat fotky kontaktu mam v Boleru zaskrtnutou - a stejne nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viewer> tak dneska jsem to schválně zkoušel s manželčiným dvousimkovým Samsung Duos. Volat mi jde přes BTHF normálně z obou simek. Akorát výběr simky si musím přepnout na telefonu, to umí jen SW telefonu. Stejně tak se přes BTHF normálně na obě čísla dovolám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím jestli se jde dovolat na obě čísla to jsem nezkoušel, tedy dovolat se určitě půjde ale jestli boudou obě "zvonit" přes HF

 

ale mě šlo hlavně o volání abych mohl zvolit sim, vytáhnout mobil ze šuflíku, přepnout na něm sim a pak volat přes HF mi přijde jako

poněkud nešťastné řešení, HF mám proto abych nemusel manipulovat s tel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem to špatně pochopil. Myslel jsem, že po spárování s HF to nejde ani v telefonu přepnout a kvůli volání ze sim2 je nutné se od HF odpojit. Těžko chtít od infonatinmentu aby tohle uměl. Každý výrobce telefonu si přepínání řeší svým SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prolezl jsem nějaká zahraniční fóra, ale stále je víc otazníků než jistoty:

Co vše lze zobrazit a ovládat na Boleru ve spojení s iPhone 5 iOS7 bez Mitsumi-stejně není lightning kabel. Tedy jen za použítí bluetooth?

-kontakty, obrázky kontaktů?

-poslední volaná čísla?

-volba skladby, alba?

-pokyny z navigace v iPhone (Sygic, google maps...)?

-SMS?

-hlasové vytáčení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...