Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

čau kluci. Mám Bolero a v menu je funkce Mirrolink a ted sem koupil Samsung A5 který podporuje tuhle funkci. Co potřebuji abych rozhodil Sygic navi. Mám koupenou verzi ale na Mirror potřebuji jinou. Klidně bych je ještě koupil ale ted myslíte že stačí propojit radio s kabelem?? Děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, nemá někdo tušení, zda jde ve starší verzi Bolera OIII přehrát nějak software, aby prostředí vypadalo jako v novém, větším boleru? Nenašel jsem obrázek, tak přikládám prostředí ze superba, je podobné. Pokud ne, tak co by obnášela výměna za větší verzi, díkyinfotainment-tile-03.jpg:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Cena skoro ako za fabrickeho Amundsena s tym,ze je to 3D,ze to zvladne aj prehravanie videa,vyriesi to problem dorabky parkovacej kamery u Bolera,ktore tuto moznost nema,moznost rozsirenia o DVB-T a DAB vysielanie.Zaujimave,len ta cena keby bola kapanek nizsia :kol-32:

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koľko zato pýtajú a ako náročná by mala byť montáž ?

Som na to zvedavý, ale rýchlosť reakcie v navigácií vyzerá ako keby to bežalo na procesore z kalkulačky :-)

Je škoda, že originál infotainmenty ani tieto doplnkové systémy niesú schopné nahradiť tablet strednej triedy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes,cestou do práce, mi z ničeho nic začalo rádio samo přepínat stanice, pak se to samo přeplo na AM a vrcholem bylo, když se mi bolero přeplo samo do setupu. Vypl jsem to a zapnul znovu, stanice chvíli držela ale pak se to stalo znovu. Rádio si začíná žít po svém... Měl někdo stejné problémy?? Verzi software mám 0421.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně USB. Pokud připojím telefon přes USB, Bolero jej v pohodě načte a mohu si přerávat skladby dle libosti. Ale flešky to odmítá. Vyzkoušel jsem 3 a ani jednu mi Bolero nenačetlo. Je sice pravda, že flešky jsem měl naformátované v NTFS ale to by snad neměl být problém,ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...