Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Ahoj, pokud uz se to tu objeviło, predem se omlouvam. Dnes se mi stalo (3x), ze se mi pri jizde vyplo autoradio a po asi minute, dvou se radio jakoby zresetovało a zaplo. Nekdy mi bluetooth nenasel telefon a pak se po vypnuti a zapnuti motoru radio zase vzpamatovalo. Kdyz se radio vyplo, tak vzdy tlacitka okolo displeje svitila. Pak se zase proste zaplo a jako by se nic nedelo. Ma nekdo podobnou zkusenost? Predem diky za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To natocenie video, mozem potvrdit. V januari mi zacalo radio blbnut. Prepinalo sa same, nereagovalo na dotyk. Po odoslani videa do SA, mi vymenili panel radia. Ale teraz opat prisla zima a nastal rovnaky problem. Opat som nahral video a v servise video poslali do SA. Ale teraz uz SA natahuje cas. Najskor mi prehrali SW a dnes si opat stahovali nejake logy. Auto je uz mimo garancie, ale na toto by sa zaruka vraj este mala vztahovat, takze som zvedavy. Takze urcite vzdy nahravaj video.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2016 at 18:03, dettektorr napsal:

Dekuju moc. Je divny ze mi to ten update portal nenabizi.

Odesláno z mého K4000_PRO pomocí Tapatalk
 

 

V 18. 12. 2016 at 17:04, martin.salat napsal:

Takze panel radia opat vymeneny. Uvidime, dokedy to bude fungovat.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

oba dva, vypněte si svoji hlášku "odesláno z ......" -> prohřešek proti pravidlům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtěl bych se zeptat, zda bude po výměně starého Swingu za Bolero(displej - 5E0 919 605B, jednotka - 5E0 035 842 A ) a následném nakódováni vše fungovat.
Mám HF na starém Swingu.
Bolero je z OIII, kde byl namísto Bolera namontován Columbus, takže snad žádná černota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...