Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Páni potrebujem malú pomoc. Hral som sa s kódovaním rádia bolero na O3 a prestalo sa mi zobrazovať welcome logo pri zapnutí rádia...už som si myslel že som to vyriešil ale nie úplne...situácia je nasledovná. Väčšinou ho neukáže ale občas akoby malo svetlú chvílku a objaví sa..je to také celé dosť random...všetky bity skontrolované a nadstavené tak ako boli ale nič..skúšal som už dokonca aj factory reset ale tiež s neúspechom..má niekto nejaky hint ako to vrátiť spať tak aby ho ukazoval za každým? Ďakujem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
V 2. 1. 2017 na 22:26, ferda25 napsal:

Nebude fungovat hlasové ovládání a telefon.

Je tu někdo kdo měnil Starej Swing s BT  na BOLERO MIB 1 a telefon mu jde ? nějak nerozumim  proč by to jít nemělo....pořád o tom přemýšlím...mám doma (displej - 5E0 919 605B, jednotka - 5E0 035 840 A )  Hlasové ovládání mi je fuk, ale ten telefon by mě mrzel.

každá zkušenost mě zajímá :-) ..bohužel tu je několik příspěvků, jestli to jde a že se na to někdo chystá, ale pak výsledek už nic  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Problém s tím nemám, ale jak si sem dal ty aktualizace ze stránek škoda, kde se píše že se to týká MirrorLinku, který bych chtěl do Bolera dostat. Jen jsem spletl MR mám 2/2015 a tudíž v Boleru MirrorLink není, někde jsem se dočetl že se do Bolera dával od MR 5/2015. Tak jsem myslel, že bych to do Bolera dostal přes nějakou aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

1) Řešil tady někdo upgrade tuneru na DAB+? U nového auta logicky není problém si podporu DAB+ objednat (nechápu, proč to škodovka nedádá automaticky), nicméně u ojetin např. ze Škoda-Plus nemá digitální tuner skoro žádné auto. Do 5 let to přitom bude nutnost. Dá se to nějak jednoduše upgradovat? S jakými náklady?

 

2) Lze nahradit infotainment s v původní O3 novější variantou po faceliftu s lepším displayem?

 

 

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DAB nelze dodatečně namontovat, případně dohrát.

 

A v nejbližších letech to žádná nutnost nebude, to je jen média straší lidi.

Víš co lidí by mohla pak radia zahodit? DAB není standardem ani u prémiových automobilek.

Ve ŠKODA Auto je standardem pouze pro Columbuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to je oficiální odpověď. DAB+ dodatečně nelze. Jenže konec analogu je jen otázka času, a na jeho nasazení rozhodně nebude mít vliv skutečnost, že nějaký Pepa má v Octávce nepoužitelné rádio. A vyhazovat za pár let u staršího auta několik tisíc za výměnu infotainmentu, tuneru a kdo ví čeho ještě bude chtít málokdo, tzn auto zůstane bez rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...