Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Kluci, ono není možné připojit a současně používat 2 telefony pro BT HF? 

Bolero mi nabízí jen mobil A, nebo mobil B, problém ale je, že na HF potřebuji oba.

Neřešil náhodou někdo tento problém? Případně třeba přes nějakou kompatibilní Bluetooth krabičku, či tak něco..

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ty problémy s velikostí zřejmě budou. Občas se mi na staré 32 GB SD kartě stávalo, že po zapnutí zapalování rádio nehrálo poslední skladbu, ale tu první. Potom, co jsem SD kartu nahradil FlashDiskem 128GB, stalo se z toho téměř pravidlo. Popravdě, začínám být alergický na 4TET, který mám první v pořadí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8/27/2017 na 20:45, ferda25 napsal:

Lze nahradit MIB jednotkou stejného typu s DAB+, MIB2 standard nelze nainstalovat.

 

A od kterého roku se do O3 montuje MIB2?

 

Nahradit 6.5" Bolero v O3 před faceliftem novější 8" obrazovkou z O3FL prý lze:

http://octavia-rs.com/index.php/thread/25881-tausch-bolero-mib2-display-gegen-bolero-mib2-facelift-display/

 

Údajně stačilo jen koupit a vyměnit obrazovku. Zkoušeli jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozlišení nového 8" Bolera a Amundsena je 800x400 px, což by mělo odpovídat rozlišení 6.5" Bolera před faceliftem.

 

http://ws.skoda-auto.com/TechnicalLexicon/print_techlex.aspx?itemid=482&language=1

 

Teoreticky by tak mohlo jít vyměnit jen samotnou obrazovku. Ovšem SW nového infotainmentu z varianty po faceliftu asi do původní jednotky dát nepůjde, takže pak by bylo potřeba koupit i novou jednotku.

 

Nakolik vyjde komplet infotainment Bolero z O3FL?

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...