Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 4. 1. 2018 na 10:39, Zdenek Pastorek napsal:

A z CD by film přehrát šel, když nejde z karty? Nemyslím si to...

Na CD mechanice v Amundsenu nevím, ale na Columbusu v CD/DVD mechanice určitě ano, alespoň v manuálu je to psáno. Já mám Bolero a z SD karty filmy (avi, mp4, mkv...) sice spustím, ale jde mi jenom zvuk.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo AA ;)  . A já jsem taky nepsal nic o tom, že by Bolero umělo video z případné mechaniky, já jsem psal, že to umí Columbus ;). No motáme tady pátý přes devátý :unsure:.
Nic no, mě spíš tedy štve, že rádio v roce 2018 neumí přehrát video soubory z SD karty, to je fakt super počin. Pochopil bych ještě, že by to nešlo za jízdy, ale ono to nejde vůbec :unsure: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám na svém Boleru aktivní Smart link, ale po připojení přes Mirrorlink mi mobil nebere hlas z mikrofonu auta. Je to vyloženě nenastavitelná vlastnost rádia, nebo se s tím dá něco dělat, aby to fungovalo?

 

Mám samozřejmě i hlasové ovládání a to funguje bez potíží.

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Skodovke je pre iOS aktualne jedina moznost, ktora funguje (normalne) CarPlay, Bohuzial vsak s velmi obmedzenou ponukou podporovanych aplikacii. 

V novych Fordoch so systemom SYNC3 (od verzie 3.0) funguje SDL (Smart Device Link) - uvadza oficialny blog Waze a mam to potvrdene aj od lokalneho predajcu Ford - pomocou ktoreho je mozne pouzivat Waze z iOSu. SDL by sa postupne malo dostat aj do infotainmentov inych automobiliek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...