Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám novou Octavii Scout s Bolerem a mobil Huawei P9. Po připojení mobilu přes kabel a pokusu o propojení přes AndroiAuto zatím bez úspěchu. Pokaždé mi to píše "Spojení přerušeno". Netuším, jak tomu přijít na kloub. V Mobilu mám nainstalovanou aplikaci AndroidMate. Přiznávám bez mučení, že nejsem moc zdatný.

 

Aktualizace 30/5/2018 - rozchodil jsem AA. Bylo zapotřebí stáhnout opravdu poslední verzi z apkmirror.com.

Editováno: , autor: xzdend
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Presne tak, zatial vsak Apple nevydal beta verziu iOS12, ktora by obsahovala potrebnu verziu CarPlay. snad to stihnu v najblizsich tyzdnoch, aby bolo mozne otestovat Waze pred produkcnym nasadenim (odhadom na prelome septembra/oktobra)

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu :-) Mám nově Jabko 8 - Nefunguje mi přehrávání hudby např. ze spotify přes bluetooth v autě - Hovory normálně přes BT jdou, ale když pustím spotify, hraje přímo z telefonu. Předtím jsem měl Samsunga S8 a tam bez problému hrálo z autorepráků. Zkoušel jsem přenastavit, smazat párování a znovu nahodit, atp, ale nepomohlo. V autě povolené Audiostereo A2DP nebo tak něco mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj mám dotazy ohledně radia Bolero (v autě 8 tlačítkový displej ).Mám tam jednotku která nemá navigaci. Sehnal jsem jednotku 5Q0 035 874C která nikdy nebyla v autě aktivovaná a nastavena.

  • Je v této jednotce navigace ?? (hledal jsem to na netu a není to jednoznačné – někde je že ano někde je že ne).
  • Jestliže nebyla nikdy v autě dá se aktivovat pomoci vcds? (když jsem zkoušel jednotku chtěla aktivovat).
  • Jestliže navigaci má bude pracovat s 8 tlačítkovým displejem Bolero (asi by neodpovídali popisy tlačítek).

 

Díky za info.

Editováno: , autor: aja30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

 

mám OIII Scout nefacelift, datum výroby 18.5.2015. V infotainmentu Bolero se po zapnutí klíčku někdy ukáží analogové hodiny a někdy zcela náhodně se nejdříve zobrazí nápis s logem Scout. Nevíte čím je toto řízeno,  co se zobrazí ? Rád bych, aby se vždy zobrazil nápis Scout a pak až analogové hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...