Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Třeba případ všech Fabii MR17 s Bolerem, nefungoval tam Surround a ŠA to skoro po roce řešila novým FW. No na tom portálu nikdy nic nebylo, muselo se na reklamaci do servisu, pokud si tedy majitel problému vůbec všimnul a reklamoval jen. Pokud ne, má asi smůlu.

 

A třeba v mém autě je FW cca rok starý. Vím že někteří mají už novější verzi než já, ale WEB nic neukazuje, v ŠA o ničem "neví" a aktualizovat nehodlají... (leda že by mi tam něco nefungovalo a řešilo se to reklamaci, pak by se tím prý zabývali, ale vzhledem k tomu že už mám FW, který je OK, tak smůla)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mám O3 2015 s Bolerem. Mám parkovací senzory vpředu i vzadu. Všiml, jsem si, že se mi často displej nepřepne na ukazatel vzdálenosti od překážky. Zvukové upozornění funguje, jak má, ale zobrazovaní ne. Nevíte někdo, čím to může být? I když zkouším mačkat tlačítko parkovacího asistenta, tak se to prostě nezobrazí. Jediné, co mě napadá, je vadné rádio.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj, mám dotaz k Mirrorlink Aplikacim. Jde ikonka seznam aplikací při spuštěné aplikaci,  umístit na levou stranu? Zobrazuje se mi defaultně vpravo dole, po kliku se přemístí vpravo nahoru a akorát tam "překáží" informacim ze sygicu :-) Idealní by bylo, kdyby zajížděla mimo LCD a vyjížděla při pohybu rukou před LCD - jako má VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JiVi napsal:

ahoj, mám dotaz k Mirrorlink Aplikacim. Jde ikonka seznam aplikací při spuštěné aplikaci,  umístit na levou stranu? Zobrazuje se mi defaultně vpravo dole, po kliku se přemístí vpravo nahoru a akorát tam "překáží" informacim ze sygicu :-) Idealní by bylo, kdyby zajížděla mimo LCD a vyjížděla při pohybu rukou před LCD - jako má VW.

 

Ale mě u Bolera ty dvě ikony vždy po chvíli zmizí, a objeví se vždy při přiblížení prstu, jak píšeš, že to je u "VW". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, neni , je to  model 2018

 

edit: ted jsem nasel videa na youtube - stare bolero skutecne nezajizdi, nove "sklenene" zajizdi. To teda nechapu, co je u me za problem?

 

jeste me napadlo. Aplikace ovladam normalne za jizdy. Nevim, jestli to od vyroby neni zakazano? Nemuze to byt tim?

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hoj,měl bych dotaz. Mám spojený telefon přes mirrorlink s bolerem 2018, vypnu motor, zamknu auto, pak přijdu nastartuju, ale telefon se mi k mirrorlinku  už nepřihlásí, musím ho vytáhnou z USB a znovu připojit. Je to normální nebo mám hledat chybu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to někdy dělá ... řešení je vytáhnout a znovu zasunout USB (na straně auta), jednou za čas to nepomůže, a je nutné restarovat celé Bolero přidržením tlačítka vypínače. Ale obě tyto potíže nastávají jen občas. Jinak mobil zrcadlím přes full-mirrorlink a je to paráda. Ty výpadky spojení přičítám tomu, že je to prostě systém citlivý na kvalitu připojení a závisí na více věcech - hlavně kvalita a délka USB kabelu, možná i vůle v konektoru telefonu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

OneApp vieš pripojiť jedine cez Mirrorlink, avšak mám pocit, že práve Honor 9 nepodporuje Mirrorlink. Je to uvedené aj v popise aplikácie na Google Play: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.skodaauto.oneapp&hl=sk

Spoiler

Připojení k vašemu vozu:
Způsob 1: Připojte telefon pomocí USB kabelu k infotainment rádiu a spárujte telefon pomocí MirrorLink (Tuto možnost naleznete v položce SmartLink v menu vašeho rádia)
Způsob 2: Připojte telefon k WiFi vozu

Podporované vozy

- Aplikace je kompatibilní s vozy, které jsou vybaveny systémem SmartLink+ a jsou vyrobené po 6/2016
- Fabia
- Rapid
- Octavia
- Superb
- KODIAQ

*WiFi připojení je dostupné pro vozy, které jsou vybaveny vestavěnou navigací (Amundsen, Columbus). Zároveň se ujistěte, že se nesnažíte připojit k WiFi SmartGate, která není pro tuto aplikaci podporovaná.

 

Budeš si musieť zadovážiť nový mobil, ktorý podporuje aj Mirrorlink. Avšak rátaj s tým, že po pripojení k OneApp cez Mirrorlink nebudeš môcť využívať Android Auto - čo mňa najviac serie. Čiže prídeš o navigáciu Waze a Google Mapy. Môžeš si však zakúpiť Sygic Car Navigation (pozor, nie Sygic GPS Navigation) a tá ti bude fungovať aj cez Mirrorlink spolu s OneApp. Prípadne sa potom pohrať s aplikáciou Floating Apps fo Auto.

 

Alternatívne riešenie je zadovážiť si iPhone, s ním by si mal mať súčasné spojenie OneApp + mapy Waze cez CarPlay.

 

:)

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 55 minutami, The_DoctoR napsal:

...

Chtel bych zrcadlit tak, abych mohl pouzivat google mapy. Mam nove Bolero se smartlink. Telefon Samsung S8.

 

Máš v zásadě tři možnosti (od nejjednodušší po složitější):

a) aplikaci Android Auto staženou a instalovanou z apkmirror, mušíš si vybrat verzi podle typu tvého procesoru v telefonu a vyzkoušet to.

b) přes aplikaci  Floating Apps fo Auto, umí zrcadlit nejpoužívanější aplikace z mobilu

c) plné zrcadlení "full mirror link", potřebuješ kompatibilní mobil (máš), aplikace RockScout a LG Mirror Drive (jen do verze 1.2.1.2., ne vyšší. tzn. taky stáhnout z apkmirror) a aplikaci Button Savior non Root

 

Mám skušenost je se zapojením mobilu přes USB kabel, nevím, zda už máš bezdrát. Smartlink, hodně informací najdeš tady na fóru, doporučuji přečíst celé, je to poučné, odkaz:

forum.skodahome.cz/topic/130031-smartlink-apple-carplayandroid-automirrorlink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...