Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Použitý se použít nedá, probíhá odblokování Online přes servery ŠA. Obejít se to dá, ale stojí to cca stejně (rozdíl asi 500 ve prospěch neoficiální cesty u jednotek Bolero a výše), musí se přehrát SW v rádiu pokud jsem pochopil a přijdeš tím samozřejmě o záruku na infotaiment (což je upřímně poslední dobou nejvíce problémová část nových aut). Neoficiální cesta se vyplatí u aut, kde to oficiálně nejde aktivovat, u těch kde to aktivovat jde, je to na zvážení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
V 22. 4. 2021 na 17:53, beuticek napsal:

Waze to dělá bohužel standardně. Taky jsem nepřišel na to, jak jí vypnout. 

A nejde vypnout zadna aplikace? Ani treba Spotify? Kdyz pripojim kabel, tak se me vypne radio a zacne hrat Spotify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravim vsechny,

 

tento tyden jsem zakoupil Octavii 2013 s BOLEREM.
Je to moje prvni zkusenost s autem, co ma nejaky vyspelejsi system. Do te doby jsem mel BMW E46 s radiem na kazetu :-)))

Kazdopadne si to zatim moc neuzivam, protoze mi nejde vubec nic pripojit k autoradiu Boleru.
Zkousel jsem
iPhone 8+ pres BT
iPhone 8+ pres USB
Sony XPeria M4 pres BT (zatim jsem nezkusil Android pres USB, to zkusim dnes v poledne - pak editnu prispevek)
a nic se nechytlo
Ani na jednom telefonu nevidim zadne "SKODA BT", ktere bych mohl naparovat a v aute, kdyz v nastaveni zmacknu BT tak pise pouze "Telefon je nedostupný"

Potrebuji tam neco doinstalovat / aktulizovat? Prikladam jeste fotku verze OS v aute 

Zkousel jsem to pri vypnutem i nastartovanem motoru, zkousel jsem oba telefony restartovat, vypnout zapnout BT, zkusil jsem restartovat autoradio pomoci 10 vterin drzeni tlacitka "RADIO"


Muzete nekdo poradit prosim? Nachazim na internetu spoustu prispevku k tomu, ale nevyznam se vubec v tech verzich

bolero.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martab napsal:

V menu telefonu je nastavení a tam zapni viditelnost BT, nebo přes rádio najdi telefon a připoje jej.

 

Na telefonu jsem zkoušel, to jsem psal. V autě přes Setup / Nastavení - Bluetooth neviděl jsem žádný ze svých telefonů - resp. hned napíše "Telefon není k dispozici". Podařilo se mi připojit jen Android (Sony Xperia M4) přes USB.

Začínám si říkat jestli není problém datum výroby vozu což je 12/2013.
Oba telefony, co jsem zkoušel připojit, již nejsou vidět v seznamu na compatibility-list.skoda-auto.com 
U tohoto roku výroby ukazuje modely max do iPhone 6S Plus. (mám 8 Plus, ten je např vidět v modelu vyrobeném v 2015)

 

- v tom případě by možná mohla pomoct aktualizace systému Bolero? Ale nevím jak zjistit jakou verzi bych měl instalovat?

 

Mám tu ještě 2 starší telefony, tak je zkusím dnes večer připojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vaše reakce. 

To jsem zkoušel (zapomněl jsem zmínit, pardon) ,ale nenachází mi to žádné dostupné aktualizace firmware-u pro moje šasi. Auto bylo kupováno v PL a pak jezdilo v DE, po 150 000 se dotáhlo do ČR a teď bych s ním a funkčním BT rád jezdil tady :D 
Takže jsem zkusil v update-portálu škody přepnout na DE i PL mutaci a vyhledal aktualizace, ale také nic. :( CZ jsem samozřejmě také zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, panove, diky za vase nazory.

Ale zacinam byt cim dal vic zmaten :D Mam OIII, tzn jednotku BT jsem pod sedadly nenasel spravne, ok ? 

V menu radia, kdyz jdu do Setup - tak je tam Bluetooth - jedina moznost je na nej kliknout a hned hodi hlasku "Telefon neni dostupny". Zadne dalsi nastaveni k Bluetooth jsem nenasel.
 

Ja mam proste jediny problem - chtel bych svuj iPhone 8 Plus pripojit pres BT k radiu Bolero. Zatim se mi nedari. Vcera jsem zkousel i starsi telefony (iPhone 5S + iPhone SE (ten starsi, release 03/2016)), ale bez uspechu , i kdyz by podle "compatibilitylist-skoda" mel iPhone 5S s mym radiem fungovat. 

 

Mozna by pomohla aktualizace software/firmware. Nevim ale, kde a jakou verzi bych mel hledat :( nechtel bych si to jeste vic dokurvit :D 

 

bolero.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...