Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Vlastním rádio Bolero v octavii III a nedaří se mi zprovoznit přehrávání videa. Zkoušel jsem to přes aplikaci fermata auto, vlc player, cartube. Vše rádio vidí,ale nechce nic přehrát. Vyzkoušel jsem x způsobů. Nevím jestli to blokuje google,protože mám telefon Xiaomi na androidu 13 a jak je známo už blokovali aplikaci peněžnka..no ta naštěstí jede. Díky za postřehy a nápady.

IMG_20240211_152516.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to viacero problemov dokopy a zatial neexistuje rozumne riesenie pokial viem. obcas pozriem aj web autora fermata auto, su aj nejake nove verzie vydane, ale ziadna sa nezobrazi v ponuke AndroidAuto mobilu ako to bolo kedysi. takze moznosti? zonat starsi mobil, neaktualizovat a skusit fermata auto v nom. alebo sa na to vykaslat a venovat sa soferovaniu. pri cakani sa daju videa pozerat priamo na mobile a netreba k tomu displej radia. ano, tiez ma to chvilu hnevalo, lebo rad som si pustil kulisu pri dialnicnych presunoch, ale neda sa nic robit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VLC do aA sice dostanes, ale iba pre hudbu. Nenajde cez AA ine ako hudobne subory. Aj ked spustim video na mobile, na displeji radia sa nezobrazi vobec, ostane posledne zvolene podmenu VLC. Zvuk ale prehraje aj z videa, no pozerat ho mozes akurat na mobile... A na to staci obycajne BT pripojenie, kedy zvuk ide cez auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...